| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Na nikogo nie najeżdzam...
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 20:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trzymasz się funkcji jak mucha kupy. Tyle mam ci do powiedzenia ;/ Myślałam, że jesteś rozsądniejsza.

Zamykajcie, róbcie co chcecie. ;p Nie dacie sie wypowiedziec userom? Razz no tak, wy wiecie lepiej co my myslimy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 20:33   

Stasilena napisał/a:
Trzymasz się funkcji jak mucha kupy. Tyle mam ci do powiedzenia ;/ Myślałam, że jesteś rozsądniejsza.

Zamykajcie, róbcie co chcecie. ;p Nie dacie sie wypowiedziec userom? Razz no tak, wy wiecie lepiej co my myslimy.


ale o co ci chodzi? chcesz sobie jeszcze pojęczeć to otwórz notatnik albo stary zeszyt i sie wyzyj, zrób cokolwiek ale niewyżywaj sie na innych których w dodatku nie znasz
sprawa wyjaśniona wszyscy którym zależało abym coś zmieniła to napisali co mam zmienić i koniec, nie dam sie tobie wypowiedzieć a czy ja ci kiedykolwiek zabroniłam? nie poprostu uważam że nie ma sensu tego dalej ciągnąć [ tematu], nie damy sie wypowiedzieć userom wiemy lepiej co myślicie, buahaha a co ma piernik do wiatraka? juz wystarczająco dałaś mi do zrozumienia że jesteś biedną małą pokrzywdzoną dziewczynką bo nie jesteś modem i niemożesz mi wlepić ostrzeżeń zabanować i w ogóle. nikt tu nie wie co inni sobie myślą, chyba że są aż tak plytcy że przewidywalni, i nikt nikomu ust niezamyka, temat dalej czynny mozesz sie wypowiadać.

ja wiem że najlepiej by było gdybym zrezygnowała a ty byś triumfowała i przy każdej okazji zwracała mi uwage że jestem gorsza i to DZIĘKI tobie forum nie ma tak głupiego moda. ale nie zachowuj sie jak rozkapryszone dziecko i opanuj sie jak raz niebedzie na twoim, a ja nie zrezygnuje z tej zaszczytnej pozycji, tak wiem że ty napewno byłabyś lepszym modem w ogóle jestes odemnie lepsza ale co z tego? jak narazie to ja jestem zielonym a nie ty i tak zostanie, przyzwyczaj sie że nie jest inaczej. koniec kropka. a jeśli dalej masz zamiar jęczeć to nie tutaj, bo juz dość sie wszyscy twoich niezadowoleń wysłuchali, dobrze? albo jęcz mi na pw jak musisz to robić na forum.
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 20:41   

kradziejka napisał/a:
po pierwsze nie bożena chciała abym była modem, ani ja jej nie prosiłam tylko odezwały sie do mnie frigg i nidd z propozycją, więc nie miałam komu sie łasić tak dla wiadomości
po drugie odwołanie mnie ze stanowiska zależy również od frigg i nidd bo jakbyście nie zauważyli to one ustalają większość zmian, o które potem wnioskują do bożeny a ona zmienia, i to one wybierają modów
po trzecie mi nie odpieprzyło po dostaniu moda bo ostrzezenia daje na prośbe ogółu, przyklad?
sprawa z kleo i cornelią
somebody napisał/a:
I coz poradzic?Na nabijaczy nie ma sposobu,no,mozna poczestowac ostrzezeniem.To by bylo jak najbardziej na miejscu.

Udzielę się (KleO): Ekhem, somebody, to nie ja nabijam posty i Cornelia fajnie nabajerowała sprawę o mnie, bo nie byłam w tym czasie na forum.
crimson napisał/a:
bana im! xD moja stasiunia za takie wybryki dostala bana, choc nikt ja o nic ne prosil!

julia15 napisał/a:
uuuu a co to za zachowanie Kleo?? bana jej!!

somebody napisał/a:
Kleo to Kleo,Ty to Ty...A moderatorom mozna zasugerowac,co powinni zrobic.

więc ostrzeżenia NIE są wyssane z palca, tylko spełniłam prośby ogółu bo aktualnie w okolicy niebyło innego moda, pozatym afera była w tym dziale którym opiekuje sie ja.
ostrzezenie dla tadsj... było również na prośbę dokładnie rzecz mówiąc SCV, a że temat z reklamą innego fora [co jest niezgodne z regulaminem] był w testach to go aktualnie niema
większość ostrzeżeń a praktycznie wszystkie były dawane z takich powodów i na prośby wiec nie widze problemu, nie to nie można mieć wszystko gdzieś, o to chodzi?
po czwarte co ci daje ten temat? to że kilka osób napisze że jestem głupia zła i niedobra? bedziesz wtedy lepsza? a moze on ma do mnie trafić i mam sie popłakać i napisać temat odchodze i zrobić tam offtop jak ty tutaj?
po piąte czemu na forum jest jak jest że sie rozwaliło i nie jest jak kiedyś , ha to jest pytanie a czemu wszyscy z niego ucielki i teraz im sie wydaje że są lepsi?
po szóste czy ty wiesz co oznacza termin błachostka i jak go używać? chyba nie widziałaś ostrzeżeń za błachostki...
po siódme zasługuje na ostrzeżenia, zbanowanie powieszenie i co jeszcze, ale nie daje sie ostrzeżeń za posty z grudnia czy sprzed kilku miesięcy, jest sens?

w ogóle takie tematy to dla mnie debilizm, nie mówie tego bo dotyczą mnie ale ogólnie znając życie niedługo sie doczepicie do mroweczki i innych, bo wam sie nudzi bo wchodzicie tu dla rozrywki bo bedzie sie z kogo ponabijać i można zrobić offtop, oł jeah super, ale czy o to chodzi?



Przecież wiesz, że julia15 to Cornelia. Po to cytujesz, żeby było co "pokazać"?
Poza tym piszesz chamskie ostrzeżenia, obrażające wszystkich. To Ty powinnaś dostać osrzeżenie za obrażanie, a sama dajesz innym ostrzeżenia, że kogoś obrażają. Ty jesteś jakaś dziwna. Gdyby nie ty, to na forum byłoby tak jak kiedyś. Było by miło i pięknie xD
Ale ty wszystko zepsułaś! Ukradłaś naszą wolność kradziejko - złodziejko. Poza tym ostrzeżenia nie daje się na czyjeś prośby, więc sama spełniłaś prośbę i ty powinnaś dostać jakieś ostrzeżenie! Poza tym nie żebrałam, odróżniaj coś od siebie, a prosiłam koleżankę z kolonii (co do mojego ostrzeżenia). Czyli tak jak ty, co dałaś ostrzeżenie też Cornelii, co napisałaś, że spełnia prośby czy co tam na prywatnym komunikatorze, czy jakoś tak. Ona spełniła prośbę. Ty też spełnilaś prośbę! Gdzie moderatorowie? Kto da jej ostrzeżenie? Zasłużyła sobie tak jak ja i Cornelia i inne osoby. Wszyscy są przeciwko Tobie, bo jak tylko wpadłaś na forum, to zaczęło tu coś śmierdzieć - twoim psem, z którym jesteś na zdjęciu. Musiał nieźle uwalić kloca.

A teraz nipiszmy coś na zielono! W stylu złodziejki! Czy kradziejki - jedno g ó w n o
Oj, KleO więcej rozumu, mniej naiwności! Och, przecież ja się nie prosiłam na moderatora, tylko wybrał mnie frogg i jeszcze jakiś tam fagas, nie wiesz o tym? Oj, KleO, nieładnie, nieładnie, muszę dać Ci ostrzeżenie i jeszcze obrażasz moderatora.

Mądra wypowiedź z naszej rozmowy na pw:
kradziejka napisał/a:
pozatym ostrzeżenia nie cofne bo w pełni na nie zasługujesz a jak nie zmienisz języka to dostaniesz kolejne za nieodpowiednie zwroty w kierunku po pierwsze moderatora po drugie osoby starszej


Ludzie, to mnie rozbawiło!
kradziejka napisał/a:
po pierwsze moderatora po drugie osoby starszej

Moderator, nie moderator - ten sam ch...
Też bylam modkiem i co? Chyba złodziejka, yyy... kradziejka! Jesteś krótko na forum i nie wiesz co znaczy być moderatorem i to nie znaczy, że się ma większe prawa.
A starsza... o miesiąc i 1 dzień, hehe, ależ ty jesteś mądra! Rany...! Mam nadzieję, że kiedyś będę taka mądra jak ty i rozsądniejsza xD
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 20:44   

KleO napisał/a:

A teraz nipiszmy coś na zielono! W stylu złodziejki! Czy kradziejki - jedno g ó w n o
Oj, KleO więcej rozumu, mniej naiwności! Och, przecież ja się nie prosiłam na moderatora, tylko wybrał mnie frogg i jeszcze jakiś tam fagas, nie wiesz o tym? Oj, KleO, nieładnie, nieładnie, muszę dać Ci ostrzeżenie i jeszcze obrażasz moderatora.


w tym momencie nie uraziłaś mnie, ale frigg i nidd, życze powodzenia, bo mnie możesz sobie obrażać do woli ja sie tym nie przejme...
Powrót do góry
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no, powiem, ze zgodze sie z kleofasa... :]

dziubdziubom mowimy stanowcze NIE!
i co, dasz mi ostrzezonko, kajzerko? ;]

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tia, mi też możesz dać 3. widać, lubisz dawać -_-' będziesz miała mnie z głowy =='
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dawać? ;o

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 20:52   

kradziejka napisał/a:

w tym momencie nie uraziłaś mnie, ale frigg i nidd, życze powodzenia, bo mnie możesz sobie obrażać do woli ja sie tym nie przejme...


Ależ ja nic nie mam do frigga i nidda., tylko piszę na zielono - to w Twoim stylu i naśladuję CIebie, a nie, że ich obrażam. I widziś jaką zaczynasz aferę? Zacznij się bronić sama, a raczej lepiej, zebyś już sobie poszła Smile

Crimson, lubisz kajzerki? Ja uwielbiam, wczoraj nawet jadłam, mniam...!

Czy ktoś widział Dziub Dziuba, jak wygląda dziub dziub?
La, la, la la.
Ja widziałam, ty widziałeś i pożartowałeś!
Ja słyszałam, ty słyszałeś, to była kradziesz!
Ukradziono naszą wolność!
Powrót do góry
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie jadam bialego pieczywa..

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
KleO
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 20:59   

Och, ach, uch! Mam ostrzeżenie! Ale się cieszę! Uwaga! kradziejka napisze do Bożeny i wywali nas z forum! Uważajmy!

Crismon - żałuj xP
Powrót do góry
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Żaden moderator, który usuwa posty i tematy czy daje ostrzeżenia nie będzie pasował wszystkim. Zawsze znajdą się niezadowoleni.
Frigg, Nidd i Mróweczka(?) nie mają zastrzeżeń do Kradziejki i zostanie ona moderatorem do czasu, aż ją odwołają z funkcji, albo Kradziejka sama zrezygnuje.
Kradziejka stara się utrzymać tu porządek. Nie ma w tym nic złego. Złe natomiast jest to, że próbujecie ośmieszyć ją jako moderatora i wymóc na niej rezygnację.
Pomyślę czy nie wprowadzić malutkiej zmiany w Regulaminie - "Zakaz dyskusji dotyczących decyzji moderatorów na forum" (wszystkie wątpliwości załatwiać przez PW lub z Super Moderatorami odpowiedzialnymi za wybór Moderatorów).
Chyba najwyższy czas zamknąć ten temat. Ta dyskusja(?!) do niczego nie doprowadzi.
Ostatnie słowo w tym temacie zostawiam Kradziejce. Jeśli temat ma być zamknięty - napisz.
Każdy inny post zostanie skasowany!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 21:25   

KleO napisał/a:
Bożena, chyba nie wiesz co kradziejka robi. Mimo, że obraża nawet w ostrzeżeniach, to strasznie się rządzi - dlatego, że jest moderatorem? Tego jeszcze nigdy nie było na forum.


rozwiń tą wypowiedź, powiedz gdzie jak się rządze, prosze wszystkie moje posty są dostępne możesz sobie cytować do woli, pozatym dziwne że jak przyszła administratorka, to już nie jestem zlodziejką, nie kradne wolności, nie jestem g*wnem ani ch*jem, nie uważasz?
jeśli mam dostać ostrzeżenie dostane, nie od ciebie tylko od osoby kompetentnej, która będzie mi miała coś do zarzucenia.

temat chciałabym zamknąć, chociażby dlatego że mam aktualnie ważniejsze problemy, i nie chce użerać się z ludźmi ktorzy innych problemów nie mają

a i jeszcze jedno, to takie dziwne że ludzie uczyli mnie szacunku do nieważne o ile choćby o dzień ale STARSZYCH oraz wymagania go, to wstyd że przestrzegam kultury?...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |