| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Arcanum-Steampunk'owa gra Troiki

Co myślisz o Arcanum?
A, taki sobie grzdynks
33%
 33%  [ 1 ]
Niezła
0%
 0%  [ 0 ]
podoba mi się!
0%
 0%  [ 0 ]
Jes zaj****ta
33%
 33%  [ 1 ]
e, do kitu
0%
 0%  [ 0 ]
szajs totalny
33%
 33%  [ 1 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 18:56   Arcanum-Steampunk'owa gra Troiki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najbardziej cenię sobie w tej grze złożoność rozgrywki i system tworzenia postaci. Np. moja postać to krasnolud-technolog walczący ciężkim mieczem, mający w zanadrzu własnoręcznie skonstruowane karabiny samopowtarzalny oraz z lunetą. W razie czego mam przy saobie kilka pułapek z kolcami oraz światło elektryczne wraz z naładowanym pierścieniem. Moja postać ma do tego przy sobie ręcznie zrobiony wyważony miecz. Może nie do końca ma bo dałem go Virgil'owi. No, to robi wrażenie. Właśnie o to chodzi w tej grze. Może cię albo od razu zauroczyć, albo od razu zniechęcić. Ja żywię do tejgry te pierwsze uczucie i chcę o niej otworzyć temat. Cóż więc zatem dodać? Piszcie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe ja tez mam krasnoludzkiego technika Wink a walcze karabinem na slonie i wszelka ciezka altyleria Wink No i szukam wciaz schematu na miotacz ognia.

Wiecie jak najlepiej nabic kase technikiem? rozwinac wpierw pirotechnike i sprzedawac granaty Smile schodza jak cieple buleczki po 600+ zlota ( polecam kupic podomke ktora daje +20 reakcji:] )

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wow, dzięki, dobry pomysł, a tak w ogóle, jeśli mowa o Steampunk'u to podoba mi się avatar kradziejki w tym klimacie. Glany filmowane czarno-białą kamerą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
x
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Lip, 2005 11:41   

slyszalem o tej grze (podobno bardzo gitowska).chcialem nawet ja sciagnac ale mam pewne klopoty.pogadalem o tym troche z CRAKKENEM (pozdrowienia) ale nic a nic kumam. Neutral
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Lip, 2005 15:48   

Gdzie to cholerstwo kupic?Moze jakis sklep internetowy?Or sth like that?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |