| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Penis...stulejka
Autor Wiadomość
bbaarrtteekk Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 1
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 06 Sie, 2005 21:57   Penis...stulejka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Napletek z mojego żołędzia schodzi bez problemu ale tylko w stanie spoczunku. W czasie erekcji zejdzie ale z bulem. Bez bulu tylko do połowy. Coś jest nie tak? A może to normalne? albo to z czasem zejdzie? Proszę o odpowiedź i z góry dziekuję!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 06 Sie, 2005 22:10   

Najprawdopodobniej to stulejka, przeczytaj więcej na www.stulejka.com Jeśli tam się o tym z przekonasz to najlepiej wybierz się do lekarza, który skieruje, gdzie trzeba. Na odlełość nie rozpoznamy w 100%, dlatego niezbędna jest wizyta u lekarza.
Powrót do góry
karabin Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 24 Cze 2005
Posty: 30
PostWysłany: Nie 07 Sie, 2005 06:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ejj to ja mam pytanie co do tego tematu, bo nie ma sensu nowego zakladac:
Czy trzeba sciagac ten napletek czy cos z sisiora?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 07 Sie, 2005 08:45   

kolega nie musi dawać zdjęcia, wedłg panów z forum to stulejka, resztę sobie doczyta, a jak nie zgłosi się do lekarza
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 07 Sie, 2005 08:57   

kradziejka napisał/a:
kolega nie musi dawać zdjęcia, wedłg panów z forum to stulejka, resztę sobie doczyta, a jak nie zgłosi się do lekarza


Ja jakoś mam dobry wzrok i widzę tu tylko jednego pana.

A doczytać jeszcze możesz w tym dziale, przeglądałem niedawno archiwum to pełno tu takich tematów, gdzieś nawet był schemat jak to ma działać.
Powrót do góry
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 08:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie napisałes ile masz lat, jeśli 12-14 to jeszcze nie musisz wpoadac w panike, choć tak nie powinno być bo zbierają sie różne bakterie, itp. Napisałeś, że schodzi podczas "spoczynku", więc musisz w czasie erekcji dosyć często go ściągać i zakładać (oczywiście jeżeli nie powoduje to maxymalnego bólu), po jakimś czasie ci sie rozciągnie i bedzie spokój.

PS: Dbaj o higiene bardzo!!

_________________
BMI= 22,2 ale nie czuje sie na przecietnego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cosinusik Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 31
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja stulejka miałem robioną 2 lata temu. nie ma się czego bać, to mocno nie przeszkadza. chociaż przed samym zabiegiem bardzo się bałem. miałem podobne dolegliwości jak ty, ale poszedłem do urologa i on mi pomógł

_________________
Tak jak ciało bez ducha jest martwe,
tak też jest martwa wiara bez uczynków.

Jk 2,26
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karabin Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 24 Cze 2005
Posty: 30
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 16:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ej ludzie ktos mi powie co to ma byc ta stulejka/da zdjecie i co trzeba z tym robic?
Bo mam 14 lat i nie wiem czy wszystko mam dobrze z siusiakiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stulejka (z łaciny phimosis), zwężenie napletka uniemożliwiające odprowadzenie go poza żołądź prącia. Może być wrodzone lub nabyte. W tym drugim przypadku najczęściej jest następstwo stanu zapalnego. Leczenie - kosmetyczny zabieg chirurgiczny. U części mężczyzn problemy ze ściąganiem napletka pojawiają się wyłącznie w przypadku członka w stanie erekcji. Może utrudniać odbycie stosunku płciowego, oddawanie moczu. Sprzyja zakażeniom, pobudza do masturbacji. Może dojść do załupka, czyli do niemożności powrotnego ściągnięcia przewężonego napletka z rowku zażołędnego na żołądź. Wtedy konieczny jest szybki zabieg operacyjny, polegający na obrzezaniu. U osób w podeszłym wieku stulejka może być przyczyną zwiększonego ryzyka rozwoju raka prącia.

a zdjecie.. chyba niepotrzebne..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karabin Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 24 Cze 2005
Posty: 30
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 16:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No bo nie wiem jak to wyglada.Bo jak wale konia to sperma normalnie se leci a ze sraniem tez nie mam problemow.To ma ktos zdjecie, albo jakie sa objawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

glupek..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 16:23   

Jezeli masz stulejke,to na mozgu.
Powrót do góry
karabin Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 24 Cze 2005
Posty: 30
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O co wam lezie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<sciana> przeczytaj sobie co skopiowalam o stulejce to bedziesz wiedziec co to jest..


Cytat:
ze sraniem tez nie mam problemow
a robisz to penisem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inspektor 5 Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 27
Ostrzeżeń:
 6/3/6
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 17:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

są rózni ludzie:D

_________________
Tylko jeden inspektor jest prawdziwy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |