| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Bić czy spier...
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Christine fan napisał/a:
Kazdy jest madry dopoki siedzi w domku i moze teoretyzowac.Ja osobiscie wole zabic lub okaleczyc niz dac sie okrasc czy tez zabic/okaleczyc.Nie mowcie ze jestem zwierzeciem,nie mam serca itp. ,po prostu mam instynkt samozachowawczy.


A myślisz, że nie raz mnie pobito? Okradziono? Bo mam inny kolor włosów, inaczej wyglądam? Chłopie, wiem z własnego doświadczenia, że lepiej wyjdzie ten pobity i poszkodowany, jeżeli nie użyje nadmiernie siły.

Frigg, nie twierdzę, że ucieczka jest powodem do dumy - ale bez przesady, nie można w każdej sytuacji pokazywać, jakim się jest rewelacyjnym.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Devil Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sie 2005
Posty: 16
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem wiem ale mi sie gość pochylił bo myślał chyba że celuje w twarz i dlatego dostał w mostek. Pierwotnym celem była przepona bije żeby okaleczyć tylko wtedy gdy jest zagrożone moje życie tzn. jak jest ich więcej albo ma broń w postaci noża itd. a to że ma problemy to już mnie nie interesuje. A masz racje Vale Tundo uczy zabijać ale takrze że nie można sie dać zabić czy okaleczyć. Stasilena nie pokazuje w karzdej sytuacji jaki jestem rewelacyjny ale gdy 6 lat temubyłem na spacerze z moją Mamą i nagle jakiś gość wyskoczył i wpakował jej nóż w gardło i uciek a podrodze jeszcze mnie uderzył to od tego czasu postępuja jak postępuje dlatego mi tu nie praw kazań a jak ci sie coś nie podoba to odejdź z tego tematu.

Pozdro MASTER DEVIL

_________________
Obawiamy się sięgać po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje nam się, że nie jesteśmy ich godni, lub że nigdy nam się to nie uda...
BLACK METAL RULEZ!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 20:46   

Ja z wlasnego doswiadczenia wiem ze lepiej dac w morde niz dostac.Nie mozna sobie dac zrobic kuku,bo sie napastnikowi spodoba i na jednym razie sie nie skonczy.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 10 Sie, 2005 11:41   

Stasilena napisał/a:
Od tego jest prawo, może i zrąbane ale jest. To nie Ameryka, gdzie atakowany jest aureolą, a napastnik może być zabity.

Ot i sedno sprawy! Prawo jest na tyle zrąbane, że takiemu bandycie nic nie zrobią.
Stasilena napisał/a:
Bozia dała ludziom nogi po to, żeby uciekać, a nie po to żeby bić.
Samoobrona, jak najbardziej. Ale nie tak, żeby praktycznie zostawić kogoś pół-żywego.

Jest wiele przypadków, kiedy odpowiednio poturbowani bandyci zaprzestali rozbójczych wybryków. Więc może jednak warto bić?
A zostawiać półżywego należy po to, żeby więcej nie podskakiwał.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 10 Sie, 2005 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jedna z sytuacji w ktorej i tak zle i tak niedobrze.. uciec? to moze byc wyjscie na jeden raz no a bic? jest ich paru ? hmm..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 10 Sie, 2005 16:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w moim przypadku pytanie nie istnieje, poniewaz daaaaawno temu mialem niezwykle szczescie w dosc ciekawy sposob rozwalic sobie kolano, przez co praktycznie nie moge biegac, wiec pozostaje mi jedynie walka. Nie mam takich sytuacji za wiele, ze wzgledu na swoja 'sluszna' posture [ponad 190 wzrostu + circa 90kg wagi], ale na wszelki wypadek mam ze soba zawsze otwieracz Lecha [jakies 300-400 gram wagi, moze robic za kastet, niestety ze sporym ryzykiem zlamania sobie palca, ale coz, tak trzeba] + trepy alpinusa, czy jakiejs tam ich pochodnej firmy, do chodzenia po gorach, pagorkach i innych takich, i jeszcze mnie to nie zawiodlo.

Cytat:
Etam mi wystarcza obecnie pałka telestkpowa idwa noże w glanach

damn, po cholere ci noze? palka to, pomijajac klamke, uliczne wunderwaffe, i jezeli umiesz se nia poslugiwac, co takie znowu trudne nie jest, to przeciwnik nie ma najmniejszych szans.

Cytat:
Samoobrona, jak najbardziej. Ale nie tak, żeby praktycznie zostawić kogoś pół-żywego.

tak? To prosze bardzo, krotka bajka: znajomy trenowal tae kwon do przez jakis tam czas, nosil ze soba palke teleskopowa, napadlo go dwoch lebkow. Wiedzial ze moze ich pozabijac, wiec jednemu tylko przylozyl lekko jakos w zebra, i powiedzial im zeby spieprzali, na co obaj go wysmiali, i klnac na niego uciekli. Skonczylo sie na tym ze dwa dni pozniej tamci goscie i ich kumple znalezli go w parku, polamali mu nogi + obili tak, ze ponad tydzien byl w spiaczce, za to, ze tamci dwaj gnoje zaraportowali ze 'koles ich obrazil'... Dlatego podczas jakichkolwiek bojek nalezy napadajacego sprac tak, ze kiedy cie zobaczy nie ma myslec o zemscie, tylko posrac sie ze strachu. Brzmi to paskudnie, ale coz, dziala.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Devil Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sie 2005
Posty: 16
PostWysłany: Sro 10 Sie, 2005 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm noże nosze tylko w nocy a pałek teleskopową prawie wszędzie i prawie zawsze. I zgadzam sie z altruista ma całkowitą racje.

Pozdro MASTER DEVIL

_________________
Obawiamy się sięgać po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje nam się, że nie jesteśmy ich godni, lub że nigdy nam się to nie uda...
BLACK METAL RULEZ!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 10 Sie, 2005 17:37   

altruista napisał/a:
Cytat:
Samoobrona, jak najbardziej. Ale nie tak, żeby praktycznie zostawić kogoś pół-żywego.

tak? To prosze bardzo, krotka bajka: znajomy trenowal tae kwon do przez jakis tam czas, nosil ze soba palke teleskopowa, napadlo go dwoch lebkow. Wiedzial ze moze ich pozabijac, wiec jednemu tylko przylozyl lekko jakos w zebra, i powiedzial im zeby spieprzali, na co obaj go wysmiali, i klnac na niego uciekli. Skonczylo sie na tym ze dwa dni pozniej tamci goscie i ich kumple znalezli go w parku, polamali mu nogi + obili tak, ze ponad tydzien byl w spiaczce, za to, ze tamci dwaj gnoje zaraportowali ze 'koles ich obrazil'... Dlatego podczas jakichkolwiek bojek nalezy napadajacego sprac tak, ze kiedy cie zobaczy nie ma myslec o zemscie, tylko posrac sie ze strachu. Brzmi to paskudnie, ale coz, dziala.


Dokladnie,o tym napomknalem juz wczesniej,trzeba bic az facet straci przytomnosc/zacznie blagac zeby przestac,co by potem nie stac sie ofiara odwetu,bo to nic przyjemnego.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 10 Sie, 2005 18:11   

altruista napisał/a:
Cytat:
Samoobrona, jak najbardziej. Ale nie tak, żeby praktycznie zostawić kogoś pół-żywego.

tak? To prosze bardzo, krotka bajka: znajomy trenowal tae kwon do przez jakis tam czas, nosil ze soba palke teleskopowa, napadlo go dwoch lebkow. Wiedzial ze moze ich pozabijac, wiec jednemu tylko przylozyl lekko jakos w zebra, i powiedzial im zeby spieprzali, na co obaj go wysmiali, i klnac na niego uciekli. Skonczylo sie na tym ze dwa dni pozniej tamci goscie i ich kumple znalezli go w parku, polamali mu nogi + obili tak, ze ponad tydzien byl w spiaczce, za to, ze tamci dwaj gnoje zaraportowali ze 'koles ich obrazil'... Dlatego podczas jakichkolwiek bojek nalezy napadajacego sprac tak, ze kiedy cie zobaczy nie ma myslec o zemscie, tylko posrac sie ze strachu. Brzmi to paskudnie, ale coz, dziala.

Opowiadano mi kiedyś podobną historię. Zaczęło się praktycznie tak samo - kilku kolesi zaczepiło pewnego chłopaka, który oklepał twarze dwóm napastnikom,m po czym wszyscy uciekli. Potem się zemścili i posłali chłopaka do szpitala. Wyszedł chyba po miesiącu, ale podobno nie odzyskał w pełni władzy w ręce. Różnica jest taka, że tym razem i on się zemścił. Efekt? Jeden z napastników miał połamany kręgosłup - wózek do końca życia. Inny miał sparaliżowaną którąś część ciała, jeszcze kolejny nie odzyskał ponoć pełni władzy w obydwu nogach. (Inna wersja głosiła, że jeszcze dwóch kolejnych zabito, ale w to wątpię.)
Czy to prawda? Nie wiem, ale nawet jeśli nie to nie widzę przeszkód żeby coś takiego mogło się stać. Natomiast jeśli to prawda, to prawdą też musi być to, że w sprawę była zamieszana mafia (przed dwoma laty krążyły w moich okolicach i po Chorzowie opowieści, że po Bytomiu i Chorzowie grasuje jakaś mafia... do dzisiaj nie wiadomo, czy to prawda), a pobity na początku chłopak miał pewne znajomości w organizacji, lub nawet sam do niej należał.
Więc kolejny wniosek do powyższej potrzeby katowania - dobrze mieć odpowiednie znajomości.
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 10:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To trochę logiczne, że jak idziesz z kobietą, uciekanie jest idiotyzmem. Zarówno na swoich "przeciwnikach", jak i na ukochanej wywrzesz bardzo negatywne wrażenie. Wolałbym dostać porządny oklep, niż zostawić dziewczynę na pastwę losu a samemu uciekać. A mówienie "spier..." do trzech panów w nocy i będąc z dziewczyną jest z deczka nieroztropne. Bo widzisz, lepiej nie szukać guza gdy jest się z kobietą. Chyba, że lubisz niepotrzebne ryzyko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 11:33   

kicp napisał/a:
To trochę logiczne, że jak idziesz z kobietą, uciekanie jest idiotyzmem. Zarówno na swoich "przeciwnikach", jak i na ukochanej wywrzesz bardzo negatywne wrażenie. Wolałbym dostać porządny oklep, niż zostawić dziewczynę na pastwę losu a samemu uciekać. A mówienie "spier..." do trzech panów w nocy i będąc z dziewczyną jest z deczka nieroztropne. Bo widzisz, lepiej nie szukać guza gdy jest się z kobietą. Chyba, że lubisz niepotrzebne ryzyko.

Ta... A wyobraź sobie, że gdyby zaczął się bić, to mogliby mu we trójkę solidnie nakopać i potem nie daj Boże zgwałcić dziewczynę. I co wtedy? Nie plułby sobie w brodę, że nie postanowił uciekać razem z dziewczyną? Plułby, i to jeszcze jak.
Poza tym nigdzie nie było napisane, żeby zostawiać dziewczynę. Confused
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 11:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, źle zrozumiałem temat. Chodziło mi raczej o to, żeby uciec i zostawić dziewczynę/koleżankę. Ja zawsze bym uciekał, gdyby tylko była taka możliwość, aby nie narazić kobiety na ewentualny wyrok ze strony napastników. Przepraszam za nieścisłości Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mistrz_bartek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Sie 2005
Posty: 41
PostWysłany: Nie 14 Sie, 2005 22:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sądze że jeśli to dresy itp. to lepiej uciekaj ale jeśli to ktoś mniej więcej w twoim wieku to można powalczyć. jeśli oczywiście sądzisz że dasz rade

_________________
Praca uczyniła z nas tę siłę, która jednoczy wszystkich pracujących.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 07:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą denerwuje mnie prawo - osobiście często noszę przy sobie bokkeny i nikt się nie czepia - Z WYJĄTKIEM - policji - raz juz byl z tego powodu problem, kiedy to przyjechal radiowoz ... echh przeciez czlowieka z bokkenem nikt nie tknie ;o wiec to jest pewna forma zabezpieczenia [Iaido Sei Tei :> i jak cos od razu Morotetsuki] :/

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 09:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bokeny? Nie pomyliło ci sie z czymś? Boken ma +/- metr dlugosci. Nie mow, ze masz przy sobie pokrowiec na nigo i nosisz go przy plecach, bawiac sie w samuraja, bo cie wysmieje

Cytat:
echh przeciez czlowieka z bokkenem nikt nie tknie ;o


niby dlaczego?

Morote-tsuki to niezbyt skuteczny cios w wolnej walce ulicznej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |