| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
<modelarstwo by Aren>-poradnik modelarstwo i warhammer
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 20:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

We wszystkim jesteś naj. Twoje internetowe super-ego? Razz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kos Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 54
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 00:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi się to bardzo podoba. baa jest to wręcz eleganckie. ale mnie nie kręcą takie górki i gobliny Smile, jak dla mnie, to bardziej podchodzą mi modele samolotów, i zdalnie sterowane. a ze jest u mnie w miasteczku, tak zwana "sekcja modelarska", a burmistrzy wyłożył nawet solidną kasę, a moj tato pracuje w lotnictwie i mam z nim bardzo duzy kontakt, wiec sie chyba tam zapiszę :-), i bede sobie pocinał modelem na mistrzostwach biggrin :ASD

a wracajac do tematu, bardzo interesujące zajęcie Smile i interesująco to wygląda, ten most w galeri prywatnej jest miażdzący. bardzo realistyczny. świetna robota Aren :]

_________________
:no Risk No FuN:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Devil Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sie 2005
Posty: 16
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 08:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stasilena w modelarstwie i sztukach walki to jestem dobry ale w nauce Embarassed rysowaniu, i gotowaniu Embarassed Razz to nie bardzo. Chociarz bardzo bym chcał a i figórek do WFB to też nie bardzo ale makiety to już lefiej Smile

Pozdro MASTER DEVIL

_________________
Obawiamy się sięgać po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje nam się, że nie jesteśmy ich godni, lub że nigdy nam się to nie uda...
BLACK METAL RULEZ!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kompact Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 1
PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 21:31   PILNIE POTRZEBUJE POMOCY!!! GROTA,JASKIENIA Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam do wszystkich wielką prośbe. Czy mógłby mi ktoś krok po kroku napisać jak zrobić grote , jaskinie? Potrzebuje na przedstawienie! Dość dużą taką żeby weszedł jeden człowiek. BŁAGAM!!! Będe wdzięczny i w zamian dam extra strone www gdzie jest z 200 filmów i z 500 gier i wszystko za free!! Smile Bede wdzieczny. Prosze odpiszcie na maila - kompact@o2.pl !!!
Uratujecie mi życie !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |