| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Duchy??
Autor Wiadomość
gosia_vip Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 25
PostWysłany: Czw 04 Sie, 2005 19:20   Duchy?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Boje się przebywać u moich dziadków. Mieszkają na kolonii, na około ich jest las. Babcia opowiadała mi,że w tym lesie jak byłą 2 wojna światowa, zabijano ludzi. Koło tego domu są krzaki. Kiedyś, gdy siedziałam koło domu (była godzina 0.00) usłyszałam śmiech dzieci, dobiegający z tych krzaków. Bałam się podejść, ale coś mnie skłoniło. Podeszłam do tych krzaków a tam nic nie było.. Przestraszyłam się i poszłam szybko do domu… Jak się zaczęłam modlić przed pójściem spać usłyszałam jak kobiety śpiewały pieśni pogrzebne.. Byłam strasznie przestraszona. Nagle wszystkie klamki zaczęły się ruszać. Rozpłakałam się ze strachu. Jakimś cudem zasnęłam. Następnego dnia powiedziałam wszystko dla babci.. Babcia powiedziała mi ,że to często się zdarza. Boje się teraz późno siedzieć jak jestem u dziadków. Wierzycie w duchy?? Bo ja tak.. :/
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 04 Sie, 2005 19:34   

A ja nie wierzę w duchy.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 04 Sie, 2005 19:37   

Więc zawsze kiedy tam jesteś, to wieczorem siedź z dorosłymi, a będzie ok. Jeśli zaś już będziesz iść spać, to poproś kogoś, żeby posiedział trochę obok łóżka.
Chociaż w gruncie rzeczy, ośmielę się stwierdzić, że Twój strach jest po części bezpodstawny. Słyszałem już w cholerę opowieści o tego typu duchach (ruszanie klamek, śmiechy itp. odgłosy znikąd) jednak w żadnym znanym mi przypadku duch nie zrobił nic złego człowiekowi, więc o swoje zdrowie obawiać się nie musisz. (A zresztą - skoro Twoi dziadkowie się nie boją, to też już raźniej Wink).
Dobrą próbą przełamania strachu mogą być też wieczorne spacery z osobą dorosłą bądź z kilkoma.
Tak z ciekawości, czy Twoi dziadkowie mieszkają na wsi, czy w jakiejś "bardziej cywilizowanej" (że tak to ujmę) miejscowości wypoczynkowej? (Bo mnie zmyliło określenie kolonia ;P)

Co do pytania - ja wierzę w duchy. Za dużo dowodów jest na to, że istnieją Wink
Powrót do góry
gosia_vip Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 25
PostWysłany: Czw 04 Sie, 2005 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jednym słowem mieszkają na zadupiu.. Taka wiocha obita deskami.. Nie ma doprowadzonej wody itd.. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 04 Sie, 2005 19:59   

Aha, no to normalka :] W takich miejscach najczęściej można się spotkać z tymi dziwactwami Wink
A jak tam ludzi podczas wojny mordowano to tym bardziej. Dziwniejszym by było, gdyby nic się tam nie działo ;P
Powrót do góry
DJ-ScorpioN Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 20
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 14 Sie, 2005 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Polecam obyście obcykali oto tą stronę PRZERAŻACZE na górze jest "Galeria Duchów - Kliknij i zobacz galerię duchów " hehe niezłe zdjęcia biggrin czasem to aż dreszcze po ciele chodzą...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4071101
mistrz_bartek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Sie 2005
Posty: 41
PostWysłany: Nie 14 Sie, 2005 22:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

DJ-ScorpioN napisał/a:
Polecam obyście obcykali oto tą stronę PRZERAŻACZE na górze jest "Galeria Duchów - Kliknij i zobacz galerię duchów " hehe niezłe zdjęcia biggrin czasem to aż dreszcze po ciele chodzą...

super stronka

[ Dodano: Nie 14 Sie, 2005 22:57 ]
ja nie wierze

_________________
Praca uczyniła z nas tę siłę, która jednoczy wszystkich pracujących.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ-ScorpioN Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 20
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 08:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No nie stronka fajna... zdjęcia też...powiem Ci że jest to możliwe że w czasie robienia zdjęcia nic nie widać dopiero po wywołaniu widać co jest...duch w taki sposób chce się ukazać...Ale nie często się to dzieje nawet powiem bardzo ale to bardzo żadko...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4071101
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 21:08   

Poniekąd wierze w duchy. Miałam dzisiaj pogrzeb mojej prababci:(...(niech spoczywa w Pokoju) i wcale nie zdziwilabym sie gdybym dzisiaj w nocy nie mogla spac. Czasami takie rzeczy dzieja sie z urojen. A gdyby dziadkowie nie opowiedzieli tObie o tych ofiarach? moze nie byloby tych zjawisk. To moze byc wyobraznia. Ale wszystko jest mozliwe.

Ps. chciałam zajrzec na ta stronke ale troche sie boje. To na prawde przerazajace?
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wierze w duchy.. jak juz mam koszmary to bardziej realistczne.. takie ze na poczatku nie jestem pewna czy to sen czy prawda... no albo takie w ktorych w srodku nocy wyskakuje z lozka i krzycze ze nie bede spala tam bo tam sa pajaki a po chwili sama nie wiem o co mi wogole chodzilo..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 22:44   

sam nie wiem. ciezko tak poprostu pomyslec, ze nie istnieja. ale z drugiej strony nie potrafie zazwyczaj w nic do konca uwiezyc, jezeli nie mam namacalnych dowodow.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 18 Sie, 2005 09:33   

Agnieszka napisał/a:
Ps. chciałam zajrzec na ta stronke ale troche sie boje. To na prawde przerazajace?

To zależy od zdjęcia. I od stopnia Twojego strachu na tym punkcie :]
Ale skoro się boisz, to oglądaj w dzień. A potem idź spać wcześnie, kiedy jeszcze domownicy chodzą po domu ;P
Mnie się najbardziej jak na razie podoba to zdjęcie ;P Prawdziwy Gollum biggrin

Ant0n napisał/a:
sam nie wiem. ciezko tak poprostu pomyslec, ze nie istnieja. ale z drugiej strony nie potrafie zazwyczaj w nic do konca uwiezyc, jezeli nie mam namacalnych dowodow.

Duchy? Jako namacalny dowód? To może być trochę trudne ;P
Ale chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie sobie małych wakacji i wyjazd w jakieś miejsce ogólnie uznane za nawiedzone ;P Oczywiście nie samemu :]


EDIT:
Jeszcze takie dwie stronki, gdzie można sobie pooglądać duchy bądź "duchy" :]
Arrow Ghost Study
Arrow Anomalies Unlimited
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 18 Sie, 2005 10:38   

Hehe, mala wpadka z ta namacalnoscia ;).
Chociaz wole w nie nie wierzyc, niz spotykac co krok w srodku nocy..
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 18 Sie, 2005 12:09   

Ant0n napisał/a:
Hehe, mala wpadka z ta namacalnoscia Wink.
Chociaz wole w nie nie wierzyc, niz spotykac co krok w srodku nocy..

To że się wierzy wcale nie znaczy, że się je spotka :]
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 18 Sie, 2005 13:02   

Himitsu napisał/a:
Ant0n napisał/a:
Hehe, mala wpadka z ta namacalnoscia Wink.
Chociaz wole w nie nie wierzyc, niz spotykac co krok w srodku nocy..

To że się wierzy wcale nie znaczy, że się je spotka :]

tak, ale rowniez dobrze mozna wierzyc w latajace prosiaki z penisami zamiast glow. Musze zobaczyc/dotknac, by uwierzyc. Albo przynajmniej poznac dowod, ktorego nie mozna podwazyc na wiele sposobow.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |