| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
częste miesiaczki!
Autor Wiadomość
ona92 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 3
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 13:56   częste miesiaczki! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miesiączkuje od roku,i niestety mam miesiaczki ,które trwaja u mnie po 10-14 dni!Ostepy miedzy niesiączkami to góra 2 tygodnie,ostatnio 7 dni i znów miesiaczka!Mama chce mnie zabrać do lekarza,ale ja nie pójde,chocby nie wiem co!Może samo sie unormuje,moze ma ktos z was podobny problem,Piszcie!Podnieście mnie na duchu! Napiszcie ,żę nie jestem sama z takimi miesiaczkami!!! Laughing Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 15:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w sumie rok to nie jest tak dlugo a cykl masz dobrej dlugosci tylko ze strasznie dlugo okres.. mysle ze twoja mama ma racje z tym ze powinnas isc do ginekologa.. on najlepiej oceni czy poczekac az sie unormuja czy to jakos wyregulowac..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 15:07   

Moze i ktos mial, ale poszedl do lekarza. Moze i sie samo unormuje, ale ja jednak poszlabym do lekarza (on nie gryzie).
Powinnas do niego isc, bo odstepy pomiedzy okresami max. 2 tygodnie to jest cos nie teges ;/ Po co sie meczyc czekajac "az sie unormuje"?
Powrót do góry
żabka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2005
Posty: 4
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 20:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mają 100% rację ja takze uwazam ze powinnas odwiedzic ginekologa, on Ci napewno pomoże i uspokoji.Nie martw sie wszystko będzie dobrzeb Wink

_________________
***** Życie jest piękne *****
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 21:02   

Czemu wszycy sie tak boja isc do ginekologa? Jak trzeba to trzeba i nie ma zmiłuj się... jak się boisz to idź do kobiety...
A tymczasem potrzymuje zdanie dziewczyn trza iść do lekarza, bo to nie za ciekawy okres
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale i tak z tego co slyszalam z opini znajomych lepiej isc do faceta (nie zebym jakies zboczone kolezanki lecace na ginekologow miala, ale podobno faceci sa bardziej wyrozumiali itd, a babki zazwyczaj wredne ;p)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 21:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem czemu sie bac isc do ginekologa.. przeciez to lekarz jak kazdy inny, chce ci pomoc.. idz smialo Smile w sumie to kiedys bedziesz musiala isc peirwszy raz, wiec czemu nie teraz?

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 21:52   

Hmmm... może to prawda bo ja mojej bym sie bala o cos antykoncepcyjnego prosić stara jędza... trza zmienić ginekologa... ja sie jej ogolnie boje
Powrót do góry
ona92 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 3
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 22:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy naprawde wszystkie forumowiczki,które tu napisały miały regularne miesiaczki??I wszystkie tak z checia by biegły do lekarza?Poczekam ,moze znajdzie sie jakas co tez ma miesiączke 2 tygodnie,juz pisałam,ze do lekarza sie nie wybieram!!!! Mad i pewnie nie umre z powodu miesiączki!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 22:16   

Bardzo madre postepowanie,jakby lekarz mial pogorszyc sprawe.Daaaamn.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 22:26   

ona92 napisał/a:
Czy naprawde wszystkie forumowiczki,które tu napisały miały regularne miesiaczki??I wszystkie tak z checia by biegły do lekarza?Poczekam ,moze znajdzie sie jakas co tez ma miesiączke 2 tygodnie,juz pisałam,ze do lekarza sie nie wybieram!!!! Mad i pewnie nie umre z powodu miesiączki!!

Koleżanka tak miała i poszła i jej pogmogło a jak nie chcesz iśc to co nam do tego umrzeć nie umrzesz ale powikłania będą boleć, ale to nie w naszej cholernej myśli... ja mam cholerna regularna miesiaczke i u cholernego ginekologa bylam juz tez z powodu pewnych powiklan niezdrowych... i jakos wiedzialam ze msuze isc, ale skoro jestes niedorozwinietym dzieckiem bojacym sie ginekologa to nie nasza sprawa i sie nie wkórwiaj na nas, ze jestes taka jaka jestes i sama sobie nie chcesz pomoc
Powrót do góry
ona92 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 3
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 22:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sory!jak was zdenerwowałam,ale ja naprawde nie potrafie sie przełamac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 23:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale lakarz jak lekarz, porozmawia, jak trzeba bedzie zbada, stwierdzi przyczyne, jak uzna za potrzebne to ci jakies hormony przepisze, jak u innego lekarza, wiec czego ty sie boisz.. nie kazda z nas miala regularne miesiaczki, a nawet watpie zeby ktoras miala takie, ale co innego jak ma sie raz po 25 dniach a raz po 39 dniach, a co innego jak ma sie bardzo czeste i obfite, moze to nic powaznego, ale my nie jestesmy od tego aby osadzac to..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 23 Sie, 2005 15:43   

ona92 napisał/a:
Sory!jak was zdenerwowałam,ale ja naprawde nie potrafie sie przełamac.

To sie przelam i nie truj nam pup.
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 23 Sie, 2005 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lekarz tez czlowiek.
Przeciez wszystkie kobiety na swiecie miesiaczkuja i chodza do ginekologa na badania kontrolne (no, moze pominmy afryke, bo tam ginekolog prawie nie istnieje ;p)!!!!!!!!
zrozum, to jest normalne zjawisko, ze dziewczyny w twoim wieku tez chodza do ginekologa z roznymi problemami. On napewno cie nie wysmieje ani nic z tych rzeczy.
A jesli naprawde dzieje sie cos nie tak?
skad mozesz wiedziec, czy wszystko jest ok? Zamiast sie zamartwiac to lepiej idz z mama do ginekologa. Gdy bedziesz miala to za soba, to poczujesz sie lepiej.
ja znam nawet przypadek jak dziewczynka w 8 lat musiala isc do ginekologa, bo za wczesnie zaczela miesiaczkowac (moja kolezanka ;p)

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |