| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie
Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 09:45   Pytanie

Po kiego nabijacie się z Marci i ją próbojecie uświadomić, ze jest głupia... Pytanie to jest skierowane dla was, bo była kiedyś taka sytuacja na pierwszym forum na jakim byłam pojawiły się 3 dziewczyny... jedna słodka barbie, podrywaczka i lecąca na pozerka, druga to była dziewczyna pokroju Marci, a trzecia nadwyraz inteligentna jak na swój wiek zagorzała katoliczka. Po pół roku okazało się, zę wszystkie dziewczyny są jedną i tą samą, a co do tego studentką psychologii, która sprawdzała naszą reakcję na takie czy inne wypowiedzi "dziewczyn".... Ale nie o to tu chodzi, ze to może byś kto nas testuje i się nami bawi jak szczurami w labirynce dla jakiegoś wypracownaia, chociaż moze być podobnie jak każdy widzi, albo Marcia jest taka tępa jak się wydaje, chociaż mi się zdaje, ze ktoś nieźle się bawi czytając wasze odpowiedzi na jej posty... sama tak robiłam ale z czasem widac, ze nikt taki tepy nie jest
Przejdź na dół
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 11:22   

Fakt,cos mi ta glupota brzyyyydko pachnie.Pewnie jest w tym jakis haczyk.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 11:33   

nabijanie sie z marci jest nową rozrywką na forum, która o dziwo ostala się dłużej niż np, nabijanie się z kogoś innego/ tematu/ najdłuższego z offtopów
przyczyn jest wiele, znając życie chęć okazania jakim to sie nie jest kimś wielkim, a już o niebo od marci lepszym, i tego pokroju, "uświadamianie jej głupoty", nie no super ale po co?
bo dzieci online jest forum nudnym forum gdzie jeśli sie dowie to co chciałoby się wiedzieć to praktycznie nie ma nic do roboty, mało nowych ciekawych tematów, głównie te same wątki w TP więc rozrywkę trzeba sobie znaleźć...
pojawiło się dużo słów że marcia zgrywa idiotkę, że udaje że czlowiek nie może być aż takim głupim, ale przepraszam bardzo czy ona jest głupia? nie, poprostu jest młoda niedoświadczona i wie tyle ile powinna wiedzieć 10 latka, tak wiem zaraz będą głosy a ja w wieku 10 lat wiedziałem co to sarkazm a ja w wieku 10 lat nie byłam taka głupia... ale marcia jest inna, nie jest mną w wieku 10 lat czy kimś innym z forum, nie jest jego kopią z wieku lat 10 więc dojrzewa dorasta inaczej, inaczej patrzy na świat ma inne zainteresowania czy poglądy, nie rozumie niektórych rzeczy i co? to jest właśnie twórczy powód naśmiewania się z marci, ha ha! ale śmieszne nie zrozumiała postu ha ha super marciu jesteś głupia jak but! ha ha! - o to chodzi?...
ona dorośnie, ona będzie kiedyś miała te 15 lat i być może wtedy niebedzie już taka niemądra, ale co tam nabijajmy sie póki nierozumie o co nam chodzi nabijajmy się póki jest głupsza i nie dorosła do wieku aby zrozumieć o czym mówimy, ha ha! super:/
chcialam jednak zauważyć że nazwa tego forum DZIECI online od zawsze przyciąga osoby w takim a nie innym wieku, osoby w wieku marci lub starsze o rok czy dwa to 80% forum i co? wszystkich tak trzeba wyzywać? nie, poprostu jeśli ktoś napisze taki sam temat załóżmy o spóźniającym sie okresie których były krocie, powiedzieć wytłumaczyć co robi źle i skończyć dyskusję, a jeśli ktoś uważa że jest na to forum zamądry [lub poprostu zastary] to niech pójdzie na inne, dla nastolatków czy ludzi dorosłych, bo przychodzenie na forum dla w gruncie rzeczy głównie dzieci tylko po to aby sie pośmiać jest bezsensem:/ nie masz co robić, to przyjdź na DO ponabijać sie z głupszych dzieci:/ ha ha no suuper:/

podsumowując uważam że marcia nie udaje, ona naprawde jest kim jest tą zwykłą 10 letnią dziewczynką i mimo wszystko stara się dorównać starszym osobom poziomem chociaż jej to się nigdy nieuda, bo zawsze będzie młodsza, szczera i baaardzo naiwna że ujawnia tutaj swoje problemy swoje myśli nawet swoje zdjęcie, bo dzięki temu nie zżywa się bardziej z forum jak to powinno być tylko staje się coraz większym pośmiewiskiem:/
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 11:51   

nie pamiętam ale nie wykluczam że w wieku 10 lat byłem znacznie głupszy od Marci,
nie wiem czy wtedy ale tez sie za coś przebierałem za Batman'a bądz żółwie ninja.

eh to że skopiowałem moją rozmowe z Marcią(wspomagany wiedzą siostry o agentkach) i ją wam powiezyłem to wygląda na to że był to błąd wobec pędraka który jako tako obcuje z wami ...w tym jakby to rzec...gronie

jak na mój gust dziewczyna sobie neźle radzi z waszą zawistnością, i zamiast zostać stłamszona z nic nieznaczacej forumowiczki....stała sie najpopularniejsza, a jej głupota jest sterotypowa...kazdego z was możnaby nabrać na podobny numer z rozmową

w tym wieku kazdy ma prawo do łatwowierności...jak myślicie dlaczego pedofilom tak łatwo oszukać dziecko z lizakiem?
Powrót do góry
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 14:25   

Eh =( Jest młodsza, to fakt. Ale ja jestem prawie w jej wieku... Mi tam ona nie przeszkadza. Dla mnie ona jest człowiekiem jak każdy.
Powrót do góry
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 15:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eh.. dzieki. Nie wiem co powiedziec. Chcialabym tylko zeby ten caly temat przeczytaly sobie osoby tj. Kielbasa Chann. DZieki ze stworzyliscie ten temat(specjalne podziekowania dla Efki bo to byl jej pomysl). Teraz powiedzieliscie ludziom tzn. forumowiczom jaka na prawde jestem. Jeszcze raz
DZiekuje
Teraz, jak mnie juz wsparliscie. Czuje sie raźniej.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Kielbasa Chann
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 16:06   

Dear Marcia...

Wlasnie przeczytalam ten temat i mniemania o tobie nie zemienie ale postaram sie zalatwaic sprawy na temat twej tak znanej glupoty zalatwiac prywatnie (tj. PW badz GG) mam nadzieje ze zdajesz sobie z tego sprawe ze jestes idiotka na maxa (a dajnie mi za to ostrzezenie lubie czerwony kolorek) obiecuje ze niebede juz tak komentowac wszystkich twych wypowiedzi bo to i tak nic nieda....mam nadzieje ze znienawidzisz mnie do reszty i zablokujesz mnie wkoncu na tym jebanym gg gdzie zawsze mnie kusi zeby do ciebie napisac i sie z toba pobawic...tak wiec nie przepraszam Cie za nic bo tak mi sie podoba i idiociej sobie nadal ogladajac te twoje wyjebane Odlotowe Agentki....

Bez powazania
Kielbasa Chann

Marcia10 napisał/a:
Teraz, jak mnie juz wsparliscie. Czuje sie raźniej.


DObilas mnie tym tekstem poprostu leze i skrencam sie ze smiechu
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 20:12   

Kielbasa Chann napisał/a:

jebanym

Kielbasa Chann napisał/a:
wyjebane


nie interesuje mnie to co myślisz o marci, ale jeszcze kilka postów z wugaryzmami i masz ostrzeżenie [wedle woli:/]...
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 22:16   

Marcia10 napisał/a:
Teraz powiedzieliscie ludziom tzn. forumowiczom jaka na prawde jestem.


Przez internet nie możesz pokazać, jaka na prawdę jesteś.
W tym właśnie jest problem..

kradziejka napisał/a:
ale jeszcze kilka postów z wugaryzmami i masz ostrzeżenie [wedle woli:/]...


<jeb>
Powrót do góry
Kielbasa Chann
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 02:03   

wof to juz niema slynnego *ciach*??
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 12:06   

Kielbasa Chann napisał/a:
wof to juz niema slynnego *ciach*??

Jest, ale nie koduje wszystkich wulgarnych słów.
Powrót do góry
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 12:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co, do Marcii to jak chce to niech idzie na forum 13 czy coś takiego gdzie są ludzie na jej poziomie i nikt się nie będzie z niej nabijał. Z tego, co wiem większość aktywnych osób na tym forum jest od 14 lat w wzwyż, więc ich poprostu głupie tematy i posty Marci bawią. Zresztą mówicie, kto z nas nie był głupi w jej wieku może i byliśmy, ale nie mieliśmy takiego dostępu do internetu praktycznie większość z nas wogóle nie miała i nie robiliśmy z siebie w tak szerokim gronie idiotów, przebywaliśmy ze swoimi rówieśnikami i nikt nas nie obrażał, niech Marcia zacznie przebywać wśród osób w jej wieku to nie będzie płakać, że ktoś ją obraża, a jak dalej chce zgrywać starszą i dojrzalszą niż jest to niech się przyzwyczai, bo jak dla mnie i dla wielu innych osób dalej będzie strasznie głupia, tępa, łatwowierna itd. itp.

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 17:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kielbasa Chann napisał/a:
Dear Marcia...

Wlasnie przeczytalam ten temat i mniemania o tobie nie zemienie ale postaram sie zalatwaic sprawy na temat twej tak znanej glupoty zalatwiac prywatnie (tj. PW badz GG) mam nadzieje ze zdajesz sobie z tego sprawe ze jestes idiotka na maxa (a dajnie mi za to ostrzezenie lubie czerwony kolorek) obiecuje ze niebede juz tak komentowac wszystkich twych wypowiedzi bo to i tak nic nieda....mam nadzieje ze znienawidzisz mnie do reszty i zablokujesz mnie wkoncu na tym jebanym gg gdzie zawsze mnie kusi zeby do ciebie napisac i sie z toba pobawic...tak wiec nie przepraszam Cie za nic bo tak mi sie podoba i idiociej sobie nadal ogladajac te twoje wyjebane Odlotowe Agentki....

Bez powazania
Kielbasa Chann

Marcia10 napisał/a:
Teraz, jak mnie juz wsparliscie. Czuje sie raźniej.


DObilas mnie tym tekstem poprostu leze i skrencam sie ze smiechu


A teraz, bez wzgędu na konsekwencję, napisżę to co mam napisać...

Kiełbaso, dla mnie to ty jesteś jedną wielką hipokrytką, który idealizuje siebie, a innych stacza na margines. Jak dla mnie jesteś jaskiniowcem - bądź co bądź, daleko ci do mojego poziomu - ale nigdy nie nazwałabym cię za to idiotką na maxa.
Dzieciaku, brakuje ci czegoś w życiu? Bo podejrzewam, że miłości. Wiesz czemu? Bo wyładowujesz się na młodszej, wyraźnie słabszej. Marcia ani na ciebie nie bluzga, ani nie miesza z błotem. Po co to robisz? PO CO PYTAM? Żeby pokazać, jaka jesteś mocna? To chodź do mnie, ze mną spróbuj tego numerka. Odechce ci się dokuczać młodszym na całe życie. Nie pasuje ci ktoś na tym forum? Nikt cię tu nie prosił, sama weszłaś. Ah, żeby było śmieszniej, nawet regulaminu nie przeczytałaś, bo łamiesz go na każdym kroku.
Jak na 12-latkę, tkwisz na poziomie kapcia, który śmierdzi i się rozwala. Najłatwiej znaleźć kozła ofiarnego. Phi.
Co Marcia zrobiła, że wzbudza w was taką nienawiść? No co? To jeszcze dziecko, jedenastoletnia dziewczynka, która odkrywa świat. Uczcie dzieciaka wartości hipokryzji, kłamstwa, uczcie jak gnębić słabszych, młodszych. Na pewno wyjdzie jej to na zdrowie.
Bo ona - ma swoją godność, nie musi staczać się do poziomu krawężnika, żeby komuś dokopać. Agresja rodzi agresję. I zobaczycie, że jak tak dalej pójdzie to i Marcia w końcu zwali was z nóg, biorąc przykład właśnie z WAS. Bo jak rzuci wiązaneczkę 11-latki, to naprawdę zrobi się niemiło.
Wy nie musicie używać słów powszechnie uważanych za wulgarne, żeby ją zgasić. Robicie to szyderczo, wbijając szpileczkę, po szpileczce.
Powtarzam ciągle - macie potrzebę wyładowania się - róbcie to gdzie indziej. Rozumiem, że macie teraz te trudne okresy, dojrzewanie, burza hormonów blablabla, ale to nie daje wam prawa do jeżdżenia po dziewczynie jak po autostradzie.
Jeżeli to się powtórzy, to naprawdę, zrobię wsyzstko co w mojej mocy, żebyście popamiętali to forum jak najgorzej się da. I to nie będzie tylko groźba.

Współczuję wam, współczuję serdecznie. Kanibalizm psychiczny.
Na głupotę nie ma rady.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 17:02   

HeyaH napisał/a:
Kielbasa Chann napisał/a:
wof to juz niema slynnego *ciach*??

Jest, ale nie koduje wszystkich wulgarnych słów.

Z leksza toto bezsensowne ;P
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 17:08   Re: Pytanie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
jedna słodka barbie, podrywaczka i lecąca na pozerka, druga to była dziewczyna pokroju Marci, a trzecia nadwyraz inteligentna jak na swój wiek zagorzała katoliczka. Po pół roku okazało się, zę wszystkie dziewczyny są jedną i tą samą, a co do tego studentką psychologii, która sprawdzała naszą reakcję na takie czy inne wypowiedzi "dziewczyn"....


a czy ta panna sie przyznala, ze was 'testowala'?..czy ktos na to wpadl przypadkiem.?..i jesli sama sie przyznala to czy podala powod? np..ze robila badanie na taki i taki temat, studiuje tu i tu a wyniki badan sa takie i taki i sa dostepne w taki czy inny sposb?

elfko jesli mozesz to na moje pytanie zawrte w tym poscie opisz prosze na pw, bo ten temat zamykam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |