| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Jacy są wasi rodzice?
Autor Wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Lip, 2005 14:49   

Nie wspominajac o intelekcie,wrecz porazajacym.Jestes moim idolem.
Przejdź na dół
malinka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Sie 2005
Posty: 24
PostWysłany: Pon 29 Sie, 2005 18:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja mama trzyma się zasady -"Ja w twoim wieku tak sie nie zachowywałam ..." ,wiec ja niby też nie powinnam bla bla.

Ale moi rodzice zrozumieli ,że nie jestem już taka mała,że muszę iść z mamusią i Tatusiem za rączkę .Że sobie poradzę...

Moja mama miała męża i dwoje dzieci 2 latka (siostra) i 1roczek (brat) jak zamordowali jej pierwszego męża,potem zwiazała się z kolejnym i wzieła ślub -powstałam JA Laughing Laughing
Gdy miałam 7 lat rodzice się rozwiedli ,kontaktu z ojcem nie utrzymuje -płaci tylko alimenty . Obecnie moja mama ma kolejnego "faceta" ( to już 3 ) i jakoś z nim się dogaduje ,jako ojciec jest super .

Ale jeszcze musiałam mamie wytłumaczyć ,że nie jestem już taka mała Wink więc w wieku 13-14 lat zaczełam stawiać na swoim ,teraz wiedzą i są świadomi ,że postąpie według mojego uznania Wink

Moja mama myśli jeszcze,że jak ona już dużo przeżyła w swoim życiu to musi kierować moim i mojej siostry życiem tak by nam sie nic złego nie przydarzyło .

Ale przesadza z tym uwierzcie ,moja siostra ma już 24 lata i jest z chłopakiem od prawie 4 i czasami pokłócą się tak,że nie rozmawiają przez kilka dni ,a ona już z tekstam do mojej siostry "żeby dała sobie spokój ..." itp.
Ale pomimo tych kłótni moja siostra jest bardzo szczęśliwa Wink w przyszłym roku pobierają się (zareczyli się w pod koneic lipca jak byli w Turcji na wakacjach ) i gdyby posłuchała mojej matki to sądzę,że nie byłaby szczęśliwa ,ale moja matka dopuszcza do swoich myśli to co chce,a nie ma na uwadze że "jest szczęśliwa"
Ze mną jest tak samo ...

chaotyczne co Wink Wink
materiał świetny na telenowele ...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |