| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Mama i ciuchy
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 17 Cze, 2005 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powiedz jej ze jesli uważa zdanie innych od Twojego za ważniejsze to bardzo jej za to dziekujesz..
i ze to Twoj wybor w co się ubierzesz, nei ejstes malym dzieckiem i nie bedziesz ubierała się w rzeczy które CI się nie podobają
a jak Ci kaze isc się przebrac to nie idź

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
KaCha:) Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Cze 2005
Posty: 26
PostWysłany: Nie 19 Cze, 2005 17:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jejku... ja dałam tylko propozycje, nie bulwersujcie sie tak! Gdybym miała taki problem to bym tak postapiła, a o nastolatkowych gazetach to miałam na mysli np"Dziewczyne" czy "Filipinke"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3245816
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 20 Cze, 2005 00:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w tych gazetach tez ciuchy nie lepsze.. i nie madrzejsze artykuły..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sob 25 Cze, 2005 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi też czasami mama cos kupi bez mojej wiedzy. Ale większość ciuchów idzie ,,do zwrotu" Wink. Wiesz co zrób? Poprostu ich nie noś.
Powiedz: ,,Mamo cieszę się, że o mnie dbasz i chcesz zebym jako tako wyglądała. Fajne są te ubrania(he, he)^^, ale nie są w moim stylu. Może sama je będziesz nosić XD?"
Powiedz, że zamienisz ten towar na cosik innego. Pocałuj mamę i powiedz, że doceniasz jej starania, ale nie masz już 5 lat i sama możesz pójść do sklepu Wink

Może się uda biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Shana Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2005
Posty: 74
PostWysłany: Sob 25 Cze, 2005 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

porozmawiaj z nią i powiedz, że nie chcesz, by ona sama decydowała, w co masz się ubierać. wytłumacz jej na spokojnie, że ty masz po prostu inny gust niż ona, czy coś w podobie. możesz jej także powiedziec, że możecie razem chodzić na zakupy, niż żeby występowały jakies nieporozumienia między wami z tego powodu.

_________________
Gdy wyschnie źródło gwiazd
Będziemy świecić nocom
Gdy skamienieje wiatr
Będziemy wzruszać powietrze

Zbigniew Herbert "Napis"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4254015
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 25 Cze, 2005 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ta, razme na zakupy.. ;/ jesli jej mama jest taka, ze nie znosi sprzeciwu, to jej corka i tak bedzie tylko przytakiwac:| to zade wyjscie, isc razem! jeszcze pewnie by to doprowadzilo do klotni.

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 25 Cze, 2005 21:25   

U mnie już trochę rzeczy poszło do zwrotu więc mama sama zrozumiała, ze ja chciałabym chodzić z nią jesli ma mi coś kupić, chyba, zę wczesniej jej pokaze i powiem,z e lubie ciuchy w tym stylu... po za tym kilka razy kupiła mi bluzke, która mnie gniotła albo coś... najciekawsze było to, ze kupiła sobie kiedyś swietna bluzkę, ale powiedziała, że mi nie wzięła takiej, bo by mi się nie podbała, myslałam, ze padnę na twarz...
Powrót do góry
Shana Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 26 Cze, 2005 10:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no coz, ja tam wolałabym chodzic z matką na zakupy, niż zeby ona sama kupowała mi ubrania Neutral bo pewnie nigdy nie kupiłaby czegoś, co całkiem by mi sie podobało Razz

_________________
Gdy wyschnie źródło gwiazd
Będziemy świecić nocom
Gdy skamienieje wiatr
Będziemy wzruszać powietrze

Zbigniew Herbert "Napis"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4254015
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 26 Cze, 2005 21:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie to ejst tak ze jak mama cos kupuje bezemnie to zazwyczaj tak zeby sie podobalo jej ale kupuje to z mysla o mnie, a ze nosimy ciuchy mniej wiecej w tym samym rozmiarze wiec jak mi sie cos nie spodoba to zazwyczaj ona sobie to moze wziac, albo siostra.. no albo lezy i nikt tego nie nosi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaasiiennkaa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 56
PostWysłany: Sro 06 Lip, 2005 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie mam takich problemow... po 1 dlatego ze matka mi zadnych ciuchow sama nie kupuje, po 2 sama sobie kupuje wszystkie ciuchy i to tylko takie ktore mi si epodobaja, nikt mnie do niczego nie zmusza a po 3 jak ide z mama po jakies ciuchy to mamy podobny gust tzn moja mama wie w czym sie teraz na ogol chodzi i to co ja sobie wybieram nie wzbudza jej sprzeciwu...

_________________
...always will dream & love...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5685410
ecrita Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 04 Cze 2005
Posty: 35
PostWysłany: Nie 10 Lip, 2005 22:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja przy takim czymś nie mam wyboru.To co modn eto jej sięnie podoba a to co nie modne to w sam raz na mnie.Skuuuuuuuuurat ja uważam na odwrót

_________________
ale nuda w tym internecie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
malinka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Sie 2005
Posty: 24
PostWysłany: Pon 29 Sie, 2005 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co dopierwszej wypowiedzi w temaciku to jak mówie mamie,że coś mi się nie podoba to i nie mam zamiaru w tym chodzić to Ona czasami powie ,że " Inni to na takie coś nawet pieniędzy nie mają itp..."

Jak idziemy czasami razem na zakupy,bo mama dysponuje wiekszą iloscią $$$$ to jak coś przymierzam ,a jej sie nie podoba to mówi "Napewno to chcesz ...."
I tak kupuje ,bo mówię ,ze inen mi sie nie podoba ...i takie tam Wink

Teraz to czasam iuda mi się załatwić jakaś prace i mam swoje peiniądze i nic nie mówi ,nawet jak kupuje spodnie za 180 zł Laughing

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jenny Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sie 2005
Posty: 19
PostWysłany: Pon 29 Sie, 2005 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Porozmawiaj z nią - pójdźcie razem na zakupy. Nie krzycz, nie płacz - tylko pogorszysz sytuację w domu. Tutaj dobrze pomoże tylko spokojna rozmowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |