| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Postacie
Autor Wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 20 Kwi, 2005 23:08   Postacie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chyba kazdy gracz ma swoja ulubiona postac, ktora swietnie mu sie odgrywalo [albo odgrywa] i daje kupe radosci. Opiszcie swoich milusinskich, jak sie zwie, co robi[l] ciekawego, ewentualne okolicznosci smierci i jakies co lepsze anegdoty. Swojego 'superbohatera' opisze pozniej, pewnie jutro po poludniu, a w miedzyczasie postujcie moi mili

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 21 Kwi, 2005 15:41   

Właśnie zajmuję postać ślepej wróżbitki elfki, zwie się Nimloth, biała skóra, włosy srebrne, białę oczy zasłonięte przepaską, nie pije, bo to jej zakłuca wizje, uwielbia palić fajkę, wszystkich zmusza do skakania obok siebie z powodu jej ślepoty (wszyscy jej tylko robią jedzenie i coś do picia oczywiście bezalkoholowego), od kąd posiada dar jasnowidzenia nic nie pamięta z przeszłości, zamęcza ludzi swoimi wizjami i tym jak to im wierzy i nie liczy się nic innego. Jak na razie gram nią krótko, ale wiem, jescze, ze muszę jej sprawić jakieś zwierze...
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Czw 21 Kwi, 2005 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ha, to czas na mojego ulubienca, Zygfryd Skiddik, halfling - zlodziej. niski [duh...] ale dosc mocno zbudowany, bujny zarost i wielkie, leniwe oczy. Straszny gadula w niektorych momentach, egoista i materialista. Ma sklonnosci do wpadania w tarapaty, mlodych kobiet kazdej rasy i dobrych alkoholi oraz spaczone poczucie humoru. Skid [bo tak z reguly sie na niego mawialo] byl zlodziejem zarowno z zawodu, potrzeby jak i zamilowania. Wiadomo, ceny ida w gore, bohaterowie sa zbyt bohaterscy na prace, a zrec trzeba, wiec ktos fundusze na to zarcie musial zdobywac. Skid 'pracowal' w nocy, wiec ubieral sie w ciemne kolory [w zadnym razie calkowicie na czarno - to zwraca uwage], z reguly w skorzany kaftan, mocne plocienne spodnie i krotka oponcze i, najwazniejsze, wygodne i mocne buty. Skid unikal walki kiedy tylko mogl [i tu dziekuje mojemu mg, ktory bardzo lubi realizm, i sprawil ze nasze postacie bardzo nie lubia walki :P], ale jezeli przychodzilo co do czego to nie byl bezbronny - pod oponcza chowal bandoliere z sztyletami do rzucania pokrytymi siarka, wywarami z ziol powodujacymi sennosc, srodkami powodujacymi spowolnienie krzepniecia krwi i podobnymi 'ciekawostkami', z ktorych najbardziej lubil siarke - nawet najmniejsza rana powodowala piekacy bol, ktory dawal czas na wykonczenie zaskoczonego przeciwnika albo [o wiele czesciej :P] szybka ucieczke. kiedy 'akcja' tego wymagala, bral ze soba lekka kusze, ktora czesciej wykorzystywal do wystrzelenia kotwiczki z lina niz zabicia jakiegos delikwenta. Dziecinstwo mial ciezkie - byl sierota przygarnieta przez gildie zlodzieji [wiadomo - halfos jest zwinny i niepozorny, dobry material na zlodzieja] ktora wpajala mu zasady zachowania i metody 'pracy', ale tez, na szczescie, umiejetnosc czytania i pisania, co Skid wykorzystal piszac list zaswiadczajacy o jego milczeniu o istnieniu i organizacji gildii, z ktorej uciekl kiedy tylko mogl, co najprawdopodobniej dalo mu spokoj od smutnych panow watpiacych w jego poczucie tajemnicy.

na razie tyle - pare co ciekawszych anegdot + okolicznosci [chlip] smierci pozniej, bo mi sie pisac juz nie chce

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 02:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym mugł wykazać się wylewnoscią na temat moich postaci ale nasza moderatorka ma na nie jedno określenie ŚWIRY Twisted Evil

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 28 Kwi, 2005 13:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak tak tak
świry do potęgi : >

tez bym mogla rozpisac sie i rozpisać i rozpisac na temat wszystkich moich postaci (z 8 czy 9) ale mi sie nie cche Wink to moze kiedy indziej (lol)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Mruczała Płeć:Kobieta

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Sie 2005
Posty: 10
PostWysłany: Wto 30 Sie, 2005 00:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja zawsze gram Wampirzycą o Granatowych włosach, białej skórze i wytatułowanej całej lewej połowie ciała, oczywiście ta postać zalicza sie tylko do Wampira Maskarady i Maskarady, bo np w D&D gram półelfką nekromantką(najwygodniej sie gra:]), no i jeszcze pare innych do reszty systemow, ale zawsze obstawiam na moją ulubioną niebieskowłosą postać. Nad atutami, wadami, zaletami itp nie bede sie rozprawiac bo prawde mowiac teraz mi sie po prostu nie chce Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1085301
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |