| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
obfite krwawienia
Autor Wiadomość
ania992 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 1
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 15:57   obfite krwawienia Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Miesiączkuję od paru miesięcy, mam regularny okres i zawsze jest okropnie Sad Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to strasznie obfite krwawienie! W czasie okresu nie mogę normalnie funkcjonować, ciągle jest to okropne uczucie 'przelewania sie' wewnatrz. Muszę zmieniać podpaskę co godzinę, bo tak to zaczyna przeciekać. Tak jest gdzieś przez 4 dni, potem jest już nawet normalnie. Okres nie przeszkadzał by mi tak bardzo gdyby nie był taki obfity, 2 razy miałam normalny okres Sad Przez to tracę ochotę do czegokolwiek. W szkole na każdej przerwie muszę chodzić do toalety. Często chce mi się z tego powdu płakać, bo już nie mam siły żeby to wytrzymywać. Wydaję mi się, że nie jest to normalne. Chyba powinnam iść do ginekologa, jak sądzicie?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kielbasa Chann
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 16:10   

aniu!
jak widze masz 13 lat??Tak?? Na twym miejscu poszła bym do gina przeciez to jest lekaz kazdemu chce pomoc jak pediatra biggrin a rozmawialas a tym z mama??zapytaj sie jej czy ona tez tak miala moze to jest dziedziczne??
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 18:53   

po pierwsze dużo było już podobnych tematów
po drugie zapraszam do opcji szukaj
http://forum.dziecionline.pl/search.php
po trzecie wpisz tam hasło obfite krwawienie i wyskoczą ci tematy wśród których będą te gdzie znajdziesz pomoc
po czwarte temat zamykam
po piąte jeśli jednak nie znajdziesz pomocy napisz na PW to odblokuję temat lub założę Ci specjalnie następny
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |