| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
wakacje - pochwalcie się!
Autor Wiadomość
madamme_nemusou Płeć:Kobieta

Dołączyła: 15 Wrz 2005
Posty: 1
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 16:12   wakacje - pochwalcie się! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

witam! co ciekawego i nietypowego robiliście w wakacje? może byliście na obozach sportowych, tematycznych albo sami zorganizowaliście sobie coś świetnego?
chciałabym napisać artykuł do szkolnej gazetki o tym, co robiliście lub chcielibyście robić w ostanie wakacje. w miarę możliwości proszę o konkrety: gdzie, za ile, jednak najbardziej interesują mnie wasze opinie. dlaczego wybraliście akurat tą formę wypooczynku? było warto?

mogę zacząć od siebie: byłam na Mazurach na obozie żeglarskim. wydaje mi się, że był to strzał w dziesiątkę. większość czasu spędzaliśmy na jeziorach ( przez 6 dni nieprzerwanie byliśmy na rejsie), musieliśmy zajmować się naszym wyżywieniem i środkami niezbędnymi do życia. końcówka dwutygodniowego obozu była mocno stresująca, bo ja i kilka innych osób zdawaliśmy egzamin na żeglarza jachtowego. gdy dostaliśmy do ręki świstki papieru na których byliśmy dumnie nazwani 'żeglarzami' odetchnęliśmy z ulgą.
wyjazd był stosunkowo tani (ok. 1000zł), ale znalazłam też bardzo podobne oferty o 500zł droższe.

opiszcie swój wyjazd! zdjęcia mile widziane.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3896119
Kielbasa Chann
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 16:29   

madamme!
Takich tematuw podobnych bylo juz kilka wstarczy poszukac (patrz.opcja szukaj zaraz obok dzialu FAQ)biggrin
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 16:42   

Istnieje opcja szukaj,taki guziczek,z taka lupa,musisz na to kliknac,takim czyms co sie nazywa myszka,ma dwa przyciski,kliknij na to lewym.Naucz sie uzywac tej opcji,dzieki czemu nie bedziesz zakladac tematu ktory byl juz 100 razy,i nie bedziesz dzieki temu uwazana za skonczona kretynke.Dziekuje za uwage.
Powrót do góry
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Pią 16 Wrz, 2005 06:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jest parę takich tematów nie widze sensu żeby się powtarzać

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |