| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Tampony i wiek
Autor Wiadomość
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 19:48   Tampony i wiek Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może taki temat juz był ale potrzebuję b. szybkiej odpowiedzi. Mam 11 lat i zastanawiam sie czy mogłabym stosować tampony.
2 dzień 3 miesiączki.
Mam w domu Tampaxy mini.
No to jak będzie?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 20:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jasne ze mogłabyś. Czemu nie?

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 20:08   

Tampony można stosować już od pierwszej miesiączki. Smile Więc możesz, nie ma żadnych przeciwskazań, ku temu. Smile

PS. Pamiętaj o regularnej zmianie tamponu. Wink
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 21:15   

A czemu by nie?
Pamiętaj o odpowiednim rozmiarze czyli dla Ciebie mini. A skoro go już masz to do dzieła Wink tym bardziej jak masz Tampaxy z aplikatorem o ile sie nie myle Wink
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 21:52   

tobie to dobrze ;] moja matka wogule nie chce slyszec o czyms takim jak tampon o.O uwaza ze bede musiala chodzic prosto jakby mi ktos kija w tylek wsadzil Razz [co jest oczywiscie nieprawdąRazz]
Powrót do góry
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 08:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja mama powiedziałą, że tamponem można sobie zrobić krzywdę(powiedzmy, że co do tego nie zgadzam się z nią w pełni)ale mam robić jak uważam. Powiedziala, że ona woli podpaski. Shocked .
Wczoraj próbowałam i dzisiaj. Robię wszystko tak jak na ulotce i ok. Jak stoję, leżę albo chodzę. Ale jak siadam (co konieczne w przypadku szkoły) boli. No cóż. Ćwiczenia czynią mistrza. Dzięki wszystkim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 11:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz biggrin sporobuj kucnąć przy scianie ... oprzyj sie dokladnierozluznij iw tedy sprobuj ...
A jesli bedziesz miala dalej problemny moze skorzystaj z TAMPAXÓW z aplikatorem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 14:01   

Jeżeli boli przy siadaniu, tzn. czujesz go, to najwidoczniej go źle włożyłaś...
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja akurat dzis pierwszy raz uzylam tampona tampax. Eh, wsadzilam go az do oporu i na poczatku bylo ok, nie czuam go, pozniej juz zaczelam odczuwac, a po 3 godzinach to czulam go calego: jak chodzilam, siedzialam czy cokolwiek nie robilam. A ze bylam poza skzola, to nie mialam jak go poprawic ;/
wreszcie w domu jak go wyjelam, to byl caly "zmaltretowany" przez miesnie hehe

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 15:19   

droga asiu ;]
jesli go czujesz, to poprostu zle go wlozylas. prawidlowo jest wlozony, gdy w ogole sie go nie czuje, nie przeszkadza w czasie chodzenia, siadania, itp. trzeba go wlozyc gleboko tak, ile potrafisz - do oporu. a jesli to ci sprawia trudnosc, to sprobuj z aplikatorem, moze ci bedzie lepiej ;]
Powrót do góry
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 16:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

One są z aplikatorami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to moze je zle wpychasz.. moze sproboj jakos pod katem, w innej pozycji itd.. a jak nie to sa jakies specjalne zele, ulatwiajace..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 19:28   

Albo jesteś zbyt zestresowana... i nie dasz rady zaaplikować go na odpowiednią eee... wysokość (?!).
Powrót do góry
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to.
Aplikator to dwie rurki nachodzące na siebie.
Trzymam go w miejscu tam gdzie się pokrywają (tak jak pisze na ulotce) wpycham węższą rurke do grubszej i powinno być ok ale i tak nie jest.
Sprubuję jeszcze jutro rano.
Jutro mam w-f i chcę ćwiczyć, bo nie chcę mieć zaległości. Może jak będę miała świadomość tego, że musi mi sie udać(wolę nie ćwiczyć w podpasce i obcisłych spodenkach) to uda się.
Więc nie piszcie mi że mam się rozluźnić bo nie w tym rzecz.
Wiele dziewczyn ma opór(może cos mi się stanie, może coś sobie uszkodzę) ja nie wiem czemu nie mam tej blokady. Hmmm. Jak miałam siedem lat to imitowałam tampon palcem wskazującym (of curse wyczyszczonym jak tylko się dało) , żeby sprawdzić "jak to jest".
"Dzieci mają pomysły" co nie? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no tak, jedni maja opor psychiczny, ale im chodzilo o opor twoich miesni, z powodu stresu.. a to nie ma ze soba nic wspolnego.. rozluznij sie po prostu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |