| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
A co się stanie?
Autor Wiadomość
motylek907 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Wrz 2005
Posty: 11
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 16:20   A co się stanie? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O SIE STANIE JAK TAMPON PRZEDZIURAWI BŁONĘ DZIEWICZĄ?C Question

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2526600
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 16:48   

będzie dziura?
Powrót do góry
Kielbasa Chann
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 16:51   

To jest niemozliwe Very Happy ponieważ błona dziewicza jest tam gdzie tapon nie dochodzi. Cociaż poczekaj na wypowiedzi innych
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 16:55   

Jeżeli tampon jest za duży to mi się wydaje że można przedziurawić błonę, jeżeli tampon jest odpowiedniego rozmiaru to raczej nie Wink
Choć ja sie na tym nie znam, przypuszczam
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 17:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ej Ludu = =

Po pierwsze ... błona usytuowana jest dosyc płytko tak wiec tampon napewno sie na nia natknie

Pytania jaka ta blona jest o ile jest wogole bo jak wiemy a moze i nie ... blony bywaja rozne moze byc bardzo elastyczna ze nic jej nie ruszy ... moze jej nie byc bo zaniknie z powodu cwiczen badz poprostu niektore dziewczyny jej nie maja ...

Co sie stanie ? .. nic

Zreszta raczej jej nie przedziurawisz ... no chyba ze sie bedziesz strasznie mococwac z tamponem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
motylek907 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Wrz 2005
Posty: 11
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie chce wam przerywać gadania o ciąży ale ja się tak pytałam z ciekawości i nie mam jeszcze miesiączki więc nie marz Razz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2526600
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W ciąze przed miesiaczką tez mozna zajsc pfaaf ... ale fajnie nie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 08:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

haha uważaj żeby Ci tam na stałe nie zostałRazz a tak na serio nie wsadasz go chyba tak głęboko:P

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 18:59   Re: A co się stanie? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

motylek907 napisał/a:
O SIE STANIE JAK TAMPON PRZEDZIURAWI BŁONĘ DZIEWICZĄ?C Question

nic sie nie stanie. Po prosru ja przedziurawisz. Poleci troche krwi, moze troche zabolec i to wszystko. Nie bedziesz juz jej miala.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 19:00   

I już nie będę dziewicą...
Powrót do góry
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Nie 25 Wrz, 2005 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czasem u dziewczyn podobno bywają kłopoty z przebiciem błony, więc niech juz lepiej dziewczyna ma potem w życiu uraz w stosunku do tamponów że zadały jej ból a nie do facetów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 25 Wrz, 2005 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a mi sie wydaje ze jak sie to robi z kims kogo sie kocha, to wtedy ten bol jest najmniej istotny.. no i patrzac na to jak ty to kazda powinna sie rozdziewiczyc przed tym pierwszym razem, a to by bylo troszke smieszne..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Pon 26 Wrz, 2005 07:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A) Gratuluje i zazdroszczę ludziom pewności, że taki czy inny (albo inna) to ten i tylko ten (ta).
b) miłośc niekoniecznie działą przeciwbólowo, a zwykle wręcz odwrotnie
c) z tego co wiem to coraz więcej młodych kobiet chodzi do ginekologa by usunąc błonę dziewiczą bezboleśnie, i jest to jeden z powszechniejszych zabiewgó u nastolatek. Presja, że może boleć, może zniechęcać do tego pierwszego razu i znacznie pogorszyć jego jakość.
d) to w sumie była tylko dygresja. Proszę nie brać moich wypowiedzi na 100% poważnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 26 Wrz, 2005 12:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie nie nie, ty mnie nie rozumiesz.. mowie ze osoba ktora kocha.. owszem wszystko mzoe sie w przyszlosci zdarzyc, ale w danym momencie kocha, no albo wydaje mu sie ze kocha, bo to roznie bywa, i owszem, milosc moze bolec.. ale chyba bardziej w sensie psychicznym, a jezeli chodzi o to, to watpie ze w tak waznej chwili, jaka jest pierwszy raz pierwszazedna rzecza bedzie bol, owszem moze i u niektorych jest duzy, i trudno tego nie zauwazyc, ale jednak nie jest to najwazniejsze i nie przewyzsza uczuc..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Pon 26 Wrz, 2005 15:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A przypadkiem nie bywa czasem tak, ze kobiety odkladaja pierwszy raz właśnie ze wzgledu na bol na jakis czas?
W koncu jakby sie nie baly to by nie chodzily do ginekologia w celu przebicia. Poza tym skoro milosc moze bolec psychicznie (i w 90 na 100 przypadkow predzej czy pozniej boli) to czemu ma jeszcze bolec fizycznie? NIe rozumiem.
Milość, nawet największa, nie działa przeciwbólowo (no może trochę, ale endorfiny wszystkiego nie zneutralizują), i nie widzę sensu zadawania sobie bólu z miłośći, skoro można go nie zadawać. Ale kobiet zawsze wymagaja rzeczy, których ja nie rozumiem...MIŁOŚĆ JEST CHORA!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |