| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zmiana moderatorstwa
Autor Wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gepard Chester oglasza: Pokemony wrocily Wink

(przepraszam nie moglam sie oprzec po obejrzeniu bloga - niemniej moim skromnym zdaniem jezeli przyszli super modzi maja miec dostep do tego forum rowniez - nie widze potrzeby, zeby bylo tam 15 modow)

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Druchna_Zuzanna Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Sie 2005
Posty: 6
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat
Druhno Zuzanno!

Dziękuję za zainteresowanie forum harcerskim. Ja zaglądam tam dosyć rzadko z uwagi na chroniczny bark czasu. Dlatego bardzo się cieszę, że znalazł się ktoś, kto chce przejąć pałeczkę.


Pozdrawiam.
Czuwaj
Druh Paweł

Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat

Oto co napisał mi Druch Paweł.Teraz proszę o decyzje admina na temat tego mojego moderatorstwa!

_________________
Pieski są bardzo przyjacielskie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4064284
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 17:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to nie ma wiekszegoz naczenia ten twój post powyzej ... równie dobrze ja moglabym napisać cos w tym stylu = =

Zrozum ... ze mnie juz napewno nie przekonasz ...

I Twoje mowienie o tym ze Druh Paweł sie odezwał tez dla mnie duzo nie znaczy
Co innego gdyby napisał cos na forum ... ale jak widać ... jakos nic nie napisał = =

Eh ... daj spokoj lepiej namow go zeby sie odezwał na forum osobiscie skoro to prawda


I zrozum jeszce jedna rzecz ze forum tworza userzy ... wlasnie w toku sa rozmowy dotyczace nowego regulaminu ... To userzy wybieraja Modów = =

Admin zajmuje sie strona techniczna = =
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 18:10   

ja jestem za tym by dac jej moda..ale zabronić pisać...i zakładać tematów
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HahahahHAhahahaha Razz

Kurde czekam i czekam na Pawła albo jakas racjonalna wypowiedz ... ale gdzie tam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chcecie zmian o ile się nie mylę? To zacznijcie te zmiany od siebie. Mogliście dziewczynie wytłumaczyć, że jest nowa, że jej nie znacie a nie "jechać" po niej.
Poza tym moderatorami byli na forum ludzie, którzy mieli sporo postów i co? Czy zawsze się sprawdzali?
I żeby nie było, że mówiłam a terazsię wcinam do wyboru modów Razz W Harcerstwie pisze, że jeśli ktoś chce moderować, to ma zgłosić się do Druha Pawła. On miał podejmować decyzje. A Druh Paweł jest Użytkownikiem.
Zuzanna to właśnie zrobiła. Nie złamała Regulaminu, zgłosiła się zgodnie z informacją i oberwała za to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 20:04   

Bożena napisał/a:
Chcecie zmian o ile się nie mylę? To zacznijcie te zmiany od siebie. Mogliście dziewczynie wytłumaczyć, że jest nowa, że jej nie znacie a nie "jechać" po niej.
Poza tym moderatorami byli na forum ludzie, którzy mieli sporo postów i co? Czy zawsze się sprawdzali?
I żeby nie było, że mówiłam a terazsię wcinam do wyboru modów Razz W Harcerstwie pisze, że jeśli ktoś chce moderować, to ma zgłosić się do Druha Pawła. On miał podejmować decyzje. A Druh Paweł jest Użytkownikiem.
Zuzanna to właśnie zrobiła. Nie złamała Regulaminu, zgłosiła się zgodnie z informacją i oberwała za to.



Bez obrazy, ale śmiem twierdzić, że nie czytasz wszystkich wypowiedzi, ponieważ ja widzę również te, które wszystko jej wyjasniają.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 20:04   

Bożena napisał/a:
Chcecie zmian o ile się nie mylę? To zacznijcie te zmiany od siebie. Mogliście dziewczynie wytłumaczyć, że jest nowa, że jej nie znacie a nie "jechać" po niej.
Poza tym moderatorami byli na forum ludzie, którzy mieli sporo postów i co? Czy zawsze się sprawdzali?
I żeby nie było, że mówiłam a terazsię wcinam do wyboru modów Razz W Harcerstwie pisze, że jeśli ktoś chce moderować, to ma zgłosić się do Druha Pawła. On miał podejmować decyzje. A Druh Paweł jest Użytkownikiem.
Zuzanna to właśnie zrobiła. Nie złamała Regulaminu, zgłosiła się zgodnie z informacją i oberwała za to.


nieprawda
zgłosiła sie zgodnie z informacją ale jaką? niepotwierdzoną, pierwszy post i chce być modem a nie zna użytkowników ogólnie forum zasad i praktycznie niczego nie mówie ze modami mają być ci co mają najwięcej postów ale niepopadajmy w skrajność
Powrót do góry
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 20:08   

Ja też chciałabym być modem.... biggrin
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 20:11   

nawet bys sie nadawala ale to nie odemnie zalezy:P
Powrót do góry
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 20:13   

Fajnie by było. Ale to też ode mnie nie zależy.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:

nieprawda
zgłosiła sie zgodnie z informacją ale jaką?


Z tą informacją http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?p=9252#9252
Weszła na forum, przeczytała i zastosowała się do tego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 20:15   

a gdzie informacja od pawła? hm? jestem niewiernym tomaszem nieuwierze póki niedotkne niesprawdze

pozatym czy modem moze być ktoś kto pisze druchna przez ch? i ona ma edytować posty innych i poprawiać ew. błędy?...
Powrót do góry
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kradziejko przeczytaj jej pierwszy post. Napisała tylko, że ustala to z Druhem Pawłem i prosiła o odpowiedź admina. Ustala nie znaczy, że ustali i modem będzie.
Czy nie można było poczekać na Druha Pawła?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale czy nam sie moze ktos porpostu nie spodobac ? ...

Bozeno nie masz tak teoryzujac powiedzmy em ... widzisz jakiegos pijaka pdo sklepem i mmyslisz sobie ze nie chcialaby aby byl Twoim zieciem ...

No to my mamy podobnie z nia ... po zobaczeniu bloga i jej wypowiedziach twierdze ze nie chcialabym aby wladze sprawowała taka osoba ...
Moze zmienie zdanie jelsi sie bedzie udzielać ... narazie wiem o niej tylko tyle bo sama wiecej nie raczyla pwoiedziec o sobie


EDIT : SKoro ustala ... to Paweł nie mogls ie odezwac ? ... Skoro juz sie zglosila to raczej ustaliła ... zreszta tak jak niby zacytowała wypowiedz Pawła ... To czmeu on sie jeszce nie wypowiedzial ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |