| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Zmiana moderatorstwa
Autor Wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kingo władzę? Razz Bez przesady.
Ja jej bloga nie widziałam, bo nie działał. Mam nadzieję, że nie skasowała, przez Wasze uwagi. A na PW napisałam jej, że jest krótko, nie ma postów, nie znacie jej, że wielu Użytkowników jest tu od dawna i nie są modami. Poradziłam, żeby Paweł napisał na forum Harcerstwo jaką podejmie decyzję (nie możecie wiedzieć czy np. nie znają się poza forum i netem).
I o to chodzi. Wystarczy napisać w ten sposób a nie wytykać błędy, wyśmiewać blog etc. Po co?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 20:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wsyztsko bierze sie tak doslownie = =

Ale jednak jakas tam wladza jets bycie modem ... gdyby tak nie bylo to kazdy moglby nim byc ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Druchna_Zuzanna Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Sie 2005
Posty: 6
PostWysłany: Sob 24 Wrz, 2005 07:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie kingo!I tu juz robisz podstawowy błąd.Nie miec moda jest satysfakcją, a mieć moda i coś robić dla uporzadkowania tamtego forum to jest satysfakcja!I właśnie ta druga opcję chcę wam pokazać odemnie.Jetem, zastępową zastępu Kalimisu .Mielismy miec własne forum ale zebraliśmy zamało kasy.Wtedy jeden z nich(mały Piotrek)powiedział zebym się starała ratować przynajmniej inne fora o harcerstwie.Tak też robie.Zaglądnęłam na wasze i widze że troche tu nieporzadku.Z Druchem Pawłem się nie znam osobiscie tylko przez pw na waszej stronie.A więc prosze o rozpatzenie decyzji .Z góry dizękuję!

Czuwaj!

Druchna_Zuzanna

[ Dodano: Sob 24 Wrz, 2005 06:28 ]
A co do bloga to nieprowadze go sama , a raczej wcale go nieprowadze to blog mojej 11 letniej siostry .Tylko od czasu do czasu coś napisze.Ale w ramce O MNIE są moje dane.
Szczerze:Nie lubie rózowego.Ale ona taki chciała. To wsyztsko ne ten temat.
Czuwaj!
Druchna_Zuzanna

_________________
Pieski są bardzo przyjacielskie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4064284
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 24 Wrz, 2005 12:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Druchna_Zuzanna napisał/a:
Nie kingo!I tu juz robisz podstawowy błąd.Nie miec moda jest satysfakcją, a mieć moda i coś robić dla uporzadkowania tamtego forum to jest satysfakcja!I właśnie ta druga opcję chcę wam pokazać odemnie.Jetem, zastępową zastępu Kalimisu .Mielismy miec własne forum ale zebraliśmy zamało kasy.Wtedy jeden z nich(mały Piotrek)powiedział zebym się starała ratować przynajmniej inne fora o harcerstwie.Tak też robie.Zaglądnęłam na wasze i widze że troche tu nieporzadku.Z Druchem Pawłem się nie znam osobiscie tylko przez pw na waszej stronie.A więc prosze o rozpatzenie decyzji .Z góry dizękuję!

Czuwaj!

Druchna_Zuzanna

[ Dodano: Sob 24 Wrz, 2005 06:28 ]
A co do bloga to nieprowadze go sama , a raczej wcale go nieprowadze to blog mojej 11 letniej siostry .Tylko od czasu do czasu coś napisze.Ale w ramce O MNIE są moje dane.
Szczerze:Nie lubie rózowego.Ale ona taki chciała. To wsyztsko ne ten temat.
Czuwaj!
Druchna_Zuzanna


Moglabys jednak swojej siostrze wytluamczyc w takim razie ze zamieszcanie cudzego wizerunku z podpisem " To ja to moja mlodsza siostra" jest niemile widzane ...

Btw czemu ona pisze w Twoim imieniu ? = =

Strange ...

Twoje słowa wogóle mnie nie przekonuja, moze spróbuj jako user napisac ciekawe tematya nie odrazu na moda? Co bez rangi juz sie nie da ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 24 Wrz, 2005 12:26   

Pytanie do Zuzanny:
Ile masz sióstr?
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sob 24 Wrz, 2005 12:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pisze sie DRUHNA, jaaaaki wstyd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |