| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Wasz styl
Autor Wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 24 Wrz, 2005 12:47   

klop napisał/a:
ech... "coś" to znaczy, że miałem mieć wpier za takie jedno graffiti i nie mówię, że jestem SKEJTEM tylko raczej HIPHOPOWCEM Wink rozróżniajcie pojęcia Wink Wink

"Na sk8"... znaczyło, że robisz się na skate... czyli jakbyś był skatem... ale do końca nie (tak, wysłowić to ja się umiem jak mało kto ;P)
Przejdź na dół
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sro 05 Paź, 2005 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powoli wyrabiam sobie swój własny styl, nie kreuje sie na nikogo, i nic na sile.
grungeowo punkowo normalno miedziano dziwny

dzis np. czarne trampy(musze sie pochwalic ze wkoncu uzbieralam i mam conversa:D haha), jeansy znoszone(troche naddarte na kolanie), czarno czerwona bluzka w paski, na to czarna kurtka, i tyle:) that's my
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze mowiac nie mam zadnego stylu, chodze w spodniach takich nie-dresowych, nie dzinsowych, takie normalne i nigdy nie dbam jak sie ubieram, co lezy w szafce na wierzchu to ubieram Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 19:15   

Czyli czasami fajnie wyglądasz. ;P
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a moj styl to 'kicper style'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 08 Paź, 2005 12:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HeyaH napisał/a:
Czyli czasami fajnie wyglądasz. ;P

Co masz na mysli?Bo jezeli myslisz ze chodze w jednej koszulce caly rok to sie mylisz, bo jak w niej pochodze dzien to ja rzucam na biurko i mama daje do prania Smile
Krotko mowiac o moj wyglad dba mama, co wcale nie znaczy ze nie mam wlasnego zdania;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 08 Paź, 2005 19:59   

adam(o)_1991 napisał/a:
HeyaH napisał/a:
Czyli czasami fajnie wyglądasz. ;P

Co masz na mysli?Bo jezeli myslisz ze chodze w jednej koszulce caly rok to sie mylisz, bo jak w niej pochodze dzien to ja rzucam na biurko i mama daje do prania Smile
Krotko mowiac o moj wyglad dba mama, co wcale nie znaczy ze nie mam wlasnego zdania;)

Mam na myśli to, że jak wyciągasz pierwszą lepszą rzecz, to nieraz możesz wyparadować w zielonych spodniach i czerwonej koszulce, co moim zdaniem wygląda koszmarnie.
Natomiast, czy to tak ciężko zanieść do łazienki/pralni koszulkę/spodnie/bieliznę? O.o Już nie wspomnę o tym, jakimż to wysiłkiem jest wrzucić to do kosza na pranie...
Powrót do góry
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 09 Paź, 2005 11:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie no wrzucam do prania, a co do ubioru to raczej nie ubieram sie tak czerwono-zielno.Spodnie czarne, szare lub ciemne,a bluzy wszystkie mam ciemne Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pon 10 Paź, 2005 08:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spróbujcie rozszyfrować (jakże enigmatyczną) treść tego posta :] :

Jestem nieorygnalny w swej oryginalności, lub też oryginalny w swej nieoryginalnośći, będąc jednocześnie oryginalnym (choć czasami w swej oryginalnej nieoryginalności robię się zbyt oryginalnie oryginalny). Razz

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DaQ91
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 13 Sty 2004
Posty: 56
PostWysłany: Sro 12 Paź, 2005 14:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elo

mój styl to wylko i wyłącznie ciuchy markowe tzn:
jeansy (lee lub bigstar)
t-shirt (big star ew. kolekcja ferrari)
no i bluza ( te tylko z kolkcji ferrari)
buty jakies fajne i jets GIT RazzRazz
pozdro
...:::DaQ:::...

_________________
www.fotky friko.pl
Odwiedzcie to moja stronka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sro 12 Paź, 2005 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

taki joł ;p

hm, a ja....jak zwykle jeansy...(za dlugie;/), t-shirt i bluza...zazwyczaj z kapturem zapinana albo cos takiego...hm i to wszystko raczej w ciemnych barwach. Czarny w wiekszosci. No i zazwyczaj coś na ręce... ;p

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
plejer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 60
PostWysłany: Wto 08 Lis, 2005 23:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bojówki/jeansy to obowiazek - bojówki mam czarne jedne, jedne w camo metro i jedne w kamo jakich uzywał Wehrmacht i te nosze od swieta bo są najfajniejsze ^^

glany albo czarne adidasy mocne, ale to drugie w lato tylko, albo jak naprawde ciepło jest.

koszulki? czarne tylko - duzo bez nadruku, kilka z ulubionymi kapelami i kilka z dziwnymi/smiesznymi napisami.

na to koszula czarna jeansowa do kazdego/bluza BDU w kamuflazu stylizowanym na ten ktory uzywalo waffen-SS do czarnych spodni, do innych czarny swetr lub bluza bez kaptura, bo kapturow nie lubie zbytnio ;P w zimie czarny płaszcz skórzany po kostki prawie (yeah gestapo man ;p) lub ramoneska, zalezy. jeszcze mam jeansowa kurtke bez rekawow i skatowana na maksa, lubie ją ^^

_________________
Turn your hamster into a fighting machine!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2696598
Yan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 09 Lis, 2005 17:53   

Jakies szersze dzinsy,bluza z kapturem,albo gora od dresu.
Zwykle,proste buty do kosza.
Powrót do góry
Ariamehr
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 10 Lis, 2005 15:30   

Cytat:
kurtke bez rekawow


To się chyba nazywa "kamizelka".
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 10 Lis, 2005 19:08   

Ariamehr napisał/a:
Cytat:
kurtke bez rekawow


To się chyba nazywa "kamizelka".


seriooo? ;O

to tera ja:
dzinsy [albo za szerokie, albo za dlugie], bluzka jakas i na to bluza... choc ost. czesto chodze w samych bluzkach. no i jakis pasek Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |