| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Przekłuwanie uszu ;))

Czy masz conajmniej dwie dziurki w uchu ?
TAK
57%
 57%  [ 16 ]
NIE
42%
 42%  [ 12 ]
Głosowań: 28
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
pechowa ona Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 06 Wrz 2004
Posty: 90
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 11:11   Przekłuwanie uszu ;)) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam Wink
Co sądzicie o tym żeby samemu przekłuwać sobie uszy ?! I... Jak i czym powinno się to robić ? Smile W lewym uchu mam jedną dziurkę a w prawym dwie a moja KOLEŻANECZKA musiała odgapić i też sobie zrobiła... A ja mam zamiar się odegrać i zrobić sobie trzecią dziurkę Wink. Mama napewno by mi nie pozwoliła ani nie dałaby mi na to kasy... Więc pozostaje mi sobie samej zrobić dziurke Smile. A zawsze nosze rozpuszczone włosy więc nie powinno być widać kolczyka Razz. Z góry za odpowiedzi dziękuje Wink.
Pozdrawiam Wink ;*
HeLenKa! ;**

_________________
Najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał.. (:
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2071312
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 12:10   

moja kumpela jak przekluwala kolezance to wziela igle,przeplukala woda i jak przekula to kazala jej tak chodzic z tym i przylozyla jablko O_o i dobrze sie trzyma,ale nie radze bo moze dojsc do zakazenia i mama sie dowie ale w niemily sposob..
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 13:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie widze probelmu, zeby sobie samamu przekloc platek ucha (ale tylko platek)...ale napewno nie czyms co zostalo umyte pod woda...jesli juz to radze, przetrzec igle spirytusem, a najlepiej kupic odpowiedni rozmiar w aptece i taka zakupiona igla jest czysta i wsyterylizowana....a i proponuje nie uzywac igiel, ktorych uzywal ktos inny.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 14:10   

Ja mam razem 4 dziurki, 3 na jednym uchu. Sama sobie przekłuwałam =D

Pozdrawiam...
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 18:34   

moja droga ile można o tym samym?
takich tematów było dużo, zadużo
polecam opcje szukaj
Powrót do góry
pechowa ona Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 06 Wrz 2004
Posty: 90
PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, tak, tak Smile Już dawno wpadłam na pomysł żeby sobie poszukać takiego tematu ale jakoś nie dowiedziałam się tego o co mi chodziło Wink Więc najmocniej Cię przepraszam droga Kradziejko za to, że założyłam post <jak ty uważasz> bez konkretnego celu, bo w końcu jest opcja "szukaj" Wink Ale były osoby <Kosta, frigg i Gabra> które wyraziły swoją opinię bez najmniejszego problemu co do powtarzających się postów Wink. Za to im serdecznie dziękuje Smile ;** Dowiedziałam się od Was czegoś konkretnego Wink.
Pozdrawiam Smile :*
HeLenKa! :**

_________________
Najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał.. (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2071312
eveline Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 4
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 09 Paź, 2005 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej mam pytanie. po jakim czasie od zrobienia dziurek w uszach można zmieniać kolczyki. No bo ja rozumiem że nie można do zagojenie zdejmować na długo kolczyków ale nie rozumiem co za różnica z jakimi kolczykami sie goją uszy. Ja mam dziurki tydzień i cały czas te same kolczyki. Moge je zmienić? Proszę o odpowiedz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7184859
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 09 Paź, 2005 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja już dawnno przekłuwałam uszy, ale o ile dobrze pamiętam to można po miesiącu, ale to zależy jakie kolczyki możesz nosić. Mi zaczęły sie goić dopiero jak założyłam złote, wcześniej mi cały czas ropiały, bo nie mogę nosić zwykłych (chociaż te co przekówają są niby jakieś lecznicze Rolling Eyes) bo bolą mi uszy i mam czerwone, mogę jedynie złote, lub srebrne, czasami jeszcze przeżyję z posrebrzanymi.


Ostatnio zmieniony przez Ona89 dnia Pon 10 Paź, 2005 16:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Paź, 2005 19:05   

moja kumpelka robila sobie wlasnie nie na platku ucha.wtedy to trzeba miec [jak na platek zreszta] igle taka jak frigg mowia.najlepiej wtedy wlozyc kolczyk ten co mialas pierwszy pierwsze dziurki czyli ze stali chirurgicznej.Ale ten na chrząstce [czyli nie na platku] boli cholernie wiec nawet niewiem czy bys dala rade i wytrzymala xD
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 10 Paź, 2005 12:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

robienie kolczykow sobie zeby zrobic na zlosc kolezance jest glupota, wiec lepiej zamiast zastanawiac sie jak go zrobic zastanow sie czy na pewno chcesz go..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 16:56   

Ja przekłuwałam sama, kolczykiem. Im dalej, tym bardziej boli.. Wink
Powrót do góry
czaja Płeć:Kobieta

Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 18
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 22:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eveline napisał/a:
hej mam pytanie. po jakim czasie od zrobienia dziurek w uszach można zmieniać kolczyki. No bo ja rozumiem że nie można do zagojenie zdejmować na długo kolczyków ale nie rozumiem co za różnica z jakimi kolczykami sie goją uszy. Ja mam dziurki tydzień i cały czas te same kolczyki. Moge je zmienić? Proszę o odpowiedz.


kolce po tygodniu jak najbardziej mozesz zmienic! mozesz je nastepnego dnia wymienic ale wtdy pamietaj zeby od razu wsadzic nowego bo dziurki nie sa jeszcze na tyle rozszerzone i moge sie szybko zarosnac Smile

[ Dodano: Sob 14 Mar, 2009 21:13 ]
Gabra napisał/a:
moja kumpela jak przekluwala kolezance to wziela igle,przeplukala woda i jak przekula to kazala jej tak chodzic z tym i przylozyla jablko O_o i dobrze sie trzyma,ale nie radze bo moze dojsc do zakazenia i mama sie dowie ale w niemily sposob..


pirdo lisz! mi kumpela przeklowala na przerwie 4 dziorke w lewym uchu < zrobila to w 15 sekund bo czasu nie miala! a mi tylko krew bardziej niz zwykle leciala (bo dziurka jest wyzej) bolec nie bolalo ale to tez zalezy jak ktos odczuwa bol Smile ta dziorke mam juz rok i jakos zakazenia nie mam! jak nie wiesz to sie nie udzielaj o 'zakazeniu' a wg to co do tego mamie? twoje ucho czy jej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czaja napisał/a:
eveline napisał/a:
hej mam pytanie. po jakim czasie od zrobienia dziurek w uszach można zmieniać kolczyki. No bo ja rozumiem że nie można do zagojenie zdejmować na długo kolczyków ale nie rozumiem co za różnica z jakimi kolczykami sie goją uszy. Ja mam dziurki tydzień i cały czas te same kolczyki. Moge je zmienić? Proszę o odpowiedz.


kolce po tygodniu jak najbardziej mozesz zmienic! mozesz je nastepnego dnia wymienic ale wtdy pamietaj zeby od razu wsadzic nowego bo dziurki nie sa jeszcze na tyle rozszerzone i moge sie szybko zarosnac Smile

[ Dodano: Sob 14 Mar, 2009 21:13 ]
Gabra napisał/a:
moja kumpela jak przekluwala kolezance to wziela igle,przeplukala woda i jak przekula to kazala jej tak chodzic z tym i przylozyla jablko O_o i dobrze sie trzyma,ale nie radze bo moze dojsc do zakazenia i mama sie dowie ale w niemily sposob..


[cenzura]! mi kumpela przeklowala na przerwie 4 dziorke w lewym uchu < zrobila to w 15 sekund bo czasu nie miala! a mi tylko krew bardziej niz zwykle leciala (bo dziurka jest wyzej) bolec nie bolalo ale to tez zalezy jak ktos odczuwa bol Smile ta dziorke mam juz rok i jakos zakazenia nie mam! jak nie wiesz to sie nie udzielaj o 'zakazeniu' a wg to co do tego mamie? twoje ucho czy jej?


po 1 zapoznaj sie z regulaminem "[cenzura]" to wulgaryzm i nie wolno go używać
po 2 nie odnawiaj tematu ten ma 4 lata <-- ostrzegam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 22:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Simon ty ostrzegać to se możesz. Chyba lepiej, żeby dodała post tu niż zakładała nowy temat, prawda? A co do przekleństwa to się zgadzam.
Aaa.. No i jeśli już tu piszę, to odpowiem na ostatni post:
Ty po prostu miałaś szczęście, ze zakażenia nie dostałaś! A i kolczyków nie radzę tak szybko zmieniać, bo potem sie dziwić będzie, że jej uszy nie chcą się zagoić, ropieją i są czerwone. Lepiej poczekać i potem miec ładne zadbane dziurki.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Surykatka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 31
PostWysłany: Sob 30 Maj, 2009 11:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przekłuwanie uszu samodzielnie ma trzy słowa: nie,nie i NIE!Może jednak pogadasz z mamą? A jak nie , to możesz chyba pozbierać kasę? Chyba,że nie dostajesz kieszonkowego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |