| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Kradziejka . . .
Autor Wiadomość
An!oł3k Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 27 Wrz 2005
Posty: 74
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 13:22   Kradziejka . . . Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie chyba już zauwarzyliście, że Kradziejka zrobiła atak "samobójczy". Dodała sobie ostrzeżenia i nie może już wchodzić na forum. Co ją do tego nakłoniło?
Ostatnio widzę, że formuowicze naskakują na siebie i czepiają się nie wiadamo do czego . . . !!! Najpierw niech popatrzą na siebie a nie od razu na innych . . .!! Evil or Very Mad

P.S Czy da się jakoś ją przywrócić na forum??
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 13:39   

Tak,Bożena [adminka] moze cofnąć ostrzezenia.
No coz,starala sie przywracac porzadek Neutral szkoda ze inni nic sobie z tego nie robili.
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 13:41   

Bzdura, siała zamęt, była wredna i chamska, uważała się przy tym za lepszą i ważniejszą niż inni.
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 13:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

znaczy co, zbanowala sama siebie? Ja chyba czegos nie rozumiem, wiec zadam pomocnicze pytanie 'po co?'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 14:05   

Było jej przykro, nie mogła czytać naskakiwań na jej osobę, na pewno chce wrócić. To wszystko zrobiła pod wpływem jednej chwili =(
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 14:27   

Błogosławiona ta chwila!
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 14:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz napisał/a:
Bzdura, siała zamęt, była wredna i chamska, uważała się przy tym za lepszą i ważniejszą niż inni.

A ty jaki jesteś?

Kradziejka może i zamykała wiele tematów, dawała ostrzeżenia, ale ona chciała tylko jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki, wolelibyście, żeby olewała forum? Też byłam trochę zła na kradziejkę, ale wczoraj coś do mnie dotarło i zrozumiałam wiele rzeczy, zależy jej na tym forum i stara się jak może, żeby był porządek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
An!oł3k Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 27 Wrz 2005
Posty: 74
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli jej nie lubisz to nie znaczy, zę musisz to okazywać dla wszytskich!!! Nie jesteś pępkiem świata ,nie wszyscy uwarzają tak samo jak ty!!!
Nie lubisz jej ok można kogoś nie lubić , ale to nie oznacza, zę wszyscy jej nie lubieją.
Cieszysz się, żę odeszła, ale nie wszyscy z tego się cieszą! Ona próbowała pomóc a ty wolisz się ponabijać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ombre w Pelerynie Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 60
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 14:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz napisał/a:
Bzdura, siała zamęt, była wredna i chamska, uważała się przy tym za lepszą i ważniejszą niż inni.

Wybaczcie Otwieraczowi, każdy musi przecież leczyć swoje kompleksy. Prawda?
Kosta napisał/a:
Było jej przykro, nie mogła czytać naskakiwań na jej osobę, na pewno chce wrócić. To wszystko zrobiła pod wpływem jednej chwili =(

Ee... ja tak nie myśle. Znam już troche (nie dlugo, ale jednak) i raczej miala ubaw z ludzi naskakujących na nich, niżeli żal. (btw. Ja też mam, vide w/w Otwieracz).

_________________
Have you ever had a dream?
or is life just a trip?
a trip without chances
a chance to grow up quick
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2162361
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 15:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

te, otwieracz, a wiesz ze zachowujesz sie podobnie, jadac tak po niej i dajac do zrozumienia, ze jest gorsza od ciebie? No i wreszcie - przesadzasz chyba z postem 'blogoslawiona ta chwila', normalnie jakby ci obywatelka kradziejka matke zabila i chomika ukradla
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 15:35   

[cenzura] a czemu nikt nie da tego 3 ostrzeżenia dla Otwieracza? Czemu go nie zbanują?
Kradziejka może i nie najlepiej wypełniała swoje obowiązki ale się starała!
Powrót do góry
Nim_Nen
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 15:37   

Zostawcie Otwieracza ont eraz przechodzi trudny okres...
Ja tam wolałam okres kiedy ja byłam modem, a Kradziejke podziwiam za to jak duża liczba forumowiczów jej niecierpiała...
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 16:38   

Po prostu kradziejka miała kilka wyskoków, które skompromitowały ją jako moda.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |