| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Sens życia !!
Autor Wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kiedy zaginął sposób wytwarzania stali damasceńskiej? Przecież jeszcze w XVII-XVIII wieku wyrabiano z niej broń, a później nie widzę żadnych wydarzeń, mogących przyczynić się do jego

nie mam pojecia kiedy,ale faktem jest ze nie umiemy juz wytwarzac stali damascenskiej. Oczywiscie, sa juz o wieeeeeele bardziej zaawansowane stopy, ale fakt faktem pozostaje.
Tsej napisał/a:
może i ksiażka telefoniczna poznania w wyjątkowej sytuacji będzie posiadała nazwiska "nieśmiertelnych"
co do ksiażki telefonicznej. to warto zwrócić uwage na jeden cholernie istotny fakt...co te wszystkie nazwiska dokonały?

Masz za waska perspektywe. 'Niesmiertelnosc' to przeciez szmat czasu. Przypuszczam ze w roku 7401 [albo 74010] takie samo znaczenie bedzie mialo nazwisko zarowno hitlera, korzeniowskiego, i boba tusky'ego z teksasu.

Tsej napisał/a:
obawiam sie ze mnie nie wmówicie że nie jstnieje nieśmiertelność...

ojej. Wiesz, nie musze tego robic. Teze trzeba udowodnic, a nie ja obalac.
Tsej napisał/a:
ze wzgledu na to że jestem fatalista który wierzy że tylko przez walke z przeznaczeniem można stać sie takowym, poddając sie będzie sie zapomnianym...

o, ciekawe. Powiedz mi, jak walczysz z przeznaczeniem? I jak je poznales? Bo wydaje mi sie, ze czegokolwiek nie zrobisz, wypelniasz swoje przeznaczenie przezywajac swoje zycie, i zmierzajac do nieuchronnej smierci

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 13:26   

Powtarzam moim zdaniem najistotniejszy element, ciągle przez innych pomijany- nie wystarczy dokonać wybitnych czynów, więcej- nie trzeba, aby zostać zapamiętanym. Wystarczy, żeby ktoś w odpowiedni sposób przekazał wiedzę o tej postaci następnym pokoleniom. Oczywiście istotny jest tu sposób ukazania postaci; może mieć bowiem niewiele wspólnego z prawdą. Przykładem na obie te tezy jest postać Macbetha- z jednej strony bowiem gdyby nie Szekspir, mało kto by o tej postaci cokolwiek wiedział; z drugiej jednak- sztuka wybitnego dramaturga utrwaliła w świadomości wielu ludzi negatywny, niezgodny z prawdą obraz tej postaci.
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 20:44   

"in the year 2525 if men is still alive if woman can survive"
ważne by pozostał ktoś od tego by pamiętać
Cytat:
o, ciekawe. Powiedz mi, jak walczysz z przeznaczeniem? I jak je poznales?
jestem Wyrocznią(Yo!), powróżyć ci z fusów? - oczywiście że Go nie poznałem, czy walczyc...to sie okazuje zwykle później
Cytat:
Bo wydaje mi sie, ze czegokolwiek nie zrobisz, wypelniasz swoje przeznaczenie przezywajac swoje zycie, i zmierzajac do nieuchronnej smierci
wbrew pozorom to nie wyklucza tego co jest w cytacie jeszcze wyżej pogrubione
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Czw 25 Sie, 2005 10:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak to niepotrafimy stali damasceńskiej wytwarzać ?!? czy wyście z choinki się urwali ?!?!
nawet ja znam teorie produkcji @_@... od czego macie google, czy wyscie Materiałoznastwa w szkole niemieli ???

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Czw 25 Sie, 2005 17:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

umiemy wytwarzac stal typu damascenskiego, nie umiemy wytworzyc stali o wlasciwosciach takich jak 'prawdziwa' stal damascenska, ergo - nie umiemy wytworzyc stali damascenskiej.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Czw 25 Sie, 2005 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

miłość jest dla mnie sensem zycia ^^

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 26 Sie, 2005 23:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

altruista napisał/a:
umiemy wytwarzac stal typu damascenskiego, nie umiemy wytworzyc stali o wlasciwosciach takich jak 'prawdziwa' stal damascenska, ergo - nie umiemy wytworzyc stali damascenskiej.


Cholera człowieku, irytujesz mnie i starasz zrobić wode z mózgu... masz pierwsza lepsza stronka -_- http://www.nozyk.org/index.php?option=com_content&task=view&id=31

Intersuje się bronia białą i technologią wyrobu od ładnych paru lat.. parałem się nawet kowalstwem amatorskim a ty mi wyjedziesz o tym ze niepotrafimy wytworzyć stali damasceńskiej. Sięgnij jezyka zanim zaczynasz o czymś mówić.. to taka dobra rada na przyszłośc ułatwiająca życie...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 18:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

machinedesign.com napisał/a:
The damascene art went through three golden ages before it became a lost art that has only recently been rediscovered

faktycznie, technologia zostala odkryta na nowo, o czym nie wiedzialem. Kajam sie.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 13:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No Smile lubie kiedy ktoś sie kaja :> nieprzestawaj Smile Wink

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
weraa Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 05 Cze 2005
Posty: 107
PostWysłany: Sro 19 Paź, 2005 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobre pytanie jaki jest sens życia ??dzisiaj sie pytałam znajomych i nikt nie umiał mi na nie odpowiedzieć albo odpowiadali Nie ma , Niewiem - no własnie czyli nie ma sensu zycia=( jak dla mnie bo tylko problemy i smutki=( Ja niewidze zadnego sensu zycia=(......Bo wszystko sie kiedys skonczy .............
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 20 Paź, 2005 11:04   

weraa napisał/a:
Dobre pytanie jaki jest sens życia ??dzisiaj sie pytałam znajomych i nikt nie umiał mi na nie odpowiedzieć albo odpowiadali Nie ma , Niewiem - no własnie czyli nie ma sensu zycia=( jak dla mnie bo tylko problemy i smutki=( Ja niewidze zadnego sensu zycia=(......Bo wszystko sie kiedys skonczy .............

Ale zanim sie skonczy mozna zrobic duzo dobrego dla innych, chociazby dzieci, wnukow bla bla bla. chyba ze wychodzi sie z zalozenia "ja mam zle, to niech inni tez maja"
Powrót do góry
weraa Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 05 Cze 2005
Posty: 107
PostWysłany: Czw 20 Paź, 2005 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak HeyaH masz rację=) ale ostatnio nie mam w ogoolę ochoty do życia chodze tlyko =( i przygnębiona i suzkam sensu zycia ....wiem ze duzo jeszce zycia prezdemną i że powinnam isc na przód a sie niezamartwiać...ale ostanio mam problem z pewneym chłopakiem =( i nie moge sie na niczym skupić , niepotrafię sie już nawet uczyć bo mi to niewychodzi.....Mam zaniki pamięic kompletnie nic nie pamiętam=( wsyztsko zapominam gdzie i co jest itd....i mam złe podejście do życia=(...a więc .....chce wyjsć z tego niewie czy to można nazwać "dołka" ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 21 Paź, 2005 10:22   

to typowe w tym wieku. ale koniec offtopa.
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sob 22 Paź, 2005 19:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh jak ja lubie taki ekrutkie zwięzłe i na temat odpowiedzi biggrin

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |