| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Lech Kaczynski prezydentem
Autor Wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 20:16   Lech Kaczynski prezydentem

No wlasnie. Na cale 5 lat.
Co o tym sadzicie?
Przejdź na dół
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 20:19   

emigrujemy.Na jamajke.



kaczory sie zemścily za to ze je jemy.
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przypominam, że wyniki podane dzisiaj w telewizji to wyniki wstępne, powstały one z przeprowadzonych sondaży, a należy pamiętać, że przeprowadzono je tylko w większych miastach, ale i tak nie jestem zadowolona z ich wyników Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Yan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 20:25   

Hmmmm,zawsze podobala mi sie Holandia,Czechy tez sa fajne.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 20:36   

damy rade!!
Powrót do góry
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eh niedobrze;( a głosowałem na Tuska

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 20:45   

Ona89 napisał/a:
Przypominam, że wyniki podane dzisiaj w telewizji to wyniki wstępne, powstały one z przeprowadzonych sondaży, a należy pamiętać, że przeprowadzono je tylko w większych miastach, ale i tak nie jestem zadowolona z ich wyników Wink

Sondazowe? Przeciez nie byloby takiego halo, rozmow sztabow w radiu, przemowy Kaczki...
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja wrzucalam kartke do urny ;p hehe wiec tez mialam swoj udzial w glosie seby, a tak na powaznie, to naprawde lepiej jak by tusk zostal.. przynajmniej narazie tak mi sie wydaje, zobaczymy za jakis czas jak to bedzie ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

stotka napisał/a:
Ona89 napisał/a:
Przypominam, że wyniki podane dzisiaj w telewizji to wyniki wstępne, powstały one z przeprowadzonych sondaży, a należy pamiętać, że przeprowadzono je tylko w większych miastach, ale i tak nie jestem zadowolona z ich wyników Wink

Sondazowe? Przeciez nie byloby takiego halo, rozmow sztabow w radiu, przemowy Kaczki...

Oglądałam TVN o 20:15, podali wtedy wyniki i sto razy powtażali, że to są "wyniki sondażowe", wcześniej też mówili, że będą to przeprowadzać, zewsze je przeprowadzają, ale nie we wszystkich miastach. Właściwe wyniki będą jutro, przecież nie policzą wszystkich głosów w ciągu kilku minut.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Napastnik Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Sty 2005
Posty: 139
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shit happens.

_________________
"You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everything else. We are all part of the same compost heap"
Pamiętaj, nie jesteś twoim postem na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8161275
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 20:54   

Ona - ale liczenie wynikow na bierzoca to nie w kilka minut XD Ale moze masz racje, ja sie dowiedzialam od zula osiedlowego jak wracalam do domu... Wink
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 20:58   

Kurde skoro wszyscy rozpaczaja sie ze Kaczka zostanie prezydentem to pytam sie kto na niego glosowal? Neutral
Wiele osób mówi że głosuje na Tuska, a Kaczka jest beznadziejny i co?
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stokrotka napisał/a:
Kurde skoro wszyscy rozpaczaja sie ze Kaczka zostanie prezydentem to pytam sie kto na niego glosowal? Neutral
Wiele osób mówi że głosuje na Tuska, a Kaczka jest beznadziejny i co?

Wszyscy na pewno nie rozpaczają i nie wiem czemu tak uważasz, przecież w sztabie wyborczym Kaczki ludzie się cieszyli. To, że akurat w tym temacie wszyscy są za Tuskiem, nie oznacza, że inni też są. Kto na niego głosował? Na pewno nie ja, bo ja nawet na Tuska nie mogłam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 21:02   

Stokrotka napisał/a:
Kurde skoro wszyscy rozpaczaja sie ze Kaczka zostanie prezydentem to pytam sie kto na niego glosowal? Neutral
Wiele osób mówi że głosuje na Tuska, a Kaczka jest beznadziejny i co?

Przykladowo.
We wsi obok mojego miasta, dzisiaj na mszy, probosz powiedzial "glosowac na Kaczynskiego, albo wypier[piii!]ac z kosciola". n/c

Ona - masz racje, moj blad Wink Jednak przewaka Kaczki nad Tuskiem jest na tyle duza, ze sie juz to raczej (tfu:<) nie zmieni.
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 23 Paź, 2005 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

stotka napisał/a:
Stokrotka napisał/a:
Kurde skoro wszyscy rozpaczaja sie ze Kaczka zostanie prezydentem to pytam sie kto na niego glosowal? Neutral
Wiele osób mówi że głosuje na Tuska, a Kaczka jest beznadziejny i co?

Przykladowo.
We wsi obok mojego miasta, dzisiaj na mszy, probosz powiedzial "glosowac na Kaczynskiego, albo wypier[piii!]ac z kosciola". n/c

O kurcze, co to za przykład? Laughing Ja byłam przeciw Kaczyńskiemu choćby dlatego, że Rydzyk go popiera Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |