| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Zapuszczam włos :D
Autor Wiadomość
joker Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 15
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sro 26 Paź, 2005 19:26   Zapuszczam włos :D Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam. Jest to moj pierwszy post na tym forum biggrin
Wiec zapuszczam sobie wlosy. Zapuscilem sobie troszczeczke i poszedłem do fryzjera i on mi je scial tzn. tak jakos ustawil zeby w jakis sposob rosly i teraz wygladam *tak że mi to nie odpowiada* Co mam robic?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Paź, 2005 19:34   

Ściąć się znowu na krótko, a potem będą ci same włosy rosnąć aż będa długie Wink
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 26 Paź, 2005 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przeczekac Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
joker Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 15
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sro 26 Paź, 2005 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stokrotka napisał/a:
Ściąć się znowu na krótko, a potem będą ci same włosy rosnąć aż będa długie Wink

ale co to ma za sens? jak sie zetne na jeza i urosna mi i beda rosly byle gdzie. fryzjer znowu bedzie je musial sciac i jakos ustawic. Confused Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Paź, 2005 20:09   

joker napisał/a:
Stokrotka napisał/a:
Ściąć się znowu na krótko, a potem będą ci same włosy rosnąć aż będa długie Wink

ale co to ma za sens? jak sie zetne na jeza i urosna mi i beda rosly byle gdzie. fryzjer znowu bedzie je musial sciac i jakos ustawic. Confused Confused

mialem ten sam problem, i kazalem sie obicac na krotko, bo to wygladalo tragicznie.
odrosly, i trudno, trzeba sobie z nimi umiejetnie radzic, ukladac, zeby jakos tam wygladaly.
chyba ze nie obchodza Cie opinie innych, wtedy faktycznie lepiej zostawic jak jest, beda lepsze wyniki.

swoja droga dobrze jest wygladac jak pedal.
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Paź, 2005 20:26   Re: Zapuszczam włos :D

joker napisał/a:
Witam. Jest to moj pierwszy post na tym forum biggrin
Wiec zapuszczam sobie wlosy. Zapuscilem sobie troszczeczke i poszedłem do fryzjera i on mi je scial tzn. tak jakos ustawil zeby w jakis sposob rosly i teraz wygladam pajac i pedał. Co mam robic?



To jest powód dla którego przez pierwszy rok zapuszczania włosów unikałem fryzjerów jak ognia. Dzięki temu moje włosy obecnie wyglądają jako tako i nie ma z nimi najmniejszych problemów.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |