| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Po co wam blogi??
Autor Wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 25 Paź, 2005 15:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

fajnie sie czyta ten temat:)
nie przyczepiajcie sie do marci:P kazdy w jej wieku byl smieszny, a nikt nie jest tez nadzwyczaj inteligentny, co prawda ja juz wyroslam z blogow pokemonowych z konkursami, mam swoj, dla siebie. o sobie.
pomieszana.ownlog.com
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Czw 27 Paź, 2005 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzięki:*. Pomysl o konkursie przyszedl mi gdy weszlam na pewnego bloga dziewczyny ktora miala okolo 14 lat i byl konkurs na naj blogasa. I jej sie nikt nie czepial - przeciwnie - bylo kolo 100 albo i wiecej ludzi ktorzy odwiedzali i oddawali swoj glos.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
joker Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 15
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Czw 27 Paź, 2005 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie cierpie blogow, wedlug mnie to bezsensu i wogole na nie nie wchodze. Co kogo obchodzi co robilem rano jak wstalem gdzie poszlem i czy sie zesrałem czy zjadłem wafla. Dla mnie to strata czasu. Nic pozytecznego z tego nie ma
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 30 Paź, 2005 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blog niekoniecznie musi być prowadzony jako dziennik. Można tam przeciez umiescic prawie wszystko... mozna apelowac do ludzi mozna pytac co sądzą i dzielić się spostrzeżeniami. Hm ale nasuwa mi się takie pytanie.... czy idzie się od blogowania uzależnić?

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 30 Paź, 2005 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak, mysle ze tak. I to chyba wcale nie jest trudne...

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Pixa
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 31 Paź, 2005 15:54   

A po co mi blog? właśnie nie wiem. Chyba po to żeby wpisywać wspomnienia w pamiętniku... ;/

[ Dodano: Czw 03 Lis, 2005 18:51 ]
jej! ja znowu wracam do starocia. jak coś, to sorka. Poprawie sie. A poza tym to było w Pon.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |