| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Jakie są blogi?
Autor Wiadomość
Pixa
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 03 Lis, 2005 18:53   Jakie są blogi?

Blogi som do kitu. To moja wypowiedź. A Wy co o tym sądzicie?
Przejdź na dół
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Czw 03 Lis, 2005 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak. Wkurzają mnie szczeniackie, słodziutkie blogi z notami przedstawiającymi ogromny problem danej osoby dajmy na to np... złamany paznokieć;|. Strasznie mnie to drażni. Drażni mnie też gdy ktoś zakłada blog i ogłasasza ze jak mu sie da koma to sie 2 dostanie itp;|. OOOO albo "mam 11 lat i jestem w ciąży";| . Ale przeciw pamiętnikowym blogom, blogom z jakms konkretnym tematem, czy z np. wlasnymi przemysleniami lub wierszami nie mam nic przeciwko. Wręcz przeciwnie. bardzo lubie czytać czyjes mysli na sensowne tematy... Blog blogu nie równy...

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 03 Lis, 2005 19:36   

Nienawidze blogu typów SwWeEeEet etc etc
A takie normalne jeszcze ujdą!
Powrót do góry
Yan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 03 Lis, 2005 19:40   

Ogolnie nie lubie blogow,moze poza jednym wyjatkiem,o ktorym nie godzi sie wspominac.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 12:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a my sadzimy ze tepe dziecko z nikiem ktorego znaczenia pewnie nawet nie rozumie jest do kitu.. precz z toba.. wrr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pixa
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 15:07   

nasty_girl, czemu niby precz ? ja też tobie mówie: precz z tobą!!! miło ci?
Powrót do góry
Yan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 15:20   

Precz z idiotycznymi tematami.

Tylko czekam az zalozysz "CZEMU KAPUSTA JEST ZIELONA???//??!!1 =/"

Albo tez:Czemu dzieci sa online?

Dobre pytanie,swoaj droga.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 15:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak mi to uzasadnisz to wtedy zaczne nad tym myslec, jak narazie przyjelam to jako odgryzanie pustej dziewczyny, ktora nie rozumie co sie do niej mowi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Delta Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Lis 2005
Posty: 3
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 15:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie przezywajcie się! Sorka nasty_girl ale narazie to pixa ma rację. Nie można przezywać innych użytkowników.

[ Dodano: Pią 04 Lis, 2005 14:39 ]
Pixa przezywała. Ale teraz zrozumiała. Czy to przezywanie się nawzajem się kiedyś skończy !?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pixa
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 15:41   

No właśnie nasty_girl. Nie można nikogo przezywać. haha.. pustej? a ty pełna? biggrin
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 16:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oo tak broncie sie, tak jakos mam czasami wrazwenie ze cos was laczy, ciekawe tylko co, i moze mi powiecie gdziez to ona ma racje? bo nie widze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pixa
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 16:10   

delta ma rację w tym, że nie wolno nikogo przezywać. A poza tym to nie szczyć się tak bo wcale nie jestaś najlepsza. Kogoś przezywasz a siebie ucudawniasz.




_______________________________________--
"Kto się wywyższa, ten zostanie poniżony. A kto sie poniża, ten zostanie wywyższony."
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 16:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ucudawniam sie, szczyce sie czyms?? oo nie nie, to jest tylko twoja wyobraznia, no pokaz gdzie ja co takiego zrobilam? nie wolno nikogo przezywac? ja wyrazam swoja opinie, ty mnie przezwalas, wiec jezeli juz to twoj post moze byc skierowany jedynie do ciebie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pixa
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 18:47   

A może potrzebujesz adwokata? Jeśli tak, to proszę bardzo jeśli nie: Jak będzie adwokat to i tak będę rozpoczynać nowe tematy a jeśli nie, to mogę dyskutować. To nie szantaż. A kto mnie przezwał pustą dziewczyną?

[ Dodano: Pią 04 Lis, 2005 18:48 ]
albo tępym dzieckiem? mam 19 lat. To dziecko?
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to jest moje zdanie, ktore wytworzylam sobie czytajac twoje posty, ty.. nie bede ci sie zreszta tlumaczyc? adwokat? o czym ty wogole mowisz..

ehh skad ci ludzie sie biora..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |