| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Na jakie zajęcia z dzieckiem?
Autor Wiadomość
barszczyk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 3
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 14:02   Na jakie zajęcia z dzieckiem? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zapytać czy znacie jakieś miejsca w Warszawie gdzie można posłać dziecko na zajęcia? Chodzi o dziecko w wieku poniżej 10lat. Chodzi o jakieś rozwijające zajęcia - plastyka, muzyka czy teatr.
Ja znam na razie jedno miejsce w śródmiesciu - Pracownia na strychu. Ich strona Regulamin. Może ktos z Was ich zna? Nie wiem czy warto tam posłać dziecko. Brzmi ciekawie, ale czy będzie ciekawie? Pójdziemy w tą sobote na teatr zobaczyć jak jest.

Może ktoś zna jakis ośrodek na Mokotowie?

Dzięki za odpowiedzi.


Ostatnio zmieniony przez barszczyk dnia Pon 07 Lis, 2005 22:07, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 19:02   

rozumiem ze bedziesz na sile rozwijal dziecko?
Powrót do góry
barszczyk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 3
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
rozumiem ze bedziesz na sile rozwijal dziecko?


Nie. Czemu na siłę? Nie chcę zapisać mojego malucha na każdy dzień po parę godzin. To na pewno przesada, ale nie chcę też aby mój dzieciaczek spędzał każde popołudnie przed TV jak to czyni z wygody wiele rodziców. Chcę zaprowadzić go na zajęcia, które jeśli mu podpasują będą go rozwijały. Nic na siłę.

Masz dzieci?

Pozdrawiam! biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 19:49   

Kup mu model i z nim siedz nad tym.Doskonale rozwija wyobraznie przestrzenna,uczy cierpliwosci no i jest z tym kupa zabawy,dzieciakowi powinno sie to spodobac.Cos jak wyzsza szkola jazdy z klockami,przynajmniej z latwiejszymi modelami.

Nie robie sobie jaj.Sam sie na tym wychowalem,ba,do dzisiaj mi to przejsc nie chce Very Happy
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 20:00   

moze zapytaj go co chcialby robic? bo wciskanie dziecka na sile do np. szkoly muzycznej nie przyniesie oczekiwanych efektow (skad ja to znam? ;P).
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lis, 2005 20:09   

według mnie pozostaje metoda prób i błędów
napewno kiedyś trafisz na to co je zainteresuje
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sob 05 Lis, 2005 00:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie, powinien pan obserwowac dziecko, i sprawdzic, czym sie interesuje i co potrafi. Jesli np jest krolem strzelcow podworka w 'noge', a pozatym interesuje sie tym - zapisac go do klubu. Jesli ladnie maluje - na jakies kursy zwiazane z plastyka, itd. Nie ma co na sile wyszukiwac mu pasji, tylko obserwowac, jakie tematy sa dla niego interesujace. Dodatkowo uwazam, iz zapisanie go na kursy jezyka obcego [o ile juz nie uczeszcza] bardzo by pomogly, teraz wiem, ze jednak od bobasa powinno sie ksztaltowac taki angielski, bo to jest pewna przyszlosc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 05 Lis, 2005 09:41   

barszczyk napisał/a:
Ant0n napisał/a:
rozumiem ze bedziesz na sile rozwijal dziecko?


Nie. Czemu na siłę? Nie chcę zapisać mojego malucha na każdy dzień po parę godzin. To na pewno przesada, ale nie chcę też aby mój dzieciaczek spędzał każde popołudnie przed TV jak to czyni z wygody wiele rodziców. Chcę zaprowadzić go na zajęcia, które jeśli mu podpasują będą go rozwijały. Nic na siłę.

nie mam, ale po prostu odnioslem takie wrazenie. Jezeli zaprowadzisz go gdzies i zapytasz, czy chce, to jest ok.
Powrót do góry
barszczyk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 3
PostWysłany: Sob 05 Lis, 2005 10:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
nie mam, ale po prostu odnioslem takie wrazenie. Jezeli zaprowadzisz go gdzies i zapytasz, czy chce, to jest ok.


Zbyt pochopnie. Chce wlasnie tak - zaprowadzic go gdzies i zobaczyc jak sie bedzie tam czul. Jak mu sie kiedys znudzi, to spoko - konczymy przygode z tym czy z tamtym.

Apropos tego miejsca, Pracowni na strychu, to sie dowiedzialem ze pierwsze zajecia maja za darmo, wlasnie na sprobowanie. Dzieki temu, bez kosztow bede wiedzial czy moj maly ma ochote na takie zajecia czy nie.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |