| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Piersi
Autor Wiadomość
zibi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 5
PostWysłany: Nie 06 Lis, 2005 21:27   Piersi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam!

Mam 14 lat i od jakiegoś roku duże piersi Sad Cóż to jest na prawdę denerwujące Sad Pod piersiami czuje jakieś dziwne guzy Sad Gadałem, jednak o tym z tatą, który zapewnia mnie, że wszystko jest OK. Może w ty i jest jakaś prawda, gdyż będąc wielokrotnie badany u różnych lekarzy - czy to rodzinnych, pulmologów żaden z nich nic nie zauważał na temat mych piersi. One są już tak denerwujące, że gdy chodze w krótkich koszulkach muszę się garbić by nie odstawały Sad Mam 175 cm, nie jestem otyły (jakieś 60 kg. ). Właściwie to po co mężczyźnie piersi ? Wink
Czy to kiedyś się unormuje, zmieni ??
Będe bardzo wdzięczny za udzielenia szybkich odpowiedzi Exclamation

ps. Wiem, że takie tematy były już niejednokrotnie poruszane, ale wolę otrzymać tu odpowiedź niż być odsyłany do innych tematów...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Lis, 2005 21:38   

skoro ojciec,mężczyzna zapewnia ze wszystko ok,to raczej tak jest..
a mi sie wydaje ze to normalne.moze i jestes troche gruby i dlatego ;] bo niektorzy chlopcy w okresie dojrzewania maja takie dziwactwo ze rosna im piersi ;] ale to jest normalne ;p
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Lis, 2005 21:40   

skoro lekarz mowi ze "ok", to ok. jak byles u niego mogles spytac z czego to wynika itd., my nie specjalisci, ja sie nie znac.
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Lis, 2005 21:41   Re: Piersi

zibi napisał/a:
Witam!

Mam 14 lat i od jakiegoś roku duże piersi Sad Cóż to jest na prawdę denerwujące Sad Pod piersiami czuje jakieś dziwne guzy Sad Gadałem, jednak o tym z tatą, który zapewnia mnie, że wszystko jest OK. Może w ty i jest jakaś prawda, gdyż będąc wielokrotnie badany u różnych lekarzy - czy to rodzinnych, pulmologów żaden z nich nic nie zauważał na temat mych piersi. One są już tak denerwujące, że gdy chodze w krótkich koszulkach muszę się garbić by nie odstawały Sad Mam 175 cm, nie jestem otyły (jakieś 60 kg. ). Właściwie to po co mężczyźnie piersi ? Wink
Czy to kiedyś się unormuje, zmieni ??
Będe bardzo wdzięczny za udzielenia szybkich odpowiedzi Exclamation

ps. Wiem, że takie tematy były już niejednokrotnie poruszane, ale wolę otrzymać tu odpowiedź niż być odsyłany do innych tematów...




Gdzieś coś o tym czytałem, to zupełnie normalne[to miało jakąś nazwę na "m" bodaj, ale nie jestem pewien] z wiekiem wszystko wróci do normy.
Powrót do góry
zibi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 5
PostWysłany: Nie 06 Lis, 2005 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie lekarz nie stwierdzi, że to ok o niczym takim nie pisałem Wink Gabra ja absolutnie nie jestem gruby. Moge stwierdzic, iż jestem sexy nawet Smile Trochę mnie na duch podnieśliście. Nadal czekam na opinie innych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Lis, 2005 22:22   

skoro nie jestes gruby to tak jak napisalam:
u niektorych sie to zdarza w okresie dojrzewania,jest to normalne ;]
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pon 07 Lis, 2005 08:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a moze jestes taki napakowany Laughing

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Lis, 2005 16:18   

Cytat:
Może w ty i jest jakaś prawda, gdyż będąc wielokrotnie badany u różnych lekarzy - czy to rodzinnych, pulmologów żaden z nich nic nie zauważał na temat mych piersi.

Czyli ze ok, gdyby nie bylo ok to by cos powiedzieli.. = ="
Powrót do góry
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Sro 09 Lis, 2005 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli wyraxnie sie rozwijają to jest to ginekomastia. Dośc częste zaburzenie o podłożu chormonalnym u chłopaków w okresie dojrzewania. Zwykle z czasem te biusty zanikają, ewentualnie jeśli zakonczy sie okres dojrzewania a powiększone gruczoły zostają to zajmuje się nimi chirurg (lepiej u męzczyzn tego nie zostawiać, bo z wiekiem może dochodzić w takich niedorozwiniętych gruczołach do zaburzeń prowadzących nawet do nowotworów). NIe przejmuj sie na razie- bedziesz miałna to czas po 20tce jak nie zaniknie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
Masło-man Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Lis 2005
Posty: 1
PostWysłany: Pią 11 Lis, 2005 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja moge dodać że jeśli jesteś chudy a rosną Ci piersi to jeszcze przyjdzie czas że nabierzesz masy i wtedy piersi nie będą sie wydawały tak duże.
Na prawde sie nie przejmuj. Wszystko wydaje sie dziwne ale w wieku lat 19 - 20 wszystko bedzie takie normalne...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 11 Lis, 2005 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gdyby tak bylo to wszystkie dziewczyny mialy by idealne piersi, a jednak sa takie ktore maja wieksze niz idealne..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zibi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 5
PostWysłany: Pią 11 Lis, 2005 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Znacznie częściej spotykana jest tzw. ginekomastia pokwitaniowa, którą stwierdza się aż u 70% chłopców w okresie dojrzewania. Około 13 - 14 roku życia u nastolatków występuje na ogół niski poziom testosteronu, natomiast wzrasta intensywnie produkcja estradiolu w jądrach. W tym okresie więc dochodzi do znacznych zaburzeń między ogólnym poziomem androgenów i estrogenów. Ginekomastia pokwitaniowa ma charakter przejściowy i wszelkie jej symptomy powinny ustąpić w ciągu 2-3 lat, bowiem ok. 17 roku życia organizm chłopców zaczyna być bombardowany dużymi dawkami testosteronu, który tłumi wszelkie niepożądane działania hormonów żeńskich.


Jak pisał robal mam ginekoamstię. Ten teks źródłowy jednak bardzo mnie podniósł na duchu, szczególnie ten fragment:

Cytat:
Ginekomastia pokwitaniowa ma charakter przejściowy i wszelkie jej symptomy powinny ustąpić w ciągu 2-3 lat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 17 Lis, 2005 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja powiem ze wielu moich kumpli(w wieku 14 lat) tez ma piersi, ale nie ma sie czym przejmowac, bo jak sie dojrzeje to najczesciej one znikaja, najlepiej rob duzo pompek to ci sie klata napompuje i beda mniej widoczne ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
zibi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 5
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 18:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak właściwie to do czego potrzebne facetowi są piersi ? Są w nich jakieś gruczoły itp ?
Ps. Wszystkie odpowiedzi oprócz: żeby ładnie wyglądało... Będą mile widziane Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 28 Lis, 2005 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

facetowi piersi po co?Przeciez kazdy facet ma jako takie piersi, tzn. klatke piersiowa, a ze jednym sa bardziej widoczne a drugim mniej to chyba po prostu zalezy od jakis tam zeczy w organizmie Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |