| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
do dziewczyn
Autor Wiadomość
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Sro 22 Wrz, 2004 09:24   do dziewczyn Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jaki kupić prezent dla chłopaków z okazji Dnia Chłopca ?? oni przez 2 lata nic nam nie kupowali więc teraz chcę im coś kupić co ich ośnieszy ... ale nie wiem co by to było ... później myślałam że szampon do włosów ... w saszetce (bo oni chyba nie wiedzą co to jest !!!) jak myślicie ?? dajcie swoje pomysły Smile

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 22 Wrz, 2004 13:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozumieem że się składacie .. dziewczyny ... Szampon .. hm :> fajny pomysl Wink . Ale zalezy jaki ... bo są drogie ... a taki normlalny to chyba za duzy .. Szczerze mowiac to niewiem co Ci poradzic . Niech się chłopaki wypowiedzą co ich osmieszy ( Ci z forum nie z Twojej klasy Razz )

P.s kiedy jest dzień chłopaka ?=P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sro 22 Wrz, 2004 15:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem kiedy jest dzień chłopaka. A moja klasa ma taki debilny pomysł:/ Idziemy do palmiarni, jakieś poczęstunko czy coś i jakieś prezenciki...bleee:/(wszystko będzie kosztowało chyba ponad 100zł Shocked )

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 22 Wrz, 2004 15:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Klacz fajnie macie ... ja w ten dzien mam normalne lekcje i nigdzie nie wychodzmy .. dajemy chlopakom jakies duperele... i koniec Dnia Chłopaka . Mamy normalną lekcję dalej .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 22 Wrz, 2004 16:12   

Chłopakom z klasy mojego brata dziewczyny dały książeczkę rysunkową dla dzieci "Krowa w dole" i było bardzo śmiesznie Smile Dajcie im jakieś książeczki, kolorowanki, czy cusik w tym stylu, a jak są naprawdę dziecinni - smoczki, śliniaczki itp. Jedna dziewczyna u nas dała chłopakowi bokserki w Kubusia Puchatka Razz
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 22 Wrz, 2004 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co Ci poradzić...My w szóstej klasie dawałyśmy taka mieszankinkę jeden miał śliniaczek,smoczek inny pieluchę, inny podpaskę lub tampon( z podpaskami i tamponami to były naprawdę kiepskie pomysły Rolling Eyes ). Mozecie im dać pieluchy z podpsiami każdej z Was Wink Lub coś a'la Gerberki Mr. Green Albo smoczki...

BTW-Klacz, Dzień Chłopaka jest 30 września.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 22 Wrz, 2004 19:49   

Pieluchy? Dobre, dobre, byle tylko uzywane.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 14:28   

My w zeszłym roku (1 klasie gimnazjum) na lekcji polskiego (jednej z gorszych) wypradowałśmy ze stringami męskimi. To niby był zły pomysł ale zalewałyśmy z chłopców (-niedojrzalców Razz dzieci, że nie mogę Rolling Eyes ). Ale zależy też, czy macie klasę na luzie. Jak tak - wszystkie chwyty dozwolone. Jak nie - uważajcie. Bo mogą się "poobrażać" i zrobić wielką aferę z błachego żartu... Smile
Powrót do góry
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U nas dzień chłopaka obchodzimu co roku... Zawsze kupujemy prezenty niedrogie, ale fajne lub wesołe.

w 1 klasie kupiłyśmy im skarpetki na 2-latki.... takie malutkie Smile i dla odmiany maszynki do golenia. no i zorganizowałyśmy ciekawe zabawy. Np. siedzieliśmy w kółku przeplatanką -chłopak-dziewczyna itd. Każdy miał w rękach misia i miał go gdzieś pocałować (gdzie chciał) i podawał misia dalej... Później trzeba było pocałować w to samo miejsce osobę siedzącą po prawiej stronie Razz w 2 zabawie podzielilśmy się na pary... Później chłopakom zasłoniłyśmy oczy szlikiem i każdy z nich miał w ręce wieszak... mogli tym wieszakiem dotykać dziewczyn i mieli wśród nich rozpoznać partnerkę... Tańczyliśmy jeszcze z balonami etc.

W 2 klasie więcej się napracowałyśmy... Zrobiłyśmy taki wieeeelki plakat na którym kumpela ich naszkicowała a my później co przerwę po troszku poprawiałyśmy to markerami Razz Na plakacie nie były dokładne podobizny tylko kształty głów, oczy, nosy i usta oraz wyolbrzymiona szczególna cecha każdego z nich.... Chłopcy mieli się rozpoznać na plakacie i podpisać... Poza tym każdy dostał miniaturkę swojego wyglądu (trzeba bylo przerysować z plakatu -jeszcze więcej roboty). aaaa... i jeszcze każdy dostał podpisanego zdrobnieniem banana i dużeeego lizaka biggrin

W tym roku nie planujemy niczego specjalnego... chcemy im kupić coś co im na dłużej zostanie... Załatwiłyśmy dla każdego kubek z imieniem i włożymy do nich cukierki...

Według mnie miałyśmy ciekawe pomysły Razz No i przede wszystkim niedrogie, bo u nas w klasie jest 2 razy więcej chłopaków niż dziewczyn... W każdym razie co roku cała klasa świetnie się bawiła biggrinbiggrinbiggrin

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Nie 26 Wrz, 2004 17:57   Re: do dziewczyn Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aska napisał/a:
jaki kupić prezent dla chłopaków z okazji Dnia Chłopca ?? oni przez 2 lata nic nam nie kupowali więc teraz chcę im coś kupić co ich ośnieszy ... ale nie wiem co by to było ... później myślałam że szampon do włosów ... w saszetce (bo oni chyba nie wiedzą co to jest !!!) jak myślicie ?? dajcie swoje pomysły Smile
ja chodzę do 4 klasy SPI MY DAJEMY IM laurki w kształcie kwkiatka z ddoczekionymi cukierkaki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 13:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hejka , postanowiłam że kupie chłopcą śliniaczki (różowe) i pisakami napiszemy na nich ich imiona (zdrobnione np. Wojtuś) ... będzie fajnie ... ale jeszcze nie wiem czy napewno to ... myślałam jeszcze o grzechotkach dla dzieci , ale śliniaczki chyba są fajniejsze ...
he he dzięki na pomysły ...

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
pola Płeć:Kobieta

Dołączyła: 19 Lis 2005
Posty: 29
PostWysłany: Nie 20 Lis, 2005 13:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja i dziewczyny znaszej klasy daliśmy mały samochód i lizaka zapakowanego w papier dekorcyjny dla każdego chłopaka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
828093
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |