| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Czarne banany
Autor Wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 16:17   Czarne banany Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy jedliście może czarne banany... mają one czarną skórke i w środku są pomarańczowe.... Ja nie jadłam ale mój brat jadł i są dostępne w Anglii... można je u nas kupić ( w Polsce)? Słyszałam że są podobno bardzo dobre...


Ostatnio zmieniony przez kasia0001 dnia Sro 23 Lis, 2005 16:21, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 17:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie maiałam okazji spróbować. Jest wiele gatunków bananów, ale niestety w Polsce są dostępne chyba jedynie zwykłe, żółte banany, może kiedyś zaczną sprowadzać inne gatunki, ale narazie cieszmy się tym, co jest Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
pola Płeć:Kobieta

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 19 Lis 2005
Posty: 29
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zdaje mi się że nie ma ich w polsce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
828093
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 18:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to szkoda.....że nie ma u nas tych bananów...Ale co się odwlecze to nie uciecze:) Jak nie zjem ich tu (w Polsce) to zjem je tam ( w Anglii) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 22:12   

a może one wcześniej nie były czarne tylko je ktoś gdzieś włozył uprzednio?
Powrót do góry
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 22:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Właśnie :> Może one są zgniłe?
Ale co to za banan skoro jest czarny?

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Sro 30 Lis, 2005 21:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Polece w przyszłym roku do Anglii na wakacje... będę miala prawdopodobnie aparat więc zrobie tym bananom zdjęcie i wam pokażeSmile i w środku i na zewnątrz:) aha... brat jeszcze mowil ze te banany sa tak twarde jak nasze banany żółto-zielone

[ Dodano: Czw 01 Gru, 2005 14:35 ]
Jaki dziwny? widac ze nigdy za granicą nie byles .. i nie wiesz nawet co na świecie jest =/ że tego rodzaju bananów nie jadłeś i nie próbowałeś to nie znaczy że takich nie ma =]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pon 05 Gru, 2005 23:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

COOKING BANANA ( banan przeznaczony do gotowania) - Nieznany w Europie, najbardziej popularny jest w krajach uprawy, gdzie stanowi podstawowe źródło skrobi. Zgodnie z nazwa przeznaczony jest do gotowania i absolutnie nie nadaje się do spożywania na surowo. Można go również suszyć, piec a także konsumować w postaci chipsów. W Afryce Wschodniej z tego właśnie banana produkuje się piwo. Jest on znacznie większy niż znany nam banan „deserowy”, a jego skórka ma czarne zabarwienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 06 Gru, 2005 13:34   

no i po co to komu wiedzieć...jakby mi zalełzao na takiej wiedzy sam bym zajrzał do jakies wikipedii..
żart w temacie polega na zaangażowaniu kasi w te babany i tylko to jest śmieszne nie sam banan
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 06 Gru, 2005 16:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej Kasia po prostu chciała dowiedzieć się coś o tym bananie i czy są one dostępne w Polsce. Może niektórych to ineresuje. Co jest śmiesznego w tym temacie? Dla mnie nic. Jedni mają takie pytania drudzy inne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |