| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Zachowanie przez dziewczyny
Autor Wiadomość
Bilentoo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Gru 2005
Posty: 11
PostWysłany: Sro 07 Gru, 2005 14:14   Zachowanie przez dziewczyny Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdy jest kołomnie jakaś ładna dziewczyna Smile to mam ochote przeklinać, macie może podbnie? Mam normalne zachownaie?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 07 Gru, 2005 15:01   

hm, zakładasz niepokojące tematy
jako ze nie jestem dziewczyną i przez wzgląd na to nie zabardzo lubię wulgaryzmy, nie moge powiedziec czy tak mam ale
wydaje mi sie ze hm, chcesz przed nią zaszpanowac
ze jestes twardy ze uzywasz takich słów jestes męski itd, to chyba dośc normalne aczkolwiek nie zawsze skutkuje;)
Powrót do góry
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Sro 07 Gru, 2005 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh to nie jest zbyt normalne
dziewczyny raczej nie lubią jak się przeklina, tak jak kradziejka powiedziała chcesz przed dziewczyną zaszpanować, pokazać jaki jesteś twardy i żeby zwróciła na ciebie uwage i wiesz może i naciebie spojrzy ale pomyśli sobie co za ham i *głupek* no chyba że panienka też jakaś nie teges
wg mnie to nie jest normalne zachowanie

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
An!oł3k Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 27 Wrz 2005
Posty: 74
PostWysłany: Sro 07 Gru, 2005 20:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to normalne w Twoim wypadku, ale dla mnie przeklinanie to normalka, u ans większość przeklina i ja niestety też;/ Heh to chyba przywzyczajenie. Mnie samej to nie przeszkadza zbytnio jak chłopak przeklina.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 07 Gru, 2005 21:37   

przeklinanie u faceta nie jest złe
O ILE
nie jest to na pokaz...
i
O ILE wzmacnia wypowiedz, sens, wczesniej zalozony aspekt, a nie "brzydki, k[pii!]a, pies".
szpanowanie przeklinaniem jest zalosne. ot co.

[wbrew wszelkim pogloskom, jestem dziewczyna]
Powrót do góry
DarkAngel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Lis 2005
Posty: 87
PostWysłany: Czw 08 Gru, 2005 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie nie przeszkadza przeklinanie u chłopaka. Ja szczerze mówiąc też przeklinam.Jak mnie czasami poniesie za bardzo to "trochę" Laughing z tym przeginam ale dość szybko się umiem opanować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Czw 08 Gru, 2005 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a mi przeklinanie u chłopaka też zbytnio nie przeszkadza.... wszyscy przeklinają... ja też ( kiedyś to był szpan... wiadomo... popiska) a teraz to już poprostu głupie przyzwyczajenie =] ...tzn. wiadomo w jakich miejscach mozna przeklinac i jakim tonem... bo jak to robił mój kumpel.. poszliśmy w święto zmarłych żeby postawic komuś znicze i w dwie strony zrobic breche itp. to on na cmentarzu... idzie jakaś laska... a on sie drze jaka [cenzura]... , o kur** albo jak zgasł ogień no kur.... to ja tego nie toleruje... gdzie jak gdzie (szkoła, podwórko) ale nie cmentarz... obciach był.. ludzie sie gapia.. =/

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
choredusze Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Lis 2005
Posty: 150
PostWysłany: Sob 10 Gru, 2005 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja sie staram nie przeklionac, zdarza mi to sie tylko przy jakichs nadzwyczajnych sytuacjach, np. jak jestem bardzo zla:/
a chlopak tez nie powinien przekliknac, dla mnie to sie nie podoba wcale.
wiec twoje zachowanie nie jest normalne:/

_________________
Możesz być gdziekolwiek, kiedy twoje życie nagle się zaczyna... kiedy otwiera się przed tobą przyszłość. Na początku możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy... ale to się już stało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1744817
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 10 Gru, 2005 21:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To chyba jakas pozostałośc po prodkach ...

CHcesz pokazać jaki z Ciebie twardy samiec ...


Na takie zachowanie poderwiesz napewno jakas blachare z IQ jamochłona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 11 Gru, 2005 15:35   

A ja mam takie pytanie czy dla chłopaków podoba się dziewczyna która przeklina? (chce się popisać że jest twarda) Laughing

A co do przeklinających chłopaków.. może to abrzmi głupio ale nie lubie chłopaków którzy nie umieją przeklinać, złe słowo w złej sytuacji ablo jak sie wyzywaja od owłosionych... (cytuacja szkolna ;P) a ci co umieją przeklinać to jeszcze się z nimi da wytrzymać, ja tyż sama przeklinam ale tylko w towarzystwie kumpli, bo przy dorosłych nigdy, nigdy nie powiem brzydkiego słowa nawet mi się nie wymcknie Razz
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 11 Gru, 2005 15:37   

Stokrotka napisał/a:
(chce się popisać że jest twarda) Laughing

każda, która przeklina, wg. Ciebie popisuje się?
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 11 Gru, 2005 15:51   

stotka napisał/a:
Stokrotka napisał/a:
(chce się popisać że jest twarda) Laughing

każda, która przeklina, wg. Ciebie popisuje się?
Nie, ale jak zobaczy jakigoś chłopaka fajnego to odrazu zaczyna [cenzura]ć
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 11 Gru, 2005 16:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kinga - No i o to chodzi, łapiesz taką, na noc do łóżka, i bez zobowiązań jesteś, bo nawet jak w ciąży będzie to z jej IQ dowie się w 10 miesiącu ; )

A co do autora - Na to nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jeśli chodzi o ogólne przeklinanie... W dobrym momencie użyte nie jest złe, a przy dziewczynach? Na przekleństwa jej nie poderwiesz, wierz mi ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |