| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Dlaczego????
Autor Wiadomość
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 22:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zycie to nie bajka, czas to zauwazyc. I jak sie ma miekkie sercem, trzeba miec twarda dupe..

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 19 Sty, 2006 00:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mroczny Jogurt - Psujesz nam klimat wątku, ale słowa jak najbardziej trafne. Ale, też trzeba sobie zdać sprawę że w żadną stronę nie można przeginać - Osoba bardzo miękka będzie poniżana, a osoba "twarda" jak kamień po prostu nie będzie lubiana.

Nie można przeginać w żadną stronę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Czw 19 Sty, 2006 06:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale tego sie niestety nie da zbilansowac. Albo albo. Nie mozna byc jednoczesnie miekkim i twardym, niestety. Niektorzy probuje (np. ja) i czasem im wychodzi, ale niestety jest to pewne odgorne zalozenia klocace sie z ludzka natura.

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 19 Sty, 2006 09:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jakim można być a nie, chociaż jak się zastanowić, to możnaby dojść do wniosku że nikogo między a miedzy nie znam. Same "skrajności" : ). Ale może to tylko autosugestia...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
giraffka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 163
PostWysłany: Czw 19 Sty, 2006 16:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jak Ty na moim miejscu bys ocenil?? Niewielu jest ludzi ktorzy tak latwo by to przelkneli i zyli dalej spokojnie

_________________
GoOd GiRlS gO tO hEaVeN
bAd GiRlS...wHeRe ThEy WanT biggrin

...............

*** Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3213419
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 19 Sty, 2006 17:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"niewielu jest ludzi którzy lekko by to przełknęli i żyli dalej spokojnie" <krztusi się> No co ty? Czuję się wyjątkowy... ; )

Jak bym ocenił? A że Oni może bardziej lubili go? Może z ich stony wyglądało to "Albo ona, albo on..."?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
giraffka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 163
PostWysłany: Czw 19 Sty, 2006 18:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie krztus sie za bardzo bo Ci sie cos stanie, a tak przy okazji, to naprawde jestem ciekawa czy bylbys nadal taki mocny gdybys byl w takiej sytuacji.Nic wiecej do dodania nie mam

_________________
GoOd GiRlS gO tO hEaVeN
bAd GiRlS...wHeRe ThEy WanT biggrin

...............

*** Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3213419
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 19 Sty, 2006 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mocny? Nie jestem mocny, wierz mi. Ale specjalnie nie rozczulałbym się nad sobą i całą tą sytuacją - nie mam takiego nawyku i potrzeby. Tu też możesz mi wierzyć. Ale do bycia "mocnym" to mi daleko, ho ho ho, bardzo daleko.

PS: Bez urazy, a jak uraziłem to przepraszam i dziękuję za zainteresowanie moim zdrowiem : ) (To tak na rozluźnienie emocji...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
giraffka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 163
PostWysłany: Czw 19 Sty, 2006 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz, nie nazwalabym tego rozczulaniem sie :> to jest po prostu bol po stracie bliskich osob co do ktorych sie pomylilas.Z jednej strony oczywiscie ciesze sie ze zajeli sie nim kiedy naprawde ich potrzebowal, ale przeciez ja kolek nie jestem... chyba Razz

_________________
GoOd GiRlS gO tO hEaVeN
bAd GiRlS...wHeRe ThEy WanT biggrin

...............

*** Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3213419
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |