| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
ojciec (?) :(
Autor Wiadomość
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 20 Lip, 2005 10:52   

Najgorzej, że takich przypadków jest coraz więcej.
Może i dzwonienie coś da. Jeśli są telefony zaufania, to powinni pomóc.
Pozdrawiam!
Przejdź na dół
aGa-) Płeć:Kobieta

Dołączyła: 31 Mar 2005
Posty: 19
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 11:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tez wierzę. Takie rzeczy się niestety zdarzają. Nie pozwól na takie traktowanie ojca. Zadzwoń na jakis telefon zaufania czy coś w tym rodzaju. Mozesz pójść do psychologa szkolnego. A jak tylko będziesz miała mozliwość to się wyprowadź do rodziny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellach Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 52
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 29 Lip, 2005 17:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie daj sie, zabij go! pamietaj! wzdluz, nie wszerz!
and remember, respect is everything !
a jak cos to dzwon do mnie!

_________________
One Dark Elf
Two Enchanted Blades
One Unknown Enemy
And a Horde of Invaders
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 29 Lip, 2005 17:18   

Avellach napisał/a:

and remember, respect is everything !

Tez lubie GTA2.
Powrót do góry
Bandyta Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Sie 2005
Posty: 1
PostWysłany: Wto 02 Sie, 2005 10:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tego twojego ojca powinni trzymać w domu bez klamek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inspektor 5 Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 27
Ostrzeżeń:
 6/3/6
PostWysłany: Wto 02 Sie, 2005 23:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nie ojcice to tyran Confused Współczuje ci z całego serca Neutral

_________________
Tylko jeden inspektor jest prawdziwy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nik_Nitro Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 4
PostWysłany: Sro 26 Paź, 2005 22:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cos mi sie wydaje ze zmyslasz jakos nie chce mi sie wierzyc ze ojciec chocby i byl wstasznie na Ciebie wkurzony to zamast Ci wlac 1 co by zrobil to rzucal by monitorem a potem glosnikami- to troche dziwne ,dość orginalne . Jesli jednak to prawda (ale nadal nie wierze) to rzeczywiscie masz problem . Pozostaja 2 wyjscia
1) jesli ojciec robi awanture o byle co i jestes ofiara przemocy w rodzinnej musisz komus o tym powidziec ( odpowiednim jednostkom - psycholog szkolny itp) bo w przeciwnym wypadku moze sie to dla ciebie zle skaczyc
2) jesli twoj stary to "nerwus" ktory szaleje tylko w niektórych przypadkach lepiej bedzie d wyjac ten kolczyk i raczej mu nie podpadac przynajmniej do uzyskania pelnoletnosci i uniezaleznienaia finansowego od rodzicow .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anadriel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 76
PostWysłany: Czw 27 Paź, 2005 13:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trochę trudno w to uwierzyżyć, ale skoro założyłaś tego posta najwyraźniej jest on zgodny z prawdą, więc masz kilka opcji wyjściowych: w sumie jest to przemoc w rodzinie, co jest karalne, ale wiele osób boi się o tym komukolwiek powiedzieć, ponieważ boi się reakcji osoby która tą przemoc wobec niej stosuje. Czasami (b.często) matki nie zauważają u swych mężów takich reakcji, ale b.martwią się o skrytość dziecka i jego postawę wobec ojca.
Jeśli Twoja mama jeszcze nie wie o tym powinnaś się do niej zwrócić, porozmawiać z nią o tym. Na początku może nie uwierzyć, bo przecież "jak to? MÓJ mąż i przemoc rodzinna? nie ma mowy!", ale po jakimś czasie obserwowania sytuacji rzeczywiście dostrzeże jaka to ona była ślepa i może powściągnie należyte procedurki... Rolling Eyes

_________________
Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko. (Honore de Balzac)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5297084
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Paź, 2005 20:04   

proszę łaskawie patrzec na daty :>
Powrót do góry
Nokia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 37
PostWysłany: Nie 22 Sty, 2006 11:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja bym wziela plecak. Spakowala najpotrzebniejsze rzeczy i poszla stamtad jak najdalej. niewazne gdzie i jak.. oby jak najdalej Wink Moze do jakiegos schroniska albo klasztoru.. nie wiem..
Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze <przytul>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Nie 22 Sty, 2006 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

proponuję zabić ojca zanim on zabije Ciebie, popieram imć Avellacha ;] "give 'im hell!"

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 22 Sty, 2006 18:14   

nokia,nie odkopuj tematow ;/
blokuje.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |