| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Palenie marihuany.
Autor Wiadomość
Monia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Lut 2006
Posty: 7
PostWysłany: Wto 07 Lut, 2006 22:20   Palenie marihuany. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem jednej rzeczy! Dlaczego alkohol jest w sklepach a skun jest nielegalny Sad
Ja pale mniej wiecej raz na tydzien i to nie jest nałóg ( papierosy pale Sad )
Bardzo duzo ludzi siega po mariuhanę i nikt nikomu nie zabroni jak ma od dilera!
Takie jest przynajmniej moje zdanie! Mnie nikt nie ma za "ćpunke", że czasem popalam!
Nie motam sie oczywiscie w fete, albo heroine Exclamation A wy jak? Popalacie cos?

Błędy ortograficzne zostały poprawione przeze mnie - Nikita.

_________________
I Love Mary Jane !!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
Nie+powiem+:)
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 07 Lut, 2006 22:57   Re: Palenie Marichuany :D Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monia napisał/a:
Nie rozumiem jednej rzeczy! Dlaczego alkochol jest w sklepach a skun jest nielegalny Sad
Ja pale mniej wiecej raz na tydzien i to nie jest naług ( papierosy pale Sad )
Bardzo duzo ludzi siega po Mariuchane i nikt nikomu nie zabroni jak ma od dilera!
Takie jest przynajmniej moje zdanie! Mnie nikt nie ma za "ćpunke" że czasem popalam!
Nie motam sie oczywiscie w fete albo heroine Exclamation A wy jak? Popalacie cos?biggrin


Cytat:
Data urodzenia: 10 Wrz 1990



n/c ...

mhm ... nie palę, nie paliłam i nie mam zamiaru
pozatym nie pije jak i nie piłam ;p

Skun obciaza bardziej psychike ... a papieros ' tylko ' zdrowie fizyczne

pozatym to co teraz nazywa sie skunem ... to nie tylko marihuana ale masa syfu. Marichuana sama w sobie moze i nie jest takim złem ... ale takie mieszanki hym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 07 Lut, 2006 23:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie mam szczerze na to spojrzenia - Ostatnio wdałem się w zbyt dużą ilość rozmów i okazało się że brak mi wiedzy żeby się wypowiadać.
Fakt, pewnie twierdzenia że to w ogóle nie szkodzi są z dolnej półki, ale nie potrafię zaprzeczyć - nigdy nie próbowałem, i nie żałuję. Jeśli szkodzi, to mogę być z siebie dumny, jeśli nie, to nawet nie wiem co straciłem.

Nie, niczego nie przypalamy.

Poza tym czy przypadkiem nie jesteś za młoda na takie sceny...? Nie wiem... Ale jakoś... Drażni mnie płeć żeńska w takim wieku z piwem/papierosem/skrętem w ręku - Pomijam że wsyzstko to smierdzi jak cholera i ma niezbyt dobry wpływ na wygląd człowieka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 07 Lut, 2006 23:50   

http://zielonemity.republika.pl/mity.html
Powrót do góry
The_Great_Vlad Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Sro 08 Lut, 2006 01:18   Re: Palenie Marichuany :D Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monia napisał/a:
Dlaczego alkohol jest w sklepach a skun jest nielegalny Sad


Bo MJ to tam tyle co kot naplakal.

Poza tym temat zalatuje mi klimatami "paczcie jaka jestem fajna, pale trawe,hihi <lol>"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 08 Lut, 2006 09:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O FUUUU. Zaraz się p-o-r-z-y-g-a-m.
<rzygi>

Dziewczyno. Weź zniknij, bo pieprzysz 3 po 3.
Marihuanka w ogóóóóóóóóóóóle nie uzależnia. Nie. Ani ciut ciut.
Fakt, bo fizycznie tego nie potrzebujesz. A psychicznie? Popal jeszcze z roczek a będziesz kwiczała jak zarzynany prosiak, bo twoj jakże przewidujący łebek nie będzie mógł się odzwyczaić.
Nie, nie będzie cie nic bolało. Będzie skakała po ścianach jak kozioł, bo sama nie bedziesz wiedziala co z sobą zrobić.

Marihuana nie uzależnia? UZALEŻNIA JESZCZE GORZEJ NIŻ INNE NARKOTYKI i przyjmij to sobie do wiadomości, szpanerko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 08 Lut, 2006 14:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiecie w czym problem? Zauważyłem trzy stronnictwa w takich tematach:

1) Teoretycy - zazwyczaj przeciwni paleniu, wierzą w to co mówi telewizja/internet/rodzice - Nie palą, i nie będą, bo to syf.
2) Ci, którzy palą - Zazwyczaj wychwalają jaki to cud
3) Ci, którzy palili - Zazwyczaj mówią że to [cenzura].

Właściwie z tego wynika, że narkotyki to [cenzura], jednak ciężko mi to poprzeć jakimiś faktami - Bo co mogę powiedzieć? Jak odeprzeć atak że "marycha nie uzależnia" - Wiem to? Nie wiem, bo nie paliłem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
choredusze Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Lis 2005
Posty: 150
PostWysłany: Sro 08 Lut, 2006 14:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja zapaliłam raz.. zeby sprobowac:P i wiecej nie bede, nie czuje takiej potrzeby. a ty bys przestala szpanowac, bo to zaden szpan. poza trmy nie znam chlopaka ktoremu by sie to podobalo, wiec rpzed kim szpanujesz?

_________________
Możesz być gdziekolwiek, kiedy twoje życie nagle się zaczyna... kiedy otwiera się przed tobą przyszłość. Na początku możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy... ale to się już stało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1744817
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 08 Lut, 2006 15:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jezeli chcesz to pal. nie mowie ze to zle, wszystko dla ludzi, ale dla madrych, ktorzy znaja umiar. kiedy sie go nie zna staje sie to bardzo szkodliwe, nawet jezeli fizycznie nie uzaleznia. a to ze jest nielegalne, przynajmniej wg jest dobre. zawsze mniej osob ma dostep, mniej zacznie palic, mniej osob ktore nie maja silnej woli..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sro 08 Lut, 2006 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A spójrz na to tak. Alkohol jest w sklepach- i co? Zobacz ilu ludzi schlewa się na śmierć, szuka w nim pocieszenia, ukojenia, ile osób przez niego ląduje na dnie... nieliczni później próbują z nim walczyć... owszem- fajnie jest czasem napić się trochę- piwa czy czegoś, albo trochę w sylwka, ale zobacz jak często prowadzi to do uzależnień, wyniszczeń organizmu... Pomyśl Moniu- czy chcesz do tego dołączyć jeszcze trawkę? A potem może jeszcze amfe, here, koke itd ? ...

Są ludzie, którzy mają umiar- którzy wiedzą, kiedy przestać... ale widać bardzo ich niewielu. Wielu "dorosłych" ludzi bawi się w dorosłość, kończąc źle. Prawda- gdy ktoś, chce brać- znajdzie sposób by sobie załatwić każdy "towar", ale jeśli będzie to legalne- wielu ludzi się za to złapie- i wielu na tym przejedzie...

Chociaż podobno trawka mogła by zastąpić wiele leków psychotropowych, wyniszcających bardzo organizm... tyle, że- firmy farmaceutyczne by zbankrutowały... ale to tylko zasłyszana informacja.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 08 Lut, 2006 22:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka napisał/a:
A spójrz na to tak. Alkohol jest w sklepach- i co? Zobacz ilu ludzi schlewa się na śmierć, szuka w nim pocieszenia, ukojenia, ile osób przez niego ląduje na dnie... nieliczni później próbują z nim walczyć... owszem- fajnie jest czasem napić się trochę- piwa czy czegoś, albo trochę w sylwka, ale zobacz jak często prowadzi to do uzależnień, wyniszczeń organizmu... Pomyśl Moniu- czy chcesz do tego dołączyć jeszcze trawkę? A potem może jeszcze amfe, here, koke itd ? ...

Są ludzie, którzy mają umiar- którzy wiedzą, kiedy przestać... ale widać bardzo ich niewielu. Wielu "dorosłych" ludzi bawi się w dorosłość, kończąc źle. Prawda- gdy ktoś, chce brać- znajdzie sposób by sobie załatwić każdy "towar", ale jeśli będzie to legalne- wielu ludzi się za to złapie- i wielu na tym przejedzie...

Chociaż podobno trawka mogła by zastąpić wiele leków psychotropowych, wyniszcających bardzo organizm... tyle, że- firmy farmaceutyczne by zbankrutowały... ale to tylko zasłyszana informacja.


LSD tez było uzywane jako lek ... ale wycofali bo ?
haluny doprowadzały ludzi do roznych dziwnych rzeczy
no i ten kac ( jak to w przypadku LSD ) przed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 08 Lut, 2006 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bialym tez gdzies kiedys leczono bardzo ciezkie przypadki otylosci.. wszystko ma swoje zalety ;p ale takze i wady, i o tym trzeba glownie pamietac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 08 Lut, 2006 22:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak tak i wtedy narkotyki teraz zakazane byly na recepte ;p

Ale jako ze niektórzy byli tak zachłanni i wykorzystywali wlasciwosci owych wtedy leków Wink nom to tak wyszło ... no i oczywiscie skutki uboczne ...

Bo nikt mi nie wmówi ze np LSD nie ryje mózgu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sro 08 Lut, 2006 22:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no tak LSD jest szkodliwe... i wydaje mi sie że bardziej niż marihuana.

Masz rację nasty- wszystko ma swoje wady i zalety, chodź trzeba przyznać, że dla niewielu ludzi liczy się dobro chorych, niestety zazwyczaj chodzi o kasę... ludzie sami produkują niektóre wirusy w tajnych laboratoriach, żeby później sprzedać na nie leki i szczepionki... podłe...ale ludźmi zawładnęła kasa... oczywiście nie wszystkimi, ale jednak...

[color=red:]Piszemy: MARIHUANA Wink[/color:]

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sro 08 Lut, 2006 22:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nawet w biblii jest napisane jak Jezus Chrystus uzywal do leczenia ran Olejku Haszyszowego.
Zresztą w holenderskich aptekach mozna kupic marihuane. Wg holenderskiego Ministerstwa Zdrowia marihuana pozytywnie wpływa na rozstrój nerwowy, stwardnienie rozsiane, raka i AIDS.

Rok temu byłam w osrodku, gdzie wlasnie są ludzie którzy cpali.Wyglądają zupełnie normalnie. Tez zaczynali od marihuany, potem brali amfe i inne...Okradali rodziców, przyjaciół ;/ raz nawet jeden z nich napadł na dilera, wiec znalazł co chciał...Teraz nie mają nic, są na detoksie. Wcale im łatwo nie jest, ale niektórzy są tam od roku i chcą tam zostać. Wcale nie wykluczaja tego, że jeszcze mogą spróbowac.

Przed tym 'pierwszym razem' masz pewność, że sie nie uzależnisz, że tylko spróbujesz.Jak Ci sie nie spodoba to olejesz sprawe...Myslisz, ze bedziesz wiedziec kiedy sie powstrzymać a tak nie jest. To uzależnia. Ja bez problemu moge sobie załatwić to i tamto, ale nie chce...bo jak zobaczyłam tych ludzi, jak słyszałam co mówią...po prostu mnie do tego nie ciągnie.
Niby, że co ja tam wiem skoro nie probowałam...ja nie mam zamiaru sprawdzac tego na sobie zeby powiedzieć jakie to złe...wystarczą mi relacje tamtych ludzi.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 7 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |