| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Papierosy.
Autor Wiadomość
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Sro 15 Lut, 2006 10:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że dostaje się do płuc. Inaczej nie byłoby chorób związanych z pylicą- u pracowników kopalni, cementowni czy przy produkcji azbestu (i to zwykle pomimo stosowania masek ochronnych). Pyły nie powodują raka i innych chorób tym co wydzielają, tylko poprzez zwykłę mechaniczne drażnienie, dlatego ich wdychanie najzdrowsze nie jest. Ale jak ktoś lubi- jego wola.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Sro 15 Lut, 2006 15:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I chcesz mi powiedzieć, że tabaka to pyłek?

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
The_Great_Vlad Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Sro 15 Lut, 2006 16:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jest drobno mielona.
Nasz organizm jest tak sprytnie skonstruowany, ze zaden pyl nei powinien sie dostac do pluc. Jednak w praktyce czasem pare drobinek wleci, oczywiscie jesli jest wiecej pylu,wiecej sie go dostaje. Tabaki raczej nie wciagasz tyle, ile wdychasz pylu chociazby w centrum Katowic Powiedzialbym, ze o wiele grozniejsze niz wieloletnie niachanie jest wlasnie zycie w zapylonym miescie.

_________________
"You really get a bang out of this big-time gangster act, don't you?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Sro 15 Lut, 2006 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jest drobno mielona ale nie aż tak drobno jak jakieś pyłki... Czasem tylko leci do gardła ale wystarczy nie połykać tylko pluć... biggrin

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Czw 16 Lut, 2006 22:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a czasem wystarczy nic nie robić, o ;P

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
monia7711 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 71
PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 17:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nic nie powinno być widac. Ale to tylko moje zdanie. Nie znam sie na tym zabardzo Smile

_________________
"Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej, baw się i grzesz - miłością się ciesz ... "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9705996
DSdonia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 24
PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 13:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To zależy jak długo paliłaś, jakie papierosy paliłaś i jakie masz płuca. Więc ciężko jest pomóc. Ja palę już od ponad dwóch lat i kiedy byłam na zdjęciu płuca miałam czyściutkie. Tzn na tyle czyste, że taka mama się nie zorientowała Wink
Pzdr! I życzę szczęścia :*

_________________
A grunt to się nie poddawać...
Po każdej burzy przychodzi Słońce...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12304064
Camilla Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 04 Maj 2007
Posty: 58
PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmmm... a co widzicie w papierosachi narkotykach przecież to nie zdrowe ja tego świństwa nie próbowałam i nawet nie chce wogule po co palić?? ja powiem którko dzieciaki poto palą by się tylko pochwalić że mają i potrafią i taka jest prawda.

_________________
....:::Brak Natchnienia Na Opis:::....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak to po co? Bo to sprawia przyjemność Rolling Eyes A z tym chwaleniem się to pudło, bo jednak większość młodzieży jest paleniu przeciwna i paląc traci się w ich oczach Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 15:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Jak to po co? Bo to sprawia przyjemność A

Dla Ciebie tak, ale dla dzieci w wieku 13-15 lat (bo coś mi się wydaje, że masz więcej ^^) jest to raczej popis przed innymi "Patrz jestem dorosły, bo palę".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek - A to chyba w innym świecie żyjemy. Jak mnie pamięć nie myli, kiedy pamięcią cofnę się do szkoły podstawowej to dzieciaki paliły na potęgę właśnie dla przysłowiowego szpanu.

Camilla - Faktycznie - dzieci palą dla szpanu. Dorośli dla przyjemności. Bo palenie jest jak każda rozrywka - jednemu pasuje, innemu nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 16:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akurat u mnie w podstawówce i w gimnazjum palenie było dość marginalnym zajęciem. Chociaż tak teraz sobie przypomniałem, że faktycznie zdarzali się tacy, co palili żeby się na przerwach pointegrować z dresiarstwem Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cezary666 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 43
PostWysłany: Sob 08 Maj, 2010 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiem twojej matce i się skończy.
Problem rozwiązany Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Nie 09 Maj, 2010 10:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hejej, Cezary, troszeczkę zaczynasz odnawiać tematy, patrzę teraz tak po nieczytanych postach i trochę tego odnowiłeś.

Daty, ok?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |