| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Neopets :)

Znasz Neopets ?
a) tak, znałem/znałam już wcześniej
39%
 39%  [ 9 ]
b) nie, ale właśnie poznałam/poznałem
60%
 60%  [ 14 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 21:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem, wszystkie sa chore. Bo po walce z silami zla xD wszystkie neosy sa chore na glupia chorobe.

A czym pomalowalam Nanike ? Stworzylam ja jako red kougre, ale kiedy dostalam quest od fountain faerie (i to tani o_O) postanowilam, ze przemienie wlasnie ja na cybunniego (kupilam transmogracostam potion) i u fountain faerie pomalowalam na plushie - chcialam na royalgirl, ale nie bylo tam takiej opcji o_O Moze to i lepiej biggrin Nabiku byla mutantkiem, ale nie pasowala do Naniki, wiec ja przemalowalam tego samego dnia faerie paint brushem (no i stalam sie biedna... ;( ) A jeszcze jakis czas wczesniej zamienilam sie-nie pamietam za co- na lost desert paint brushi pomalowalam nia Sircie. No i tak to bylo xD

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 05 Gru, 2004 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie sobie założyłam konto ale nie za bardoz się w tym wszytskim łapię...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zozol_ek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 9
PostWysłany: Sro 22 Mar, 2006 13:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nom, neopetsu są OK. Tyle, że mogą się szybko znudzić... A ile najwięcej tysięcy mieliście na neopetsach? Ja równiuteńkie 100000. Mr. Green

_________________
Oświadczam: Chuck Norris nie boi się Rysia z Klanu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9346291
Szczypiorex Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 27
PostWysłany: Sro 22 Mar, 2006 21:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lavile napisał/a:
Wiem, wszystkie sa chore. Bo po walce z silami zla xD wszystkie neosy sa chore na glupia chorobe.

A czym pomalowalam Nanike ? Stworzylam ja jako red kougre, ale kiedy dostalam quest od fountain faerie (i to tani o_O) postanowilam, ze przemienie wlasnie ja na cybunniego (kupilam transmogracostam potion) i u fountain faerie pomalowalam na plushie - chcialam na royalgirl, ale nie bylo tam takiej opcji o_O Moze to i lepiej biggrin Nabiku byla mutantkiem, ale nie pasowala do Naniki, wiec ja przemalowalam tego samego dnia faerie paint brushem (no i stalam sie biedna... ;( ) A jeszcze jakis czas wczesniej zamienilam sie-nie pamietam za co- na lost desert paint brushi pomalowalam nia Sircie. No i tak to bylo xD

Do you speak Eanglish?

_________________
"Kiedy jest Ci tak źle, że już gorzej być nie może, zacznij się walić kijem po nodze. Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się lepiej." - Forest Gump
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6799683
zozol_ek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 9
PostWysłany: Nie 26 Mar, 2006 09:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam małe pytanko co do neopetsow, jak sie bierze questy, i gdzie mozna kupic takie lekarstwo jak Sporkle Syrup bo ja szukałam i znależć nie mogłam a moje zwierzaki są chore na Ugga-Ugga Proszę pomocy!! Gdzie można lekartstwo na tą chorobe znależć??

_________________
Oświadczam: Chuck Norris nie boi się Rysia z Klanu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9346291
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |