| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Jazda stopem
Autor Wiadomość
Szczypiorex Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 27
PostWysłany: Nie 12 Mar, 2006 20:53   Jazda stopem Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A wiec pytanie brzmi tak Jak wyglądał wasz pierwszy bądź najciekawszy stop, kogo spotkaliście i w jakich okolicznościach to było(o ile w ogóle był)

Ja swoją pierwszą w życiu jazdę stopem zapamiętam bardzo długo
Byłem wraz z moimi przyjaciółmi z drużyny na nocnych marszach na orientację (30km w ciągu 9h biggrin ) Wszystko było Ok, doszliśmy na miejsce. Rano prawie wszyscy uczestnicy poszli na jednego PKSa. Tak sobie pomyślałem oni się wbiją do autobusu a ja wejdę jako jeden z ostatnich i nie będę płacił(nie miałem kasy) bo do kierowcy się nie dostanę. W pewnym momencie kierowca cos tam krzyczy, że za dużo ludzi. Ludzie go nie posłuchali, więc ruszył z otwartymi, drzwiam które potem jakoś się zamknęły zostawiając mnie i parę osób na przystanku(kolejny PKS był za 6h). Miałem wtedy 12 lat, pierwsza reakcja to był prawie płacz biggrin potem wszyscy ci którzy zostali na przystanku poszli do głównej drogi i tam zaczęliśmy łapać stopa. Był z tym ogromny problem zważając ze była 5 nad ranem a droga była prawie pusta. Wtedy ja wyszedłem do drogi(siedzieliśmy na kolejnym przystanku PKSa) i od razu zatrzymał się samochód ze starszym małżeństwem zabrali nas i to właściwie koniec historii  Ai nie miałem wtedy jeszcze komóry
Morał z tego taki:
"Zawsze miej przy sobie tyle forsy, żebyś mógł zadzwonić z automatu i skorzystać z kibla." - Forest Gump

A kogo my nie spotkaliśmy podczas drogi hoho
Podczas podróży do Katowic spotkaliśmy miedzy innymi komendanta hufca Śląsk Razz, starszego pana który zadawał zagadki a gdy zgadliśmy dawał kasę. Podczas drogi w Biesczady triowca który nauczył nas slangu tirowców Razz kolesia który wiedział os sprzęcie chyba wszystko(gadaliśmy o polskim wyposażeniu wojskowym, wszystko zbluzgał) Very Happy Kolesia z dzieciakiem w samochodzie techno na maxa a oboje całą drogę cos jedli facet ogórki kiszone a dzieciak z 5 paczek czipsówRazz(potem się okazało ze facet ma 37 lat a wyglądał na 20:P)

Amen

A na koniec powiem ze podziwiam tych, którzy jeżdżą stopem na dłuższe dystanse niż Polska(mam kumpli którzy dojechali do Rzymu)

_________________
"Kiedy jest Ci tak źle, że już gorzej być nie może, zacznij się walić kijem po nodze. Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się lepiej." - Forest Gump
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6799683
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 13 Mar, 2006 07:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pamietam jeden raz. jechalysmy z kolezanka, podwiezli nas jacys faceci, okazalo sie ze fanatycy kosciola, i cala droge spiewali jakies piesni religijne. do tego meczyli nas zebysmy sie przyloczyly :d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szczypiorex Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 27
PostWysłany: Wto 14 Mar, 2006 09:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niezły hardkor Very Happy

[ Dodano: Nie 26 Mar, 2006 20:27 ]
I temat umarł... Crying or Very sad

_________________
"Kiedy jest Ci tak źle, że już gorzej być nie może, zacznij się walić kijem po nodze. Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się lepiej." - Forest Gump
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6799683
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Pią 14 Kwi, 2006 21:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj bym sie za nic na stopa nie zdecydowala, z pociagami jestem juz zaprzyjazniona i to jedyny "tani" srodek transportu jaki toleruje.

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |