| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Dużo jem mało tyje, duze piersi mam
Autor Wiadomość
kaka
Gość
PostWysłany: Sob 21 Lut, 2004 10:10   Dużo jem mało tyje, duze piersi mam

Słuchajcie, od pewnego czasu dużo jem, ale nie tyje, za to piersi mnie sie powiększają, czy to jest normalne? mam 10 lat , dopiero! Question
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 21 Lut, 2004 12:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wszystko jest w jak najlepszym porządku, po prostu masz szybką przemiane materii i jesz dużo a tyjesz mało, to tak jak ja. A co do piersi to sie nie martw bo wszystko jest w porządku równiez, po prostu dojrzewasz, nic w tym wielkiego....

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 21 Lut, 2004 13:39   piersi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiesz co ..to mogą być dwa powody. Piwrszy to takijak powiedziała moja poprzedniaczka..nie tyjesz bo masz dobra przemiane materii ( ja też się objadam a nie tyje ) -duzo młodych osób tak ma..a piersi to poprsotu oznaka dojrzewnia. A drugi powód może być taki...mianowicie: piersi składja sie z tkanki tłuszczowej..i to wszystko co jesz moze poprostu idzie do twoich piersi a gdzie indziej nie? wiem ze to głupio brzmi..ale np..mam taka kolzanke w klasie co je duzo..i cała jest szczupła...brzuszek ma płaski i wogóle ale nogi dośc grube..poprsotu wszystko w nogi jej idzie..z piersiami może być tak samo..jesli masz je bardzo wielkie..bo w wieku 10 lat zadko sa jakies OGROMNE..ale jesli masz małe..i wyczuwasz w nich tzw: "guziczki" oznacza to ze chyba wszystko jest ok.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 21 Lut, 2004 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Penwie,że wszystko z Tobą w porzadku! Very Happy Dużo jesz ale nie tyjesz...To moze być po porstu szybka przemiana materii jak już uznały koleżanki(! Very Happy ) A piersi...To nie musi być od jedzenia chociaż....
a)dojrzewasz
b)<sposób Gościówy> :to jedzenie idzie własnie na piersi. Piersi składają sie przede wszystkim z tkanki tłuszczowej więc nie ma się czemu dziwić.

Spokojnie,dojrzewasz Wink
P.S. Mojej siostrze piersi zaczęły rosnąć w wieku 8 lat Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia_13 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Kwi 2006
Posty: 21
PostWysłany: Pią 21 Kwi, 2006 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nic , że już w tym wieku rosną ci piersi słyszałam , że od 9 do 13 lat rosną piersi więc to normalne , a jaki nosisz rozmiar ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 21 Kwi, 2006 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakby rosły tylko do 13 roku życia, to byśmy nie mieli na co patrzeć Mr. Green . Setki razy już to napisano, że bodajże do ok. 20 r.ż. (przepraszam jeżeli się mylę Razz), mogą powiększyć się po ciąży, itd.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia_13 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Kwi 2006
Posty: 21
PostWysłany: Pią 21 Kwi, 2006 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ty mnie , źle zrozumiałeś. Od 9 do 13 lat zaczynają rosnąć piersi , a kończą w wieku 16











Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 22 Kwi, 2006 07:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niektorzy maja szybka przemiane materi to raz
niektorzy szybko sie rozwijaja to 2..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Kwi, 2006 09:03   

temat ma dwa lata - to 3
Powrót do góry
Klaudia_13 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Kwi 2006
Posty: 21
PostWysłany: Sob 22 Kwi, 2006 09:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
temat ma dwa lata - to 3



no to co ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Kwi, 2006 11:15   

to, ze autor tematu moze dawno juz gryzc glebe, natomiast z cala pewnoscia nie interesuje go Twoja opinia dot sytuacji opisanej powyzej -_-
Powrót do góry
Klaudia_13 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Kwi 2006
Posty: 21
PostWysłany: Sob 22 Kwi, 2006 11:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
to, ze autor tematu moze dawno juz gryzc glebe, natomiast z cala pewnoscia nie interesuje go Twoja opinia dot sytuacji opisanej powyzej -_-









Może i masz racje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sob 22 Kwi, 2006 14:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n , powiem więcej: NIKOGO już nie obchodzi co ona ma do powiedzenia w tym temacie :]

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Klaudia_13 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Kwi 2006
Posty: 21
PostWysłany: Sob 22 Kwi, 2006 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
Ant0n , powiem więcej: NIKOGO już nie obchodzi co ona ma do powiedzenia w tym temacie :]








a skąd wiesz ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Kwi, 2006 20:51   

Keeveek napisał/a:
powiem więcej

po co?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |