| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Sumienie, mama itd...
Autor Wiadomość
Pyza Płeć:Kobieta

Dołączyła: 22 Kwi 2006
Posty: 5
PostWysłany: Sob 22 Kwi, 2006 22:46   Sumienie, mama itd... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam ostatnio straszne wyrzuty sumienia, związane z moją mamą. Chodzi o to, że ona STRASZNIE się stara, żebyśmy z bratem mieli jak najlepiej- pracuje ile wlezie, jest wyrozumiała i w ogóle... A ja czuję, że na to nie zasługuję. Kiedy ją proszę o cokolwiek (choćby o dychę, żeby zapłacić za coś w szkole), wydaje mi się, że jestem "sępem". Mój brat tego nie ma- "ciągnie" kasę bez problemów, z tym swoim uśmieszkiem na twarzy...
Co ja mam zrobić, żeby nie czuć się tak wrednie?? Staram się być miła, dobra i w ogóle, ale nie zawsze mi wychodzi...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Wto 25 Kwi, 2006 17:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam ostatnio straszne wyrzuty sumienia, związane z moją mamą. Chodzi o to, że ona STRASZNIE się stara, żebyśmy z bratem mieli jak najlepiej- pracuje ile wlezie, jest wyrozumiała i w ogóle... A ja czuję, że na to nie zasługuję


Tutaj już widać pierwsze objawy depresji.

Cytat:
Co ja mam zrobić, żeby nie czuć się tak wrednie?? Staram się być miła, dobra i w ogóle, ale nie zawsze mi wychodzi...


Pomagaj mamie- bądź dobrą córką, pozmywaj czasem, posprzątaj itd. Okna umyj albo coś Smile I oczywiście zawsze możesz mamie za wszystko podziękować

Pozdrawiam

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pyza Płeć:Kobieta

Dołączyła: 22 Kwi 2006
Posty: 5
PostWysłany: Wto 25 Kwi, 2006 18:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie, depresji jeszcze nie mam:) Po prostu kiedyś zastanowiło mnie, dlaczego ona wciąż jest taka dobra, podczas gdy ja pyskuję, spóźniam się itd. i od tamtego czasu ciągle to za mną "chodzi".

Do okien wolę się nie zbliżać, łamaga ze mnie, jakich małoSmile) Pomagać też się staram, ale zawsze jest z tym jakiś problem. Co do dziękowania (i przepraszania przy okazji)- robię to zawsze, tylko co ona z tego ma, skoro po chwili znowu jestem nie do wytrzymania...? Czasem nawet nieświadomie palnę coś takiego, że żyć się odechciewa:)

Dzięki za odpowiedź i również pozdrawiam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BaSiA__ToSiA Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Lip 2004
Posty: 27
PostWysłany: Wto 25 Kwi, 2006 19:06   ja tez tak mam... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tez tak mam i mi czasem glupio podejsc do ktorego z rodzicow i powiedziec ze trzeba mi jakas ilos kasy...bo to jest takie troche glupie Rolling Eyes ...ale to jest jednak normalne ze musimy brac pieniadze od swoich rodzicow bo przeciez sami w Naszym wieku nie zarobimy Smile ja mysle ze za to ze oni (rodzice) sie tak nami troszcza moze sie im odwdzieczyc np. gdzy beda juz starzy i nie beda juz pracowac bedziemy my mogli im pomoc materialnie tak jak oni nam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7514281
Aneta65 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 03 Maj 2005
Posty: 56
PostWysłany: Czw 27 Kwi, 2006 11:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie jest wręcz przeciwnie.......zawsze musze błagać o choć odrobine kasy i nie mam z tego powodów wyrzutów umienia bo wcale nie przymierami głodem a moja mam sie zachowuje jakbym nie wiem jacy biedni byli i jakbym nie miala wlasnych wydatków.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Czw 27 Kwi, 2006 15:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po prostu kiedyś zastanowiło mnie, dlaczego ona wciąż jest taka dobra, podczas gdy ja pyskuję, spóźniam się itd. i od tamtego czasu ciągle to za mną "chodzi".

Najwidoczniej Cie kocha
Gratuluje matki Smile

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
weroskaaa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 56
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pon 01 Maj, 2006 13:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

poprostu masz dobre serduszko Razz Smile

pozdrawiam Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |