| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
samookaleczanie
Autor Wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 23:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eee...parę razy już ostatnio byłam tak zdesperowana,że miałam ochotę się pociąć,ale,kurde,cyrkiel zgubiłam = =' a mój tata nie używa zyletki,więc nie miałam czym biggrin I ostatecznie,żeby wyładować złość,mało co nie rozwaliłam szafy xDDD

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 13 Kwi, 2005 13:46   

Ja sobie troszke żyletka i nożyczkami palce pociełam ale nawet nie boli i krew prawie nie leciała :-/
Próbowałam na ręce ale tylko sobie włoski ściałam xD
Powrót do góry
Eithne Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 41
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 23:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że samokalecznie ma na pewno tzw. "podłoże psychiczne". Problemy, zmęczenia, czy co najgorsze jedno i drugie... początki depresji... Są takie dołki... Może zamiast wielkiego halo pogadać z samym sobą (trudno, będzie trudno) i zadać sobie pytanie "czemu?". Potem nie starać się hamować w zadawaniu sobie bólu... Co najdziwniejsze osoba, która np. wbija sobie igłe w rękę nie czuje bólu... Na początku, potem jednak na pewno tak...

Ja mam rankę w okolicach nadgarska. Byłam w okolicach którejśtam operacji i nie chciało mi się żyć, bo za wiele miałam problemów. Łatwo... igła..., ale tylko "porysowanie" sobie skóry do krwi... Nikt i tak nie zwrócił uwagi...

Jakoś trzeba przestać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5232984
zboczur Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Cze 2006
Posty: 1
PostWysłany: Nie 04 Cze, 2006 14:47   cięcie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ktoś kto sam się nie ciął nigdy nie zrozumie takiej osoby. Tak samo jak "czysty" nie rozumie ćpuna, czy alkoholika. To jest jak nałóg. Sama też się cięłam. Cyrklem, igłami od strzykawek, żyletką, wkońcu nawet nożem. Doskonale zdaję sobie sprawę że to niczego nie rozwiąże i że to jest chore zachowanie. Ale nic na to nie poradzę, to mój sposób na odreagowanie. Na chwilowe pozbycie sie poczucia winy, własnej beznadziejności i nienawiści do siebie. To jest chore, bo jak można sobie samemu robic krzywdę, ale ja inaczej nie potrafię. Kiedy mam doła, wszystko zawalam, i doskonale wiem że to moja wina, to po prostu muszę coś zrobić. Ukarać się za to że jestem jaka jestem. I tak koło się zamyka. Teraz już sie nie tnę, bo obiecałam przyjaciołom, ale są inne sposoby. Głodzę się, kilka razy wzięłam dragi. Głupio to zabrzmi ale nienawidzę narkotyków, ale kiedy przychodzi dół to specjanie to robię, żeby poczuć się źle, żeby odpokutować, i po raz kolejny udowodnić, że nic dobrego mi sie nie należy. Tylko najgorszy syf...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |