| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Co się stao?
Autor Wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Nie 14 Maj, 2006 15:09   Co się stao? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ello.. pewnie juz większość to widziała ale dodaje: http://www.youtube.com/watch?v=xzSfX5NoVJI a tak przy okazji znacie tutuł tej muzy co leci na dysce w tym filmiku?

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Bosak Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 6
PostWysłany: Nie 14 Maj, 2006 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widziałem to już kiedyś.

Co się stao wymiata xDD

_________________
Avatar ustawiony tylko chwilowo! Muszę zrobić własny! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 19:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie kojarze biggrin

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Nie 18 Cze, 2006 13:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale piosenki czy filmiku ;]] ? Wink

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Nie 18 Cze, 2006 15:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

żalosna piosenka, żałosny pomysł, beznadzieja. Jakby ten remix dotyczył Rysia z klanu to by przynajmniej było zabawnie, ale śmiać sie z dziecka chorego nerwowo to trochę przegięcie. Mam nadzieję, że kiedyś wam bozia nóżki upier*oli Smile

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 18 Cze, 2006 16:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E tam. Wersja techno była rzeczywiscie przesadzona. Mi się podobała wersja niemiksowana Smile Była taka ludzka Razz I ta pointa...

Swoją drogą, ja nigdy nie piłem piwa Bartek Sad

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 18 Cze, 2006 17:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Obrońcy światłości się znaleźli - To teraz obejrzyjcie to jeszcze 50 razy i zauwazcie że tam nikt nie nabija się z dziecka chorego, raczej "nieco" z czego innego O_o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Nie 18 Cze, 2006 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rozumiem że ten serial może nie jest wyznacznikiem moralności, ale skoro nie bardzo pozwala nam się śmiać z głowy panstwa to dlaczego mamy świać sie z czegoś takiego? Shaunri, nie doszukuj się głębokiego sensu metaforycznego w czymś tak żałosnym i banalnym.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 18 Cze, 2006 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
rozumiem że ten serial może nie jest wyznacznikiem moralności, ale skoro nie bardzo pozwala nam się śmiać z głowy panstwa to dlaczego mamy świać sie z czegoś takiego? Shaunri, nie doszukuj się głębokiego sensu metaforycznego w czymś tak żałosnym i banalnym.

A ja szczerze przyznam, że mnie serial Klan, a właściwie rodzina Ryśków śmieszy. Jest coś absurdalnego w przygodach alkoholowych Maciusia, narkotykowych wyczynach i pyskówkach Bożenki, a także w problemach Rysia z konkurentem - Mariuszem.

Powiem Wam, ze czasem jak siedze przy komputerze, a mi się przypomni, ze leci Klan, to zapuszczam TVP1 i nasłuchuję czy przypadkiem rodziny Rysia nie pokazują Mr. Green

Jak chcecie, to mogę później wrzucić fajne ripy z TV. Głównie Bożenka Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 19 Cze, 2006 14:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

racją jest, że problemy maciusia i bożenki są nietrafione. Powinni byli wybrać bardziej dorosłe dzieciaki do takich ról. Ale podobnie sprawa ma się z tym gówniarzem z "M jak miłość", który także ma problemy z narkotykami i tak dalej. Takie coś się raczej nie zdarza. Ale tym razem to nie przeszkadza, bo przecież ten serial emituje kochana przez wszystkich stacja ciągle-tych-samych-filmów-i-powtórek Polsat. Osobiście nie mam czasu na oglądanie jakichkolwiek seriali.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 19 Cze, 2006 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"A ja szczerze przyznam, że mnie serial Klan, a właściwie rodzina Ryśków śmieszy. Jest coś absurdalnego w przygodach alkoholowych Maciusia, narkotykowych wyczynach i pyskówkach Bożenki, a także w problemach Rysia z konkurentem - Mariuszem."

To teraz przeczytajcie jeszcze raz mój post i pomyślcie czy przypadkiem nie dokładnie to miałem na myśli O_o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 19 Cze, 2006 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem nie należy się doszukiwać głębszego sensu w czymś, w czym z założenia miało tego nie być. Może i serial Klan śmieszy ludzi, ale nie oszukujmy się - nie dlatego ten teledysk ma taką popularność.

PS: tak już całkiem altruistycznie: wyobraźcie sobie co mogła czuć prawdziwa rodzina klanowego Maćka i on sam podczas oglądania tego teledysku RazzRazz

ot, mentalnośc polaków.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 19 Cze, 2006 15:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
wyobraźcie sobie co mogła czuć prawdziwa rodzina klanowego Maćka i on sam podczas oglądania tego teledysku RazzRazz

Teraz tak całkiem zdrowo-rozsądkowo. To po jaką cholerę go pchali do tego serialu?! Zaczynając tam grać Maciek (nie wiem jak ma na imię naprawdę) stał się osobą publiczną i skoro on nie może w dokonywać w pełni swiadomych wyborów, to przynajmniej rodzina powinna być świadoma konsekwencji występu w serialu.

Analogicznie jest z Madzią Buczek, ale ona w przeciwieństwie do Maćka jest w pełni odpowiedzialna za siebie.

Filmiki z Klanu, które wyłapaliśmy ze znajomym w sieci. Komentarze jego i moje:
znany i lubiany Maciuś z Bartkiem, czyli 'masz jakiś śrubokręt?' - http://video.google.com/videoplay?docid=-3242093186777589976&q=klan&pl=true

podryw, czyli jak palić i nie dostać raka - http://video.google.com/videoplay?docid=-1822401850985644111&q=klan&pl=true

filmy po paleniu - http://video.google.com/videoplay?docid=1153520594610618544&q=klan&pl=truedocid=1153520594610618544&q=klan&pl=true

cos dla doroslych [no. powiedzmy- słp.] (z powodu poruszanych tematow i uzytego jezyka), prymitywne, ale po tych poprzednich to tez niezle wrecone - http://video.google.com/videoplay?docid=-6656349568051630560&q=klan&pl=true
TO NA WŁASNA ODPOWIEDZIALNOSC WLACZACIE

Hardkorowa rozmowa Rysia z Bożenką (teraz widać jaki to twardziel Mr. Green)
http://www.youtube.com/watch?v=j-6oVVCXMvE

Mam jeszczę parę innych, ale wrzucę tylko jak będzie zapotrzebowanie Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jednak nie widze nic w tym śmiesznego.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 15:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jedna normalna..

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |