| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
UWAGA SEKTA HIMAVANti i STOWARZYSZENIE MACIERZ
Autor Wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 29 Cze, 2006 01:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:
zacznij żyć w realistycznym świecie, a nie między jakimiś sektami!

Niektórzy mają za mało problemów, to sobie stwarzają wirtualne. Podpisuje się Twoją radą obiema ręcyma Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bo Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Cze 2006
Posty: 15
PostWysłany: Czw 29 Cze, 2006 09:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:
Ojej, mam rade: przestań czytać te bzdury o jakichś mohanach czy innych moherach, zacznij żyć w realistycznym świecie, a nie między jakimiś sektami!


Dobra rada, jedynie problem taki, że dostaje od nich korespondencje, której nie chce. Inni także dostają, chociaz nikt jej nie chce. I to jest problem. A Mohan i reszta lubią pisac swoje przemyslenia już na kopercie. Więc stek wulgarnych epitetów znajduje się i na kopercie i w środku. Kiedys znajomy mi opowiadał ze dostał taki list od Mohana. I ten list był zaadresowany "Ośrodek Pedofilów w N."
Takie listy rozsyla Mohan i reszta.
Jesli chodzi o ujawnianie danych osobowych. Ponizej owa lista, tych list jest więcej. I to trwa już od roku.

http://www.himavanti.org/lista_liderow.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Czw 29 Cze, 2006 10:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aaa, teraz rozumiem. to TY masz problem z sekcja himacostam, i starasz sie poradzic tutaj innych! To by nawet mialo jakis sens. Cóż, zmien maila, a listy 'realne' od hiv-ow po odebraniu wyrzucaj. Czy to taki wielki problem? Pogrozki slowne az tak Cie stresuja? I czym Ci groza?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bo Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Cze 2006
Posty: 15
PostWysłany: Czw 29 Cze, 2006 11:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:
aaa, teraz rozumiem. to TY masz problem z sekcja himacostam, i starasz sie poradzic tutaj innych! To by nawet mialo jakis sens. Cóż, zmien maila, a listy 'realne' od hiv-ow po odebraniu wyrzucaj. Czy to taki wielki problem? Pogrozki slowne az tak Cie stresuja? I czym Ci groza?


himacostam - nie wiem co to jest, ale rozumiem twoje poczucie humoru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Czw 29 Cze, 2006 11:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

himavanti, i wciaz zamiast sekta pisze sekcja, my bad :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bo Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Cze 2006
Posty: 15
PostWysłany: Czw 29 Cze, 2006 12:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:
himavanti, i wciaz zamiast sekta pisze sekcja, my bad Smile


Ale wciaż masz dobry humor. Może gdybyś dostał kilka listów od Mohana, to zapewne straciłbyś swój jajcowaty ton.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 29 Cze, 2006 12:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja pieprzę, zabili Cię, czy co? To, że wysyłają jakieś listy nie robi z nich najgroźniejszej sekty na kuli ziemskiej O_o, Jezu, gdzie Ty żyjesz? BTW to nie pytam skąd Mochany (Czy tam Mohery) mają twój adres i co do Ciebie mają, bo od tego trza by zacząć. Mnie nie straszą, nie interesują się mną (i Vice Versa) i mogę sobie spokojnie żyć wsród różnych sekt mocherowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bo Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Cze 2006
Posty: 15
PostWysłany: Czw 29 Cze, 2006 15:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Mnie nie straszą, nie interesują się mną (i Vice Versa) i mogę sobie spokojnie żyć wsród różnych sekt mocherowych.


To sobie żyj spokojnie, ale być może ktoś inny zainteresuje się hasłami St Macierz i pójdzie na spotkanie. A to wystarczy zeby być na liscie i dostawać listy.
Więc pisze o tym własnie do tych osób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Czw 29 Cze, 2006 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a mozna jeszcze wiedziec, jak zaczela sie Twoja 'przygoda' z sekta macierz? To by sporo rozjasnilo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 29 Cze, 2006 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam do Ciebie biznes. Możesz odsyłać mi bez otwierania listy od Mohanów, a ja mogę nawet za Ciebie na nie odpowiadać, a wszystko to tylko za słowne podziękowanie Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 29 Cze, 2006 18:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś zainteresuje się stowarzyszeniem Macierz i pójdzie na spotkanie, to jest głupszy od lewego buta na mojej pięknej stopie - więc o czym rozmawiamy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bo Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Cze 2006
Posty: 15
PostWysłany: Czw 29 Cze, 2006 22:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Jak ktoś zainteresuje się stowarzyszeniem Macierz i pójdzie na spotkanie, to jest głupszy od lewego buta na mojej pięknej stopie - więc o czym rozmawiamy?


Nie wszyscy są tak inteligentni jak ty i nie wszyscy od razu rozponają po ogłoszeniu ze to zwykła pułapka. Byc moze masz jakiś wgląd rozpoznawczy od urodzenia, ale są ludzie którzy nie maja takiego talentu jak ty i nie rozponają od razu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 30 Cze, 2006 07:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ehe, racja, sekty zazwyczaj wciągają ludzi siłą, zmuszają nożami, siekierami i piłami mechanicznymi, żebyś do nich przystąpił - Naprawdę tak ograniczona jest twoja wiedza na ten temat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bo Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Cze 2006
Posty: 15
PostWysłany: Pią 30 Cze, 2006 08:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Ehe, racja, sekty zazwyczaj wciągają ludzi siłą, zmuszają nożami, siekierami i piłami mechanicznymi, żebyś do nich przystąpił - Naprawdę tak ograniczona jest twoja wiedza na ten temat?


I dalej masz niezwykłe poczucie humoru.
Nie czytasz dokładnie moich postów i moze dlatego tak uparcie piszesz że nie ma sprawy.
W bardzo uproszczony sposób podchodzisz do tego problemu.
A to nie jest takie proste.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 30 Cze, 2006 09:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony EOT, bo to już jest zbyt zabawne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |