| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Jajecznica ;-)
Autor Wiadomość
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 12:08   Jajecznica ;-) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wypisujcie różne sposoby przyrządzania tego klasycznego, taniego i łatwego dania. Ja znam tylko 2, jednak chciałbym znać więcej.........

-----
Sposób nr 1 - klasyczny
***
No wiadomo - troche masła na patelnie, rozbicie jajków i na patelnie.... Posolić, popieprzyć i gotowe.
Jak mam ochote to zawartość jajek do miseczki "wlemam" i tam mieszam, sole i pieprze
***
-----
Sposób nr 2 - brak nazwy
***
No więc troche masła na patelnie, jaja i na patelnie. Dolewam mleka (wedle uznania) troche cebuli pokrojonej w kwadraciki, sole i pieprze
Można też przygotować to w miseczce...
***
-----

Śmiesznie sie czyta, ale naprawde super sprawa. I jeszcze jak sie smaży na szynce!! Pycha!

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 12:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jajecznica z pomidorkami to jest to: I Love it ;] Mr. Green

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 13:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja polecam jajecznicę z szynką.

Składniki:
- łyżeczka masła
- 5 plasterków szynki
- 3 łyżki posiekanego szczypiorku
- 3 jajka
- sól
- pieprz

Rozpuścić masło na patelni, na małym ogniu. Wrzucić na stopione masło szynkę pokrojoną w małe kwadraciki oraz drobno posiekany szczypiorek. Zawartość jajek wklewać na patelnię. Dodać trochę soli oraz pieprzu i mieszać, aż do momentu ścięcia się jajek. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam jajecznicę z serem ;] Do odpowiednio przyprawionych jajek dodaje się pokrojony w kosteczkę ser. Wszystko razem na patelnię i efekt jest wyśmienity Smile

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 14:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zrobisz mi kiedyś coś takiego? Smile stopiony ser smakuje mi praktycznie na wszystkim więc będzie superaśnie Wink

ja tam jestem za jajecznicą z boczkiem/szpyrkami/kiełbaską/słoninką czymkolwiek mięsnym

nie cierpie natomiast takiej ze szczypiorem Wink beznadziejna

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ego_centryczna napisał/a:
Ja uwielbiam jajecznicę z serem ;] Do odpowiednio przyprawionych jajek dodaje się pokrojony w kosteczkę ser. Wszystko razem na patelnię i efekt jest wyśmienity Smile

O nie! Nie mogę na to patrzeć! Very Happy Ser na patelni, cały ciągnący się ... blee ^^ w połączeniu z jajecznicą moim zdaniem smakuje źle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikita napisał/a:
Ego_centryczna napisał/a:
Ja uwielbiam jajecznicę z serem ;] Do odpowiednio przyprawionych jajek dodaje się pokrojony w kosteczkę ser. Wszystko razem na patelnię i efekt jest wyśmienity Smile

O nie! Nie mogę na to patrzeć! Very Happy Ser na patelni, cały ciągnący się ... blee ^^ w połączeniu z jajecznicą moim zdaniem smakuje źle.

Przed chwilą zjadłem jajecznice na której leżał ser. Całkiem fajnie smakuje, naprawde!! Warto spróbować

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamikaze Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Kwi 2006
Posty: 25
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 30 Cze, 2006 17:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ma ktoś przepis na jajecznicę jakąś dobrą z pomidorkami? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sob 01 Lip, 2006 11:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam dobra z cebulka i roznymi dobrymi przyprawami :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Sob 01 Lip, 2006 12:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam jajecznicę mojego taty ;) Z drobnymi kawałkami boczku i szczypiorkiem. Z ketchupem też nie jest najgorsza, ale traci ten swój "aromat i smak jajecznicy".

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
Blejdi Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 28
PostWysłany: Nie 15 Paź, 2006 07:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kamikaze napisał/a:
ma ktoś przepis na jajecznicę jakąś dobrą z pomidorkami?


Ja to robię tak...

Obieram pomidory ze skóry.

Kroję szynkę (w wersji bezmięsnej, bez) dodaję szczypior, cebulę, klade na patelni, niech się grzeje

Biorę oliwę z oliwek, polewam nią szynkę, szczypior i cebulę - niech się teraz podsmaży i nabierze odpowiedniego smaku.

Gdy już się podsmaży, to dodajemy miąższ, na patelnię - smażymy dotąd, aż nie wytworzy się pewnego rodzaju sos.

Bijemy jaja, trochę - dodajemy trochę soli, pieprzu, Jeśli ktoś lubi ostre, to dodajemy CHILI (ja tam lubię), a jeśli łagodne, to mleka, albo śmietany, albo wogóle możemy nic nie dodawać.

Wlewamy powoli roztwór na patelnię, mi smakuje mniej ścięte, ale zależy od gustu.

Błee... apetit

_________________
Yey! I'm crazy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4621150
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Wto 23 Sty, 2007 18:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tatus lubi dodac cebullę biggrin

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Wto 30 Sty, 2007 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mój przepis :

masło na patelnie,cebulka, na to szynka/boczek lub inne mięsiwo, pomidorki i jajeczka. przyprawic, zdjąć na talerz i posypac swiezym szczypiorkiem.

palce lizac !! Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy S Very Happy M Very Happy A Very Happy C Very Happy Z Very Happy Very Happy N Very Happy E Very Happy G Very Happy O Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
Sissa11 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 306
PostWysłany: Nie 04 Lut, 2007 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O kurde... Zrobiliście mi smaka na jajecznicę!
Mój przepis: Rozbić ze 2-3 jajka (ile kto woli) do miski... Dodać 2 łyzki wody gazowanej mineralnej... Rozwalić jajka z tą wodą... Wlać na paelnię.... A potem mniam, jajecznica puszysta!
P.S zrobiłam terz.... NAprawdę dobra i pyszna, można jeszcze dodać boczku

_________________
Niki-kochany piesek Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
713939
ewamarchewa Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 250
PostWysłany: Nie 04 Lut, 2007 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja uwielbiam jajecznicę mojego taty. On zawsze tak utrafi, że żółtko jest już w sam raz ścięte, a białko już połączone, ale takie, heh, jakby to pisać, jak woreczek napełnimy wodą nie do pełna, czyli niby ścięte, ale jednak takie półpłynne (nie, no może nie). Albo to samo, tylko jeszcze ze "spalonym" boczkiem. A mniam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8168309
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |