| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Wasze zainteresowania
Autor Wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Czw 06 Lip, 2006 10:03   Wasze zainteresowania Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zapytać, jakie są wasze zainteresowania. Może i już taki temat istnieje, ale ja szukałam i nigdzie nie moge znaleźć. Pytam, bo chciałabym znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, ale nic mi nie przypada do gustu. Może wy mi podpowicie, jakie sa wasze zainteresowania? Tylko prosze bez obraźliwych odpowiedzi.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Czw 06 Lip, 2006 11:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że po to właśnie jest dział "Hobby, Pasje" ...

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Czw 06 Lip, 2006 14:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A konkretniej to gdzie? Bo tam jest harcersto, manga itp. ale nie ma gdzie umiescic tego teatu! I prosze pisac na temat

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Czw 06 Lip, 2006 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie się zdaje, że Keevusiowi chodziło właśnie o to, że w dziale "Hobby, Pasje" powinnaś była założyć ten temat. /a nie w dziale "Na luzie.."/
Ja się praktycznie nie interesuję niczym szczególnym, ale lubię czytać. Może to coś dla Ciebie? Wink

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Czw 06 Lip, 2006 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taak, wiem ze w "Hobby..." ale konkretniej w jakim "przedziale" bo sa rozne: harcerstwo, manga itp.

Czytać ja tez lubię, ale chodzi mi o takie coś, co mogłoby być moim celem dalszego nauczania, np. w liceum pojde na profil jakistam. O to jakiestam mi chodzi no i wlasnie nie wiem co to ma byc. Chce cozaczyc czym wy sie interesujecie, i moze mnie to zafascynuje i tez bede sie krztalcic w tym kierunku.

No.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Czw 06 Lip, 2006 15:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Musisz się zastanowić co lubisz robić.. może lubisz opiekować się zwierzętami, hodujesz jakieś rośliny - to byłaby biologia jak wiadomo. A może lubisz obserwować ludzi? Różnie to bywa.
Czytam natomiast książki, które trochę łączą się z tym co rozszerzam, czyli książki z wątkami historycznymi : ) Uwierz, że ciekawe epizody z życia dawnych możnych.. chociażby anegdota o Kazimierzu Wielkim, który miał chodzić wśród poddanych w przebraniu i sprawdzać jak się im powodzi Wink To była tylko anegdota bez żadnego pokrycia w rzeczywistości, ale możesz się przekonać, że historia jest ciekawa i warta uwagi. Chociażby czytaj odpowiednie książki Smile

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 06 Lip, 2006 17:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moje glowne zainteresowania to jezdziectwo (skoki przez przeszkody) i RPG fantastyka te sprawy ; )

Btw. Moglas umiescic ten temat w Twoj wolny czas z opisu wynika ze tam jest na to miejsce ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Pią 07 Lip, 2006 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Języki obce= Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski. Literatura. Grafika ( robienie szkiców ludzi, martwej natury, portrety...).

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
kaka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Gru 2005
Posty: 40
PostWysłany: Pią 07 Lip, 2006 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może nie będzie to nic odkrywczego w dzisiejszym świecie, ale moim zainteresowaniem jest sport biggrin a zwlaszcza piłka nożna i kolarstwo

_________________
..... piłka w grze ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7153880
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |