| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Amfa
Autor Wiadomość
freyQa Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Lis 2005
Posty: 16
PostWysłany: Sob 15 Lip, 2006 20:38   Amfa Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie..
Jesli ktos bierze amfe przez 7 miesiecy , tak 6 razy w miesiacu to jest mozliwosc zeby sam skonczył bez zadnej pomocy np. lekarzy itp. ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Sob 15 Lip, 2006 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, iż na tym forum ktoś będzie mógł Ci udzielić odpowiedzi z własnego doświadczenia.
Amfa jest narkotykiem. A Ty sam/sama zastanów się nim to weźmiesz.. no chyba, że już bierzesz i dlatego pytasz. W każdym razie gratuluję znakomitego towarzystwa i mądrości życiowej. Confused

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
freyQa Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Lis 2005
Posty: 16
PostWysłany: Sob 15 Lip, 2006 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sie pytam bo chce komuś pomóc a nie wiem czy ja sama zdołam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Sob 15 Lip, 2006 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo chce mi się wierzyć w tego typu wypowiedź, lecz ten fakt pominę.
A co do tematu, to zależy jak bardzo ta osoba jest uzależniona. I najważniejsze /jak przy każdym "wychodzeniu" z czegokolwiek/ czy owa persona sama tego chce. Na siłę nic się nie uda, to pewne.

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 16 Lip, 2006 01:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ego_centryczna napisał/a:
Nie bardzo chce mi się wierzyć w tego typu wypowiedź, lecz ten fakt pominę.
A co do tematu, to zależy jak bardzo ta osoba jest uzależniona. I najważniejsze /jak przy każdym "wychodzeniu" z czegokolwiek/ czy owa persona sama tego chce. Na siłę nic się nie uda, to pewne.

Amfetamina na szczęście nie uzależnia fizycznie, tak więc wszelkiego rodzaju odtruwania nie byłyby potrzebne. Ja myślę, że w tym momencie ma jeszcze duże szanse, żeby z tego wyjść. Znam dziewczynę, co kiedyś takie rzeczy brała, a teraz już nie tyka (jak się przeprowadziła do nas, to jej nowe koleżanki dały jej do zrozumienia, że nie będą tego tolerować i jakoś zrezygnowała). Tak jak mówisz, w tym wypadku najważniejsza będzie chęć do wyjścia z nałogu samej uzależnionej.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 17 Lip, 2006 08:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zalezy, jesli chcesz tego nie powinnas miec z tym problemu, jesli nie chcesz, na pewno ci sie nie uda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |