| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Siorka :]
Autor Wiadomość
gosiaczek Płeć:Kobieta

Dołączyła: 23 Paź 2004
Posty: 26
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 19:16   Siorka :] Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam siostre cioteczną Paulinę. Jest w miarę fajna... Miałam do niej przyjechać na weekend ale... Ale mój wójek umarł. Ona nie może tego zrozumieć w szkole napisała mi 10 sms-ów "no weś gośka przyjedż" to jest denerwójące!!Ale ona tego nie pojmuje że chcę jechać na pogrzeb. Powiedziała jeśli do niej nie przyjade to sie obrazi. Nie chcę tego a jutro wyjeżdzam.. O godz. 4 rano. A ona wciąż wysyła te głupie sm-y... Wyłączyłam komóre to na domowy dzwoni.. Ja nie wytrzymam. Co mam zrobić?? Sad Sad Sad Sad Mad Mad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2900283
zbanowany-inspektor Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 10
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

odłoncz telefon domowy i przestanie wydzwaniać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 19:50   

<rozmarzonym głosem...>... Ah, jak ja bym chciała mieć takie problemy jak Ty.... *,*

A tak na temat.
Kobieto, nie uciekaj od rozmowy i nie dawaj się przypierać do muru. To nic nie da, a Twoja kuzynka będzie się jeszcze bardziej denerwować. Przecież ona nie ma prawa decydować o tym, jak masz spędzać swój czas. To zrozumiałe, że jest zła, bo nie chcesz do niej przyjechać, ale przecież masz powód! I to istotny - pogrzeb. Włącz telefon i z nią pogadaj. Wytłumacz, że Tobie nie wypada nie być pogrzebie, ale za to możesz do niej wpaść po pogrzebie/w niedziele wieczorem/za tydzień etc. Staraj się być łagodna i opanowana. Wink Choć pokrzyczeć też nie zaszkodzi, to ją przywoła do porządku. Mr. Green
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co to jest za dziewczyna,która nie pojmuje,że pogrzeb osoby bliskiej jest o wiele ważniejszy niż zwykłe spotkanko? Rolling Eyes Zadzwoń do niej i powiedz,że idziesz na pogrzeb a spotkać się mozecie kiedy indziej i umówcie się. Jak nie zrozumie to jej problem...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roger-1989 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Lis 2004
Posty: 162
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wez wystopuj powiedz jej ze jedziesz na pogrzeb i tyle

_________________
O saceros Christi,
tu scis me esse diabolum.
Cur me derogas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2874436
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 21:21   

Powiedz,że to jest ważniejsze niż Twoje spotkanie,bo tu chodzi o smierc osoby z rodziny,jeżeli ona nie zrozumie to znaczy,ze nie jest wyrozumiała bo przyjaciołka nie jest taka nachalna..
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2004 15:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym nie wylaczala telefonu tylko odebrala i powiedziala w prost ze nie mozesz przyjechac bo umarl ci ktos bliski i ze moze spotkacie sie w przyszlym tygodniu.A jesli powie ci ze sie obrazi powiedz zeby zrobila jak zechce ale jesli sie obrazi to bedzie znaczylo ze nie jest na tyle dorosla i odpowiedzialna zeby to zrozumiec.Napewno zastanowi sie nad swoim achowaniem i przeprosi. Very Happy

Nie martw sie_Pozdro Kwiat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Nie 05 Gru, 2004 10:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uno: poprzeglądać sobie słownik otograficzny, przyswoić pewne zasady dot. ortografii i interpunkcji...
Secundo: zadzwonić do niej i wyjaśnić jej problem...

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 09:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy jak traktujesz śmierć wójka. Jeśli kochałaś go idź na pogrzeb, jeśli znałąś go i czaserm tylko wpadałąś rób co chcesz.
Osobiście na pogrzeb żadnego wójka bym niepojechał, poco mam stać nad grobem to którego za prezproszeniem wrzuca się kawał mięcha ? Skoro nieodwiedzam ich za życia to tym bardziej hipokrytyczne było by odwiedzanie po śmierci....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sloneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 125
PostWysłany: Czw 16 Gru, 2004 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to dziwne!! ja mysle ze powinnas jechac na pogrzeb!!! a qzynka jak dorosnie to zrozumie jaka byla "glupia" z tym obrazaniem sie na ciebie... moze zrozumie jak jej umrze ktos bliski:] ja bym poczekala az sama by zrozumiala ze glupio postapila i mnie przeprosila jeszcze za to:]

_________________
[: Nie ma kobiet nie zrozumianych,
są tylko meżczyźni mało domyślni :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 17:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan Feanor a jak ona moze traktowac smierc wujka???Jesli byla bym na jej miejscu a nie przepadala za bardzo za tym wujkie to i tak poszlabym na pogrzeb-przeciez to chyba oczywiste Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 18:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miracle napisał/a:
Pan Feanor a jak ona moze traktowac smierc wujka???Jesli byla bym na jej miejscu a nie przepadala za bardzo za tym wujkie to i tak poszlabym na pogrzeb-przeciez to chyba oczywiste Rolling Eyes


Dla mnie nie... nielubiłem wójka, nic poza pokrewieńswtem mnie z nim niełączyło.... to olewam pogrzeg, można spędzić czas przyjemniej.....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lola-bociek Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 1
PostWysłany: Czw 10 Sie, 2006 18:19   Czasami są kłopoty Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam adoptowanego brata i nie zawsze jest przyjemnie.On jest trochę mały , więc nie jest całkowicie fajnie.Zawsze moja wina.

_________________
siostra adoptowanego wcześniaczka , który wbrew pozorom potrafi dać w kość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |