| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
WPADKA-ZMIENIŁA MI ZYCIE
Autor Wiadomość
ANGELIKA Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 1
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 11 Sie, 2006 10:27   WPADKA-ZMIENIŁA MI ZYCIE Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam na imie Sandra i mam 17 lat.sprudyje opowiedziec wam swoja historie.
Stało to sie rok temy. byłam osoba spokojna,dobrze sie uczyłam ,zawsze miałam wzorowe zachowanie. ale ile mozna zgrywac grzeczne dziecko. znudziło mi sie.postanowiłam zaszalec .I zaszalałam! poszłam na dyskoteke,bawiłam sie wspaniale. jakis chłopak poprosił abym z nim zatanczyła. tanczyłam z nim i nie tylko .teraz tego załuje. ale wtedy nie zastanawiałam sie nad tym. poszłam z nim na gore dyski wszyscy wiedza co tam sie robi Love .dwa tygodnie pozniej zorjetowałam sie ze nie dostałam okresu. zaczełam panikowac . wiedziałam czym to grozi.poszłam do matki i opowiedziałam jej o wszystkim. zaczeła mi wymyslac od szmat i puszczalskich. nie wiele mnie to obchodziło. ja oniej myslałam tak samo kiedy urodziła mnie dyła niewiele starsza odemnie. zabrała mnie do ginekologa. moje przypuszczenia sie sprawdziły
- pani corka jast wciarzy. ale to dop Rolling Eyes iero poczatek wiec mozemy jeszcze interweniowac. -poczyłam sie okropnie jak lekasz moze cos takiego powiedziec. teraz to rozumiem im chodzi tylko o pieniadze. niewiem dlaczego ale poczyłam wsobie cos tak jagby była to prozba o zycie. czyłam ze nie moge tego zrobic. nie mogłam zabic swojego dziecka.
zaczełam krzyczec - wy piepszone suki jesli myslicie ze pozwole wam to zrobic to sie grubo mylicie- wybiegłam czułam ze zrobiłam dobrze . od tamtej pory wiem co to jest prawdziwa miłosc.kochałam do małe ziarenko w moim brzuchu.i czyłam ze mysze za wszelka cene go chronic. postanowiłam uciec. długo błakalam sie po miescie. nie wiedziałam co robic.zobaczyłam zakonnice niewiem dlaczego ale czyłam ze ona mi pomoze . podeszłam doniej - niech siostra mi pomaze ja nie moge niechce tego zrobic
- ale czego nie rozumiem-mowiła siostra widziałam ze była zdziwiona. zapewne ja tez bym tak zareagowała. zabrała mnie do zakony . opowiedziałam im wszystko. widziałam w ich oczach obrzydzenie .-ja niechce zabic swojego dziecka . ja go kocham .-zaczełam płakac widziałam ze te zdania je poruszyły.
-jak nazywaja sie twoi rodzice
- siostra nie moze donich zadzwonic . oni mnie na siłe tam zaciagna. jak siostra to zrobi to koniec . .
- obiecuje nie zadzwonich. uspokuj sie .
nie wiedziałam co robic. myslałam otym aby pojechac do ciotki kaski.ona by mnie nie wydala .ale ona mieszkała w gdansku . a ja nie mniałam przy sobie oni grosza.siostra zaprowadziła do pokoju w korym mogłam sie wyspac. a byłam bardzo zmeczona. zasnełam odrazu.sniło mi sie moje dziecko . było wspaniałe . u siostr zakonnych spedziłam prawie tydzien. pozniej przyszedł moj ojciec i mnie zabrał stamtad. czyłam ze mnie zdradziły. nie mogłam uwierzyc ze to zrobiły przeciesz to były siostry zakonne one powiny pomagac ludziom a nie ich wydawac. kidy weszłam do domu mamazaczeła krzyczec- dzie ty sie podzieałłas. myslisz ze my nie mamy nic ciekawszego do robaty nisz szukanie ciebie
- mysle ze macie.zabijanie własnych wnukow- wybiegłam z salonu. cułam w sobie gorycz. pobiegłam do swojego pokoju . zamna oczywiscie starzy. mama złapała mnie za reke -zaczeła krzyczec- myslisz ze to miło mniec dzieciaka w tym wieku. ja wiem jak to jest
- dzienki mamo zawzse wiedziałam ze mnie nienawidzisz za to . ale wiesz mi ja jestem inna niz ty ja kocham swoje dziecko . i nie pozwole wam go zabic.- zaczełysmy sie szarpac. spadłam z schodow. niepamietam wiecej obudziłam sie w szpitalu. czyłam pustke w srotku. siedziała przymnie mama- przepraszam coreczko . tak bardzo tego załuje- była zapłakana . - co z dzieckiem- zapytałam ale juz czulam co sie stało.-przykro mi coreczko. tak strasznie mi przykro- zaczełam płakac i poco to wszystko było .cyłam jak mama wsuwa mi cos pod renke- to zdjecie twojego dziecka - wynosciesie stod to przezwas nienawidze was - krzyczałam pewnie dlatego poniewasz chciałam aby ten bol mina.tak naprawde chciałam aby mnie przytulili i powiedzieli ze to nie prawda ze moje dziecko nadal jest we mnie. ale oni tego nie zrozumieli wyszli. sciskałam zdjecie usg i płakałam . nie mogłam lub nie chciałam sie z tym pogodzic.


PEC LAT PONIEJ
obecnie jestem studentka psychologi dzieciecej. to mało ziarenko ktore było we mnie tylko przez trzy tygodnie zmieniło moje zycie na zawsze. kocham go nadal gdzie kolwiek jest. za trzy tygodnie biore slub. wrocznice jego smierci. mam nadzieje ze bede miała dzieci, bardzo tego pragne.
KOCHAM CIE KOCHANIE GDZIE KOLWIEK JESTES.

autorka
Mam nadzieje ze wam sie spodoba . opisałam wam swoj sen. czekam na kometarze niech beda szczere. Wink Wink [/i]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 11 Sie, 2006 11:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przyczytałem kilka linijek i więcej nie zdzierżę. Popracuj nad ortografią, "sprudyje", "temy", "zorjetowałam", "dyła", "wciarzy", "lekasz".
PS. A jednak, czytam dalej, fascynują mnie te kwiatki: "robaty", "nisz ", "dzienki".

Poza oryginalną ortografią stosujesz alternatywną interpunkcję. Do tego mieszasz różne style. A sama treść jest nudna i oklepana. Następnym razem przyłóż się bardziej. Tak w ogóle, to mam wrażenie, że to prowokacja.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pią 11 Sie, 2006 11:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno, ja juz sie przejalem, a tu czytam na koncu pisze "TO MOJ SEN" Rolling Eyes Chociaz wiele zdarzen wydawalo sie surrerealistyczne i pisownia na poziomie studentki, to to niejest Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Sie, 2006 00:17   

Hola, prawie sie nabralem
Powrót do góry
DeaDAngeL Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 31 Sty 2007
Posty: 61
PostWysłany: Nie 08 Kwi, 2007 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ehh... pisownia po prostu przecudna... Może powinniśmy zamieścić tu słownik ortograficzny?

_________________
Ziemia moim ciałem,woda moją krwią,powietrze oddechem,ogień siłą mą...

"Lecz jestem biedna,me skarby w marzeniach...
Więc rzuciłam Ci marzenia pod stopy...
Stąpaj ostrożnie,bo stąpasz po marzeniach..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9346291
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 08 Kwi, 2007 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Temat jest z sierpnia 2006 r. Nie ma sensu komentować tego tekstu. Zamykam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |