| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Moda na trampki.
Autor Wiadomość
monia7711 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 71
PostWysłany: Pon 07 Sie, 2006 19:47   Moda na trampki. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...

_________________
"Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej, baw się i grzesz - miłością się ciesz ... "


Ostatnio zmieniony przez monia7711 dnia Sro 16 Sie, 2006 13:44, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9705996
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pon 07 Sie, 2006 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zupełnie niepotrzebnie się boisz. Kupiłaś sobie wysokie trampy, bo ci się podobały i innym nic do tego. Wink Każdy ma inny gust i ty też masz swój styl, więc śmiało je włóż i wyjdź gdzieś w nich. Wink
Ja osobiście bardzo lubię trampy, choć wysokich jeszcze nie mam. Są wygodne i pasują do każdych dżinsów ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
smutna Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Lip 2006
Posty: 119
PostWysłany: Pon 07 Sie, 2006 23:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no oczywiscie ze nie ma sie czego wstydzic;) jesli cos ci sie podoba to dlaczego nie masz tego nosic wbrew sobie? ja doszlam do wniosq ostatnio ze nie ma co patrzec na innych... i jesli widze cos w sklepie na wieszaku co mi sie poodoba choc jest dosc kontrowersyjne to i tak to kupuje i nosze...Smile kazdy ma prawo do wlasnego stylu;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 12:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam osobiscie takich nie nosze, ale nie widze nic zlego w tym kiedy ktos je nosi.. moja najlepsza przyjaciolka nosi takie dlugie zielono-czarne i uwazam ze wyglada ladnie i jej pasuje;D i nitk sie z niej nie smieje.
nie boj sie ich zalozyc, na pewno nikt ci nie wysmieje Smile a nawet jesli to znaczy ze jest plytka osoba, ktora idzie za ogolem i nosi to, co wszyscy...
nie martw sie biggrin naloz i idz dumnie, hihih

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 17:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli ci takie podobają sie.. to zacznij je nosic.. ja bym nie zwracala na to uwagi.. mimo iz to nie jest moj typ i ja bym sobie takich nie kupila ;] ale sa tez ludzie co by nie ubierali sie tak jak ja.. wiec sadze ze powinnas w nich wyjsc a tym bardziej ze specjalnie je sobie kupilas ;p .. nie patrz na opinie innych.. a jak cos beda sie czepiac.. to ty przyczep sei do nich ;]]

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najlepiej potwórzyc to samo kilka razy, nie?; P hehehe

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 15 Sie, 2006 13:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem tego jak można sie wstydzić wyjść w czymś, rozumiem, masz nie ulożony włosy, nie wyprasowaną bluzke, źle sie z tym psychicznie czujesz, ale w czymś? kupujesz coś, co ci się podoba, i po co się przejmować innymi? fakt, dla mnie noszenie trampek też sie wydaje żałosne, szczególnie że mam siostrę która ma kolekcje od trampek ze snoopym do tych w kolorowe paski, no ale ty masz swój mózg, swój styl i noś co ci się podoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 15 Sie, 2006 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja niestety spojrzę na to z innej strony... Wbrew pozorom "nie patrzmy na innych" czasami się nie sprawdza kiedy zamiast raz na rok, to raz na pół godziny trzeba (Zależnie od płci i upodobań ; ) ) podnośić piąstki do bójki, lub język do odpowiedniej riposty. Jak dla mnie nie ma co oznajmiać wszystkim wokół jaki to ja inny/a nie jestem, aczkolwiek "trampek" ta teza się w ogóle nie trzyma - buty jak buty, nie ma się nawet z czego śmiać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia7711 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 71
PostWysłany: Sro 16 Sie, 2006 13:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Proszę o zamkniecie tematu

_________________
"Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej, baw się i grzesz - miłością się ciesz ... "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9705996
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 16 Sie, 2006 14:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzicie? Obraziła się... ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia7711 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 71
PostWysłany: Sro 16 Sie, 2006 16:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nikt tu sie nie obrazil, jedynie nie potrzebuje juz nic wiecej na ten temat wiedziec. poprostu juz wszystko wiem.... jasne?

_________________
"Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej, baw się i grzesz - miłością się ciesz ... "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9705996
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 16 Sie, 2006 20:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No dobra, ale to nie powód, aby skasować swoją wypowiedź. Wystarczyło poprosić o zamknięcie tematu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |