| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Program do Grafiki
Autor Wiadomość
Tana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Sob 22 Lip, 2006 22:47   Program do Grafiki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znacie jakiś program darmowy do edytora grafiki? Jeśli tak można poprosić adres skąd można to ściągnąc??

_________________
Ach, co za oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia! <:3)~
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 22 Lip, 2006 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z bezpłatnych:
1) GIMP - chyba najlepszy bezpłatny, sam używam, open source (www.gimp.org)
2) Paint.NET - firmowany przez Microsoft, nie mam pojęcia skąd wziąć, podobno porównywalny jakością z GIMPem
Z płatnych:
1) Adobe Photoshop - najpopularniejszy wśród profesjonalistów (cholernie drogi, ze sklepu za ogromną kasę lub niezbyt legalnymi sposobami)
2) Paint Shop Pro (chyba już nie produkują, bo firmę wykupił Corel)
3) Corel Photo Paint

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Nie 23 Lip, 2006 08:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam uzywam Photoshopa bo jest najlepszy:P
a z darmowych to chyba kiedys uzywalam sobie takiego programu Pixia czy cos:P i nawet mi sie przydal ^^ do niektorych rzecyz moze byc dobry, chociaz troche bullshit:P

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 23 Lip, 2006 10:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaleniec napisał/a:
ja tam uzywam Photoshopa bo jest najlepszy:P

Oooo, miałaś 2300zł na zakup? Bo jeśli nie, to nie ma czym się chwalić Confused

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Nie 23 Lip, 2006 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek a znasz strony gdzie mogłabym sciągnać te beZpłatne programy bo szukałam i dosyć mi nie wyszło <Lol2>

_________________
Ach, co za oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia! <:3)~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 24 Lip, 2006 00:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tana14 napisał/a:
Słupek a znasz strony gdzie mogłabym sciągnać te beZpłatne programy bo szukałam i dosyć mi nie wyszło <Lol2>

Przecież dałem adres, ale jako że mam dobry humor, to wyszukam linki bezpośrednio do plików.

Jeśli masz Windows XP lub 2000

Jeśli masz Windows 98 lub ME

Później to

Najpierw instalujesz plik pierwszy lub drugi w zależności od wersji Windows (wszystko jest w nazwach linków), a później plik ostatni. Gdy klikniesz któryś to otworzy się najpierw strona internetowa, ale w ciągu kilkunastu sekund powinien zacząć się ściągać plik, jeśli nie, to wybierz z tej listy serwer najbliżej Polski.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Czw 24 Sie, 2006 10:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek, a jeszcze ja mam pytanie: jak mogę wkleic do Gimpa jakiś obraz z mojego komputera? Bo próbowałam, szukałam tej opcji i nic.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Czw 24 Sie, 2006 10:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monik napisał/a:
jak mogę wkleic do Gimpa jakiś obraz z mojego komputera? Bo próbowałam, szukałam tej opcji i nic.



kiedys mialam ten program ale nie pamietam jak sie otwieralo jakis obraz z kompa (raczej tak jak we wszystkich programach).

jesli nie mozesz tego znaleść, to po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonke tego obrazka i wybierz opcje OTWÓRZ ZA POMOCĄ a nastepnie wybierz program w ktorym chcesz go otworzyc Very Happy jesli nie ma go na głównej liście to musisz wybrać opcje WYBIERZ PROGRAM... i tam znajdziesz ten ktory jest ci potrzebny Wink


troche sie zakrecilam ale mam nadzieje ze zrozumiesz o co mi chodzilo Wink

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Czw 24 Sie, 2006 11:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spróbowałam tak zrobić i... Usunęłam ten program xD Ale już wiem, co zrobiłam źle. Zainstaluję go jeszcze raz, i ponowię próbę Mr. Green

[ Dodano: Czw 24 Sie, 2006 10:17 ]
Nie wyszło Sad Pisze mi tak: [lokalizacja tego zdjęcia co chciałam i jego nazwa] nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32
No to teraz już nie wiem.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 24 Sie, 2006 13:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mie po prostu w programie się wybiera Plik>Otwórz, potem trochę mało intuicyjnie jest, bo jeśli chcesz coś wyciągnąć z folderu Moje dokumenty, to najpierw musisz wybrać swoją nazwę użytkownika, a potem z drugiego ekranu folder Moje dokumenty.

Jeśli chcesz plik z pulpitu, to musisz kliknąć na [Biurko] i w 2 okienku pokaże się wszystko co masz na pulpicie.

Jeśli chcesz wkleić coś ze schowka to robisz tak Plik>Nowy plik, wciskasz OK. Potem w nowym okienku wybierasz Edycja>Wklej jako nowy.

Ot, takie niedociągnięcia spowodowane tym, że program jest robiony na Linuksa.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |