| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Krwawienie ...
Autor Wiadomość
Anya
Gość
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 22:00   Krwawienie ...

Druga miesiączka ... brak objawów (chwała Bogu!) i zdaje mi sie że dośc obfite krwawienie. hmm chociarz może zdaje mi się. Czy 4 zużyte podpsaki podczas dnia i jedna na noc to dużo?? Slyszalam ze w peirwszym dnaich krawienie jets mniej obfite! Czy można w jakiś sposób zmiejszyc krwawienie?
Przejdź na dół
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 22:11   Re: Krwawienie ...

Anya napisał/a:
Druga miesiączka ... brak objawów (chwała Bogu!) i zdaje mi sie że dośc obfite krwawienie. hmm chociarz może zdaje mi się. Czy 4 zużyte podpsaki podczas dnia i jedna na noc to dużo?? Slyszalam ze w peirwszym dnaich krawienie jets mniej obfite! Czy można w jakiś sposób zmiejszyc krwawienie?

To niezbyt dużo. Tak, pierwszy dzień jest dość mało obfity, ale dwa następne - zwykle bardzo. Nie wiem, czy można zmniejszyć krwawienie. Wiem natomiast, że można "przesunąć' miesiączkę na inny termin za pomocą pigułki chormonalnej. Jednak, jeśli to druga miesiączka, nie powinnaś jej jeszcze brać. Najlepiej odczekać 2, 3 lata po pierwszej miesiączce, aż sięgnie się po pigułkę. No i trzeba iść do ginekologa, żeby wybrał odpowiednią. Zła pigułką można sobie namieszac niepotrzebnie w chormonach!
Powrót do góry
Anya
Gość
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 22:49   

przesuwanie narazie nei wchodzi w gre. Ale jeśli krawienie twoim zdaniem nei jest zbyt duże sie się troszke uspokoiłam. Pierwsza była dośc długa i wyglądała mniej więcej tak:

1. średnie
2. średnie
3. dużo
4.dużo
5.dużo
6.średnio
7. średnio
8.mało
9.prawie wcale
10. znów malutko
11. malutko
12.malutko i wreszcie koniec

wiem dlugo, nie mam pojecia czemu
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 13:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

uhm prawie dwa tygodnie to dosc duzo Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Anya
Gość
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 16:14   

wiem biggrin Pewnie gdybym przechodzila to jak większośc dziewczyn, umarłabym z bólu Razz Na szczęscie u mnie dodatkowe objawy miesiaczki nie wystepują. I wyszlo na to ze w trakcie swej pierwszej miesiaczki: wpsianalm sie na sciance alpinistycznej, chodzilam szybkim tempem pod gore, bawilam sie z dużym pwoodzeniem (chyba najbardziej przetanczona przezemnie dyska w zyciu Razz) na dyskotece, jeździłam konno, przez caly okres, a takze zjezdzalam z mostu .. i inne tego typu zabawy Razz
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gratulacje ze sie tym nie zalamalas Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Anya
Gość
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 18:36   

owszem zła byłam że nei mija, bo powolutku konczyl mi sie zapas "wampirków Razz" jakimś cudem starczyło Razz a załamywać? niee, załamałabym sie gdybym np. kilka dni z bólu chodzic nie mogla ... zresztą lepiej długo a bezs objawów, niz krotko i bolesnie Razz
Powrót do góry
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

4 podpaski to jest norma ( mi się tak wydaje) ja w pierwszyym dniu zużywam około 5, a wdrugim natomiast ze 7.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ej nie wiem....moze ze mną jest coś nie tak. Ale ja w pierwsze dni okresu zurzywam najwięcej 2 podpaski. W nocy tak samo 2. Zaraz wam to napisze jak to zrobiła Anya.
1.dzień: średnio/ noc:średnio
2.dzień: śrenio/ noc: dużo
3.dzień:mało/noc: średnio
4.dzień:mało/ noc: średnio
5.dzień:mało/ noc: wystraczy wkładka
6.dzień: wkładka/ noc:wkładka
7. nie ma prawie wogóle!!!
I jest jeszcze jedna rzecz mój okres jest tak że raz mam co 20 dni a raz co 25 i tak jest na okrągło. Z tego co wiem to to noramlne ponieważ miesiączki są jeszcze nieregularne. Ale pytam dla pewności Wink

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anya
Gość
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 13:26   

no ja w ostatnich dnaich z przymusu (byłam na koloniach, a podpsaki sie skonczyly) uzywalam wkladek. A to nromalne ze jest nieregularne. Ja pierwszy mialam 18 lipca, potem 1 września Razz
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 17:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to jedne z pierwszych okresów, to jest to normalne Very Happy...

Ja też mam takie niereguralne miesiączki Sad. Pierwsza zaczęła się 9 lipca, druga 2 sierpnia, a trzecia 25 sierpnia Sad... dziwnie prawda ? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 17:48   Re: Krwawienie ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anya napisał/a:
Druga miesiączka ... brak objawów (chwała Bogu!) i zdaje mi sie że dośc obfite krwawienie. hmm chociarz może zdaje mi się. Czy 4 zużyte podpsaki podczas dnia i jedna na noc to dużo?? Slyszalam ze w peirwszym dnaich krawienie jets mniej obfite! Czy można w jakiś sposób zmiejszyc krwawienie?


Jak na drugi dzień okresu (najmocniejsze krwawienie) to według mnie straasznie mało ! Shocked Very Happy
Ja w drugo dzień zużywam podpaskę co godzinę półtorej, a na noc potrzebne mi są dwie Smile... Jeżeli zmianiam żadziej, to niedość, że bielizna jest troszkę poplamiona, to jeszcze brzydko pachnie Smile...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może poszukaj podpsaek z wiekszą ... eee nno bardziej chłonnych wiesz o co mi chodzi, ja mam prawie najbardziej chlonne są tuź przed night. moze to dlatego tak malo Razz Nie wiem za to co jutro zrobic - mam dwa wuefy pod rzad i zamierzam cwiczyc. dziewcyzny ktore przeszly wuef z m-czka neich doradzą coś Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 18:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja narzie nie przeszłam W-F'u...

Ja używam podpasek Always Ultra Plus, to chyba akurat dla mnie Very Happy... Ale chyba się źle zrozumiałyśmy Smile ... Mi nie chodzi o to, że ja jestem niezadowolona z tak częstego stosowania ich...

Poprostu sugerowałam, że masz mało "krwawe" okresy Very Happy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może mało, mi sie do tej pory zdawało że są dośc krawawe Razz Ale mi chodziło o to że gdzieś czytałam że podpsaska ma odpowiednią chłonnośc jeśli starcza na ok. 4 godziny. może jestem w błędzie. ale za to jestem dość zaniepokojona jutrzejszymi wuefami ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |