| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy misiączka już wisi nademną?
Autor Wiadomość
nieznajoma
Gość
PostWysłany: Sro 22 Sty, 2003 16:00   Czy misiączka już wisi nademną?

Ello!
Mam 14 lat i pewne objawy:
-mam już (od dawna) śluz i to czasami baaardzo w obfitych ilościach...ale nie nosze wkładek Confused (mama jest troszke do tego upszedzona) więc majtki zmieniam 1-2 razy dziennie (i już mi ich brakuje)
-mam duuże owłósienie nie tylko łonowe ale i pod pachami też (choć pod pachami nie takie jak między nogami) Embarassed
-mam nieduży biust
-mam nie bardzo rozwiniete biodra (ale widoczne są)

Wszystki wymienione powyżej objawy świadczą że dojrzewam...ale czy można określić (dzieki nim) kiedy mniejwięcej dostanę miesiączke?Naczytałam sie o artykułach że miesiączka występóje między 13-14 rokiem życia i bla bla bla...
Nie chce by pisano mi to znowu po raz 100!!
Oczekuję konkretnej odpowiedzi , KIEDY Question
I nie piszcie zebym nosiła ze sobą na wszelki wypadek podpaskę, bo z moją mamą o tych rzeczch nie można pogadać (tak samo jak i o wkładkach)

Licze na was!! A w szególności na deg'a Exclamation Exclamation
Przejdź na dół
ELA
Gość
PostWysłany: Sro 22 Sty, 2003 16:38   Hej !

czesc nieznajoma . Słuchaj tego nie da się określić kiedy się to stanie . Ja dostałam okres właśnie mniej więcej kiedy zauważyłam takie same "objawy" ja ty . Myślę , że już w krótce to nadejdzie . Musisz naprawdę jeszcze troszeczke poczekać . Miesiączke możesz dostać w każdej chwili . A co do mamy to moja jest taka sama . Też było mi trudno z nią gadać ale jakoś dałam radę . Podpaskę podkradłam mojej siostrze . Jeśli nie amsz siostry weź od mamy , ale lepiej kup sobie paczkę dla siebie Smile 3 maj się papap
Powrót do góry
ELA
Gość
PostWysłany: Sro 22 Sty, 2003 16:42   Hej !

czesc nieznajoma . Słuchaj tego nie da się określić kiedy się to stanie . Ja dostałam okres właśnie mniej więcej kiedy zauważyłam takie same "objawy" ja ty . Myślę , że już w krótce to nadejdzie . Musisz naprawdę jeszcze troszeczke poczekać . Miesiączke możesz dostać w każdej chwili . A co do mamy to moja jest taka sama . Też było mi trudno z nią gadać ale jakoś dałam radę . Podpaskę podkradłam mojej siostrze . Jeśli nie amsz siostry weź od mamy , ale lepiej kup sobie paczkę dla siebie Smile 3 maj się papap
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Sty, 2003 10:23   

Mam mały sposób na to, zeby widzieć kiedy należy się przygotować. Czy masz zaufaną koleżankę z którą dzielisz się sekretami i która dojrzewa szybciej od ciebie? Pytaj ją co jakiś czas czy dostała miesiączkę. Jeśli kiedyś powie "tak" - przygotuj się.
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 23 Sty, 2003 21:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Droga nieznajomo, która tak całkiem nieznajomą nie jest Wink

To dlatego wszędzie widzisz, że pierwsza miesiączka jest między 11 a 17 rokiem życia, że nikt nie jest w stanie stwierdzić kiedy to będzie dokładnie. W szczególności nie jestem w stanie tego określić ja, przez Internet, nie znając i nie obserwując Cię. Tym bardziej, że w Twoim przypadku sytuacja jest dość specyficzna.

Przepraszam, jeśli Cię zawiodłem, ale wolę napisać prawdę niż wymyślać abstrakcyjne terminy, które nie mają szans potwierdzić się w praktyce. Wtedy straciłabyś do mnie zaufanie.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 24 Sty, 2003 20:42   Hmmm

To normalne ! Też mam wydzieline, ale nie obfitą ( narazie ) Laughing
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sob 25 Sty, 2003 21:54   :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO ale nie tylko wydzielina stanowi ten problem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 25 Sty, 2003 22:04   

Ale czy nieduży biust to objaw, hm... No nie wiem Confused
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 09:41   :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku napewno TAK!
Przecież wielkość biustu (jeżeli chodzi o miesiączkowanie) jest bardzo ważny. Nie będzie się miesiączkowało z bistem równym desce!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 15:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nieznajomo. okres nie wisi juz nad toba. on na ciebie juz spada! przygotuj sie .nie daj sie zaskoczyc!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka....zaskoczyć to ja sie napewno nie dam (a może)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 16:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zabezpieczę sie....no a wogóle to jesteś pewna że spada?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 16:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

prawie na ciebie juz spadla.
uwazaj o omalo nie polozyla sie na tobie Smile

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Upss....boje sie...hmmm.... Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 09:01   :)

No...biust to objawy ? Nie sądzę...
Moja koleżanka z klasy ma ze 170 cm wzrostu ( jest najwyższa z klasy ) ma miesiączkę, a moja druga koleżanka z klasy jest niższa od niej i ma większy biust ! Innym wcześniej zaczyna biust rosnąć, a innym później ! Więc to nic strasznego ! Biust po miesiączce i tak będzie rosnąć !
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |